КИЇВ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Кияни зможуть дізнаватися про комунальні послуги онлайн

0

У тестовому режимі розпочав роботу сайт Центру комунального сервісу

У тестовому режимі розпочали роботу модернізований сайт комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр" і сайт комунального концерну "Центр комунального сервісу". Обидва ресурсу мають на меті надання киянам вичерпною і зрозумілої інформації про надання комунальних послуг, а також введення онлайн-консультацій. Про це повідомляє заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

"Ми зараз активно працюємо над удосконаленням роботи обох сайтів, але вже зараз вони доступні в тестовому режимі. Звичайно, ми будемо приймати розумні пропозиції користувачів з наповнення і навігації сайту. Адже головна мета цих ресурсів – отримання мешканцями столиці якісною і повноцінної інформації про комунальні послуги і платежах, можливість переглянути нарахування в поточному місяці та історію виплат. На оновленому сайті КП ГІОЦ є опція "Особистий кабінет", який дає можливість отримати дані про будинок і власні платежі за житлово-комунальні послуги, – зазначив Пантелєєв. – Крім того, вже скоро з`явиться опція "Питання фахівцеві", де кожен користувач зможе задати своє запитання спеціалісту Центру комунального сервісу і отримати відповідь в електронному вигляді".

Обидва сайти працюють в тестовому режимі (на сайті Центру комунального сервісу ще не почала роботу рубрика "Веб-камери", на сайті КП ГІОЦ не працює "Особистий кабінет") до офіційної презентації, яка відбудеться в листопаді 2015 року.

Протягом цього часу мешканці столиці можуть взяти активну участь у тестуванні. Пропозиції та відгуки по роботі сайтів можна відправити на електронні адреси відповідно: mistakes@gioc.kiev.ua і cks.kiev@gmail.com.

Інформація за темами: комунальні послуги, онлайн, Київ

Новости партнеров

Новости Trembita.info

Последние новости

18:10

Пасмурно и дождь: погода в Киеве на 23 мая

17:44

В столице впервые за много лет помоют монумент Незалежности

16:31

Суд арестовал 10 гектаров заповедника, незаконно полученных организацией жены экс-прокурора

15:58

Названо улицу, где в Киеве чаще всего случаются ДТП

14:25

Почтовая площадь получила национальный статус

Последние новости технологий искусственного интеллекта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus