Куди піти у Києві: найцікавіші події вересня

Зібрали найцікавіші заходи, які відбудуться у Києві протягом вересня

Повномасштабна війна в Україні триває, проте, треба жити, любити й боротися - не дивлячись ні на що. "Коментарі" зібрали найцікавіші події, які відбудуться у вересні в Києві. Тут є концерти, виставки, спектаклі, шоу та багато інших подій. Обирайте на власний смак та не сидіть вдома, але слідкуйте за повітряними тривогами та виконуйте правила безпеки.

Огляд афіши у Києві на вересень:


Вистава "Еклери на мільйон"

На вас чекає авантюрна комедія про гроші, щастя та питання, чи можна його купити. Герої цієї вистави переконані, що великі статки - чи не єдина умова стати щасливими. А отже, можна заплатити чималу суму за те, щоб дізнатися особливий секрет фінансового успіху у американського мільйонера. Але іноді все не те, чим здається, і поки аферисти мріють обіграти горе бізнесменів до нитки, сюжет починає закручуватися з неймовірною швидкістю.

Коли: 1 вересня, о 18:00

Де: Театр на Михайлівській, вул. Михайлівська, 24Ж

Вартість: від 500 грн

Квитки за посиланням 


Концерт DAKH DAUGHTERS

Фрік-кабаре Dakh Daughters - один з найцікавіших музичних проєктів в історії сучасної України. Сміливі, епатажні та надзвичайно талановиті акторки театру "Дах" Влада Троїцького з перших же творчих кроків продемонстрували непересічність. Це знаходить вихід як у музиці, так і в текстах. Dakh Daughters  сміливо експериментують з текстами Шекспіра, Майка Йогансена, Чарльза Буковські, Тараса Шевченка та інших поетів. Популярність прийшла до гурту у 2013 році, після публікації на платформі YouTube кліпа на пісню "Rozy/Donbass". 

Коли: 1 вересня, о 19:00

Де: UYAVA на ВДНГ, пр. Академіка Глушкова, 1

Вартість: 600 грн

Квитки за посиланням 


Дитяча вистава "Хлопчик із бляшанки"

Дуже смішна дитяча комедія. Виявляється, що на пошті можна отримати велику бляшанку, в середині якої сидить хлопчик, якого звати Конрад. Саме це сталося з пані Бартолотті. Але, коли з’являєшся в історії так, як це зробив Конрад, дуже важко усвідомити що значить бути нормальною дитиною. Адже у бляшанці тобі про це не розповідали. І взагалі, після такої ізоляції особливо гостро хочеться бути справжньою людиною. Але як дізнатись, як бути нормальним? І хто саме визначає, що таке норма?

Коли: 2 та 30 вересня, о 16:00

Де: Театр Юного Глядача (ТЮГ), вул. Липська, 15/17

Вартість: від 150 грн 

Квитки за посиланням 


Дитяча лялькова вистава "Троє поросят"

Жили троє братів, троє поросят. Цілими днями вони грали, співали, жартували. І ось, літо підходить до кінця і виникає питання, де ж зимувати. Старші брати нашвидку побудували собі хатки, один з соломи, другий з гілочок, а молодший вирішив будувати з цегли, такий будинок, щоб був як фортеця. Довго потішалися над ним старші брати. Але коли прийшла біда і голодний Вовк намагався дістатися і з’їсти поросят, чий задум був вдалим?

Коли: 2 та 17 вересня, о 12:00

Де: Київський академічний театр ляльок, вул. Грушевського, 1А

Вартість: від 100 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Кармен"

Класична опера композитора Ж. Бізе. Життя у Севільї — пристрасне та просте. Тут рокова красуня Кармен закохує у себе звичайного солдата, який через це не тільки залишає наречену, а й порушує закон і змушений ховатися у горах разом з контрабандистами. Але Кармен на те байдуже. Вона захоплюється молодим тореадором. И хоче покинути набридлого коханця, а Хосе, що і так вже занапастив своє життя, з ревнощів вбиває норовливу дівчину.

Коли: 2 вересня, 15:00

Де: Национальная опера Украины им. Т. Г. Шевченко, ул. Владимирская, 50

Вартість: від 200 грн

Квитки за посиланням 


ЕНЕЇДА

"Енеїда" - культова комедія для українців.  Класичний твір в "Берегині"  перетворили  в гостросучасне,  подекуди  на грані  фолу дійство з великою  кількістю фольклорних  пісень  та сучасних  танців. 

Коли: 2 вересня, о 18:00

Де: театр "Берегиня", вул І. Миколайчука 3А

Вартість: 250 грн

Квитки за посиланням 


Комедія "Дорослі забави"

Комічна театральна фантазія, що подарує глядачеві подорож у світ іронічних, гострих, трохи заплутаних , але таких життєвих історій. Вас чекають 7 лірико-комедійних новел про забави давно начеб-то дорослих людей, але які, незрозуміло як, змогли вскочити у таку халепу. У виставі грають Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Володимир Ямненко, Антон Вахлиовский, Інна Приходько.

Коли: 3 вересня, 19:00

Де: Будинок офіцерів Збройних сил України, вул. М.Грушевського, 30/1

Вартість: від 150 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Сто тисяч"  

Трагікомедія відображає національний образ героїв в дещо сатиричному ключі. У сюжеті вистави замішані банківські махінації, обман, інтриги, прагнення до влади, грошей. Вистава "Сто тисяч" І.Карпенка-Карого розповість про неконтрольовану жадність до збагачення. У головній ролі Герасима Калитки виступить народний артист України Богдан Бенюк.

Коли: 6, 9, 10 вересня, 18:00

Де: Театр на Подолі, Андріївський узвіз, 20Б

Вартість: від 200 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "За двома зайцями"

Вистава у сучасній інтерпретації. У чоловіка є молодість, зухвалість, величезні борги і п'ять діб на розрахунок. І є дві жінки. Одна може подарувати йому щастя. Інша - допомогти матеріально. Але шлях до кохання і до грошей проходить однаково - через ЗАГС. І все могло би бути добре. Але мама завжди втручається куди не треба. А особливо, коли це потенційна теща.

Коли: 7 вересня, о 18:00

Де: Театр на Подолі, Андріївський узвіз, 20Б

Вартість: від 200 грн

Квитки за посиланням


Драма "Тіні забутих предків"

Містична вистава за мотивами видатної повісті Михайла Коцюбинського. Ця легенда Карпатського краю надихнула Сергія Параджанова зняти фільм з Ларисою Кадочниковою та Іваном Миколайчуком у головних ролях. До речі, театр розташовано на вулиці Миколайчука, поруч з будинком, де жив актор, і це ще не всі співпадіння, Режисер вистави Тетяна Матасова все дитинство і юність була учасницею фольклорних ансамблів, тому хотіла, щоб ця вистава була пронизана творчістю нашого народу. А ще у цій виставі дебютує чимало нових акторів, які донесуть цю прекрасну історію кохання до глядачів.

Коли: 8 вересня, о 18:00

Де: Театр "Берегиня", вул І. Миколайчука 3А

Вартість: 250 грн

Квитки за посиланням


Концерт BRYANGIN

Співак і сонграйтер BRYANGIN — нове ім’я на українській музичній сцені. Артист народився в Камʼянці-Подільському в сімʼї військовослужбовця. Саме батькові він завдячує своєю любов’ю до музики. Адже тато артиста писав власні пісні та майстерно грав на гітарі. Надихнувшись батьком, Олександр (саме таке справжнє ім’я BRYANGIN) і сам став займатися музикою. Сьогодні музикант присвячує треки пристрасним стосункам між чоловіком і жінкою та сімейним цінностям. Кожна його пісня — це потужний мікс сучасних R&B-бітів, мелодійного вокалу та речитативу.

Коли: 9 вересня, 18:00

Де: Osocor Residence, ул. Виноградная, 2

Вартість: від 400 грн

Квитки за посиланням 


Вистава для дітей "Коти-біженці"

Це буде справжня кототерапія для дітей та дорослих. Кошеня на ім'я Персик загубився і потрапив до незвичайного Котячого клубу де живуть "коти-біженці"... І як би сильно Персик не хотів додому, відтепер, він один з них. Як взяти себе в лапи і перестати панікувати? Як замість того аби постійно нюняти - навчитись допомагати і підтримувати інших? Про це добре знають відважна кішка Маруся, невгамовна киця Буся та самовпевнений котан Микола.

Коли: 9 та 17 вересня, о 12:00

Де: Театр на Михайлівській, вул. Михайлівська, 24Ж

Вартість: 250 грн

Квитки за посиланням 


Дитяча вистава "Поліанна"

Вистава за однойменним твором Е. Портер. Дивовижна історія непереборно оптимістичної дівчинки може навчити багато чому не тільки малят, а й дорослих. У ранньому віці Поліанна втратила батьків і потрапила на виховання до рідної тітки, яка була відома суворим характером. Проте особливе бачення цього світу і пошук радості в усьому, що оточує, змінили життя не тільки Поліанни, а й багатьох мешканців міста, які жили своїми буденними клопотами. Адже Поліанна впевнена, що хороше можна знайти навіть у дуже складній ситуації і готова навчити цьому кожного. Рекомендований вік для дітей - з 11 років. 

Коли: 10 та 24 вересня, о 16:00

Де: Театр Юного Глядача (ТЮГ), вул. Липська, 15/17

Вартість: від 150 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "БАТЬКО"

Прем'єра. У Театрі драми та комедії на лівому березі Дніпра відбудеться перша українська вистава "Батько". Літній чоловік Андре цілком задоволений своїм життям, але раптово помічає, що його донька поводить себе якось дивно: змінює плани і перекручує факти, які давно йому відомі. А що, якщо вона вирішила забрати його квартиру? Далі - ще гірше. Звичне життя невідворотно змінюється. Відчуття часу теж стало іншим. І свідомість вже не здатна з цим впоратись. Наприклад, Анна збирається їхати до чоловіка, а потім якійсь незнайомець  заходить до будинку і каже, що він 10 років у шлюбі з Анною. До кого ж вона тоді їде? Чому поведінка доньки щоразу змінюється так само, як і обличчя її чоловіка? Реальність та брехня стають одним цілим, і Андре вже не здатен зрозуміти, де правда. Але наш герой не здогадується, що всі відповіді знаходяться в ньому самому.

Коли: 12 та 26 вересня, о 18:00

Де: Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, пр-т Броварський, 25

Вартість: від 150 грн

Квитки за посиланням 


KYIV MODERN BALLET.

МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ. РАДУ ПОКЛІТАРУ

Балет створено за творами маленького Моцарта та українськими колисковими у виконанні М. Пилипчак. Лібрето за мотивами А. Екзюпері. Ця вистава - новий авторський погляд на історію Маленького Принца і на прекрасний на надважливий час дитинства. Адже найголовніше у світі - стосунки між людьми і дуже прості, на перший погляд, речі, про які забувають дорослі. Бо за повсякденними справами і турботами про матеріальне, ми забуваємо про те, яку роль відіграє  у житті людини духовна сфера. Ледь відчутна і небачена неозброєним оком, вона визначає цінності, якими керуватиметься людина все своє життя.

Коли: 16 вересня, 19:00

Де: МЦКМ "Жовтневий палац", Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Вартість: від 390 грн

Квитки за посиланням 


KOZAK SYSTEM. УКРАЇНСЬКЕ СОНЦЕ

Всього з початку повномасштабного вторгнення РФ Kozak System виступили у понад 200 містах України, Європи та США. На благодійному концерті в Києві музиканти презентують свою нову пісню - "Українське Сонце". Запальні та харизматичні Kozak System – уособлення українського року. 

Коли: 16 вересня, 18:00

Де: Bel étage, вул. Шота Руставелі, 16А

Вартість: від 450 грн

Квитки за посиланням


Вистава "Сон літньої ночі"

За однойменою п'єсою Вільяма Шекспіра. Під час вистави глядачі шукатимуть відповіді на одвічні питання. Коли у пошуках порятунку, правди й ніжності ми ховаємося у мріях? Коли сон випускає найбільші страхи, які ховаємо навіть від самих себе? Коли ми боїмося переходити в царство марень, аби не оживити заповітні мрії, нескорені бажання, яким місце в іншому житті. Коли уві сні безпечніше, ніж наяву? Коли ми не хочемо прокидатися? Чи хочемо, та не можемо? Коли ми сміємося до сліз, але ці сльози ранять наше серце? Що станеться, коли комедія, наповнена силою Квітки Богів, набуде кольору, який був невідомий донині, а наш сміх і наші друзі постануть в іншому світлі? Коли жарти, що лікують, стануть механізмом виживання, захистом від страху й бруду, отрутою для тендітної душі? Яким станемо ми та світ навколо, якщо навіть Боги закриють очі, щоб не бачити світла, яке так потрібне нашій землі?

Коли: 16, 17, 28 вересня, о 18:00

Де: Театр на Подолі, Андріївський узвіз, 20Б

Вартість: від 250 грн

Квитки за посиланням


Дитяча лялькова вистава "Попелюшка"

Казкова історія справжнього кохання. Історія, в якій добрі наміри знаходять свій шлях, а закохані отримують заслужене щастя. У постановці Юрія Сікало є все: і дотепні діалоги, і смішні персонажі, і ніжні та чутливі моменти. А декорація у вигляді казкового замку і гарні ляльки ще не залишили байдужим жодного глядача.

Коли: 17 вересня, о 12:00

Де: Київський академічний театр ляльок, вул. Грушевського, 1А

Вартість: від 100 грн

Квитки за посиланням 


Марія малює. 100 творів Примаченко

На виставці глядачі вперше побачать сто картин легендарної художниці, адже ці твори з приватної колекції київського мистецтвознавця Едуарда Димшица раніше ніколи не виставлялися.

Сьогодні ми гостро відчуваємо, що і сама Марія Примаченко, її стійкість перед лицем випробувань долі, а тепер і її картини стали символом української незламності. Велику частину експозиції становлять роботи, що стали реакцією художниці на пережите: війну, загибель коханого на фронті, окупацію, бої за Київщину та післявоєнні злидні, Чорнобильську трагедію. Поруч зі знайомими нам образами фантастичних істот та квіткових декоративних панно у картинах акцентується тема боротьби добра і зла, в якій добро незмінно перемагає. Після трагедій війни Марія майже на 10 років полишила малювання, але повернулася, бо творчість була її способом існування. 

Виставку супроводжуватиме публічна освітня програма, розроблена спеціально для проєкту: лекції, обговорення, майстер-класи.

Коли: щодня до 17 вересня, з 11:00 до 19:00 (понеділок вихідний)

Де: Національний центр "Український Дім", вул. Хрещатик, 2

Вартість: 100 грн - повний, 50 грн - пільговий 

Подробиці за посиланням 


3D балет "LISOVA..."

Захоплюючий сучасний балет від революційного OSDC Dance Theater під звуки deep-hous за мотивами драми-феєрії Лесі Українки "Лісова пісня". В цей вечір зорі Київського Планетарію створять окремий вимір, а космічні пейзажі на куполі та рухи танцівників сплетуться у просторі мистецтва. За участю зірок Національної Опери України. В основі повнокупольного 3D балету сюжет драми – феєрії Лесі Українки "Лісова пісня" про містичну любов Мавки та Лукаша.

Коли: 21 вересня, о 19:30

Де: Планетарій, вул. Велика Васильківська, 57/3

Вартість: від 550 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Хіба ревуть воли, як ясла повні?"

Вистава за твором Панаса Мирного "Хіба ревуть воли, як ясла повні?". Ми знаємо цю книгу зі шкільної програми, але письменник поставив в ній питання, на яке і тепер важко знайти відповідь. Місце подій перенесено в тюрми, де молоді люди відбувають покарання за скоєні злочини. Саме ці герої знають напевне — чому хороші та чесні люди можуть вбити та пограбувати.

Коли: 22 вересня, о 18:00

Де: Театр на Подолі, Андріївський узвіз, 20Б

Вартість: від 200 грн

Квитки за посиланням 


Дитяча вистава "Мій домашній дикий лис"

Дитяча вистава про любов до Землі. Всі ми мріємо про домашнього улюбленця, а багато хто вже має песика, рибок, кошеня… А от у дівчинки Соні оселився справжній дикий лис. І все було б добре, але Лис Марко втік з лісу і тепер разом з Сонею намагається захистити рідний ліс від вирубки і сміття, а його мешканців — врятувати від загибелі.

Коли: 23 вересня, о 12:00

Де: Театр на Михайлівській, вул. Михайлівська, 24Ж

Вартість: 250 грн

Квитки за посиланням 


Дитяча вистава "Кіт у чоботях"

Відома багатьом історія, написана великим казкарем Ш. Перро, не перестає дарувати теплі емоції як дітям, так і дорослим. Дотепний Кіт знову вирушає на зустріч пригодам, щоб виручити свого господаря. Неймовірна історія про відданість і дружбу. 

Коли: 24 та 29 вересня, о 12:00

Де: Київський академічний театр ляльок, вул. Грушевського, 1А

Вартість: від 100 грн

Квитки за посиланням


KYIV MODERN-BALLET.

ВГОРУ ПО РІЧЦІ. ЗАВТРА. РАДУ ПОКЛІТАРУ

В цей день артисти балету вкотре покажуть одну з найулюбленіших вистав їх шанувальників – "Вгору по річці". Крім того, порадує вас колектив й прем’єрою, яка має назву "Завтра". "Вгору по річці" - це історія про те, як йти проти течії. Вона розповість про людину, яка народилася 70-річною і проживає життя навпаки, від старості до молодості. Балет створений на основі оповідання Ф.С. Фіцджеральда "Загадкова історія Бенджаміна Баттона".

"Завтра" - це історія про швидкоплинність життя та про те, що формує наше завтра. Вона про кожного з нас, а ще про сьогоднішні рішення, які впливають на наше майбутнє.

Коли: 26 вересня, 19:00

Де: Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва), вул. Межигірська, 2

Вартість: від 250 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Мегери"

Травесті-комедія. Їхнім лайкам позаздрять ринкові продавщиці, повії та кондукторки та вахтерки. А їх акторській майстерності можна тільки повчитися. Адже грають наших старіючих кінодів актори-чоловіки. Тому це буде точно весело і несподівано. Старість не завжди приємна річ, а для двох кінозірок 60-хх років - просто страшна. Настільки страшна, що вони ладні знятися у фільмі жахів, аби повернути колишню любов глядачів. А ще - перегризати одна одній горло, згадуючи минуле і колишніх. Коли втрачати більше нема чого, то битва йде не на життя, а на смерть. Разом з тим Рут і Мілдред не втрачають дотепності і сарказму та не жаліють шпильок одна для одної. Та змушують глядачів сміятися без зупину. В головних ролях: Олексій Вертинський та Артем Ємцов. 

Коли: 27 вересня, о 18:00

Де: Театр АКТОР, вул. Велика Житомирська (Львівська площа)

Вартість: від 150 грн

Квитки за посиланням 


Концерт ансамблю "Гуцулія"

Колектив багато років представляє та охороняє мистецтво гуцулів. Завдяки ансамблю отримали поширення та славу безліч колядок, щедрівок, веснянок. А скільки в репертуарі “Гуцулії” танців, купальских ігор та забав, фрагментів народних традицій та обрядів! Артисти відтворюють кращі зразки мистецтва Прикарпаття.    

Коли: 27 вересня, о 18:00

Де: МЦКМ "Жовтневий палац", Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Вартість: від 200 грн

Квитки за посиланням 


KYIV MODERN BALLET. КАРМЕН.TV. РАДУ ПОКЛІТАРУ

Балет покладено на геніальну музику Бізе, проте, він набуває сучасної динаміки і нових інтонацій. Та сама Іспанія позаминулого століття з усіма її шармом і сильними характерами постає перед нами у нових барвах ХХІ століття, де так само кохають і помирають від любові, проте вже за участі сучасних технологій та обставин.

Коли: 28 вересня, 19:00

Де: Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва), вул. Межигірська, 2

Вартість: від 250 грн

Квитки за посиланням 


Концерт DOROFEEVA

Концерт української супер-зірки Наді Дорофєєвой в Boho Yosai. Вже відомі та знайомі хіти, а також нові пісні для гостей Yosai в цей вечір.

Коли: 29 вересня, 19:00

Де: Boho Yosai, вул. Мазепи, 1

Вартість: від 1400 грн

Квитки за посиланням 


Дитяча лялькова вистава "Котик та Півник"

Живуть ці друзі в одній хатинці біля лісу. Котик ходить щодня на полювання, а Півник порається і чекає на нього вдома. Адже хитра Лисичка вже давно мріє впіймати Півника! Щойно Котик іде в ліс, руда - з лісу! Обіцяє Півнику то горошок, то бобове зернятко, тільки визирни з хатки.

Коли: 30 вересня, о 11:00

Де: Київський академічний театр ляльок, вул. Грушевського, 1А

Вартість: від 100 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Три анекдоти на одну тему"

Комедія-детектив про подружню зраду. На вас чекає циганський танок, пластичні та танцювальні номери і життя у ритмі танго, сповнене пристрастю та емоцій. А головне, неймовірний гумор та іронія з якою актори переживають всі перипетії подружнього життя героїв. Всі проблеми, що виникають внаслідок невірності, доволі життєві та знайомі більшості людей. У нашій вистави впізнати себе зможуть і молоді пари, і подружжя з досвідом. Адже, в житті буває все.

Коли: 30 вересня, о 17:00

Де: Театр на Михайлівській, вул. Михайлівська, 24Ж

Вартість: 500 грн

Квитки за посиланням 


Драма "Украдене щастя"

Це одна з найвідоміших п’єс Івана Франка, класика української драматургії, яка не втратила своєї актуальності і в наш час. У режисерському трактуванні Івана Уривського — це пластична драма, оповита містичною атмосферою та сповнена напруженого очікування. Знайомий усім зі школи "любовний трикутник" — Михайло-Анна-Микола, в цій виставі спалахне новою пристрастю та зачарує глядачів містикою. Адже нічний гість Михайло якось підозріло з’являється буквально нізвідки, хоча всі були впевнені, що він давно помер.

Коли: 30 вересня, о 19:00

Де: Театр "Золоті Ворота", вул. Шовковична, 7А

Вартість: 320 грн

Квитки за посиланням Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


OBZ

1 вересня 2023, 13:51

OBZ===organizacuia bor''bu so zlom/////////////////////////////////////////////////// =========GOSPODIN PREZIDENT VLADIMIR ZELENSKII===RASPUSTITE PARLAMENT.........ETOT OLIGARXO=GADIUSHNIK NE NUSHEN VO VREMIA VOINU.........A POSLE VOINU DOLSHEN BUT'' NOVUI UKRAINSKII PARLAMENT===GUMANISTICHESKII PROBRIUSSEL''SKII===ISTINNO DEMOKRATICHESKII V KOTOROM DUXA NE BUDET UKRO=OLIGARXO=MAFIOZI.........=========POSHLI VON IZ POLITIKUMA PARAZITU===POROSHENKO AXMETOV PINCHUK KOLOMOISKII FIRTASH I VSIA NAIBOGATEISHAIA UKRO=SOTNIA A SOVREMENEM VSE BIZNESMENU.........=========UKRAINTSU===BAIDEN SUNAK SHOL''TS MAKRON===ETO VASHU PSEVDODRUZ''IA POTOMU CHTO NASTOIASHIM DRUZ''IAM NASTOIASHIM DEMOKRATAM VOT ETA VSIA POLIT=GRIAZ'' NIKOGDA BU NE OPPONIROVALA===TRAMP DESANTIS RAMASVAMI LE PEN =ADG= A ORBAN I ERDOGAN===ETO VERXUSHKA ZAPADNOGO GNILOGO AISBERGA........GDE BULI VSE ETI PUTINO=RASHUSTU V 2013=2014 REVOLIUTSUONNUX GODAX===DA TAKIE VSE =SHELKOVUE= BULI =DEMOKRATICHNO=PROGRESSIVNUE= EVROPA I USA V =REVOLIUTSUONNO=DOSTOINUE GODU= V REAL''NOSTI =DERSHA= =KAMEN'' ZA SPINOI=..........NO POSLE 2024 GODA A OSOBENNO POSLE 2028 SITUATSUIA MOSHET USUGUBIT''SIA KARDINAL''NO===NEO=NATSUSTU PUTINISTU PRIIDUT K VLASTI I NACHNUT =SLIVAT'' UKRAINU=.........POETOMU===MARGINALU NESPOSOBNUE RAZVIVAT'' DEMOKRATIIU BAIDEN SUNAK SHOL''TS MAKRON===ETO LUCHSHUE LIDERU DLIA UKRAINU I DLIA ZAPADNUX NARODOV POTOMU CHTO POSLE 2030 GODA MOSHET PROIZOITI REVANSH REAKTSUONNUX SIL===OB''EDINENIE ZAPADNUX NEO=NATSUSTOV S PUTINO=RASHUSTAMI A ETO OZNACHAET CHTO UKRAINU BUDUT UNICHTOSHAT'' TOTAL''NO.........===========MU TREBUEM SVOBODU GUMANISTICHESKOGO DEMOKRATICHESKOGO SLOVA V UKRAINE.......=========UKRAINTSU===LUCHSHUE LIDERU BAIDEN SUNAK SHOL''TS MAKRON A TAKSHE UKRO=OLIGARXAT BLOKIRUIUT =OBZ= V UKR=NET INTERNET PROSTRANSTVE........=========DSHO BAIDEN===PREZIDENT USA 2024=2028.......

OBZ

1 вересня 2023, 13:17

OBZ===organizacuia bor''bu so zlom////////////////////////////////////////////////// 1 Вересня 202300:37 «Не кину свою державу». Володимир Зеленський піде на другий термін, якщо вибори відбудуться у 2024 році...........PRIXOD K VLASTI V 2024 GODU OLIGARXO=KNIAZ''KA PETRA POROSHENKO===ETO STRASHNUI SON DLIA VSEX UKRAINTSEV I OLIGARX USA DONAL''D TRAMP SINERGICHEN S POROSHENKO V SVOEM NASASHDAEMOM UPRAVLENCHESKOM URODSTVE.......POETOMU UKRAINSKII I AMERIKANSKII NARODU DOLSHNU NAVSEGDA VUDVORIT'' IZ VLASTI OLIGARXIIU I BIZNES SOSLOVIE VOOBSHE.......ILI TU VO VLASTI ILI V BIZNESE===VUBIRAI===TRET''EGO DEMOKRATIEI NE DANO..........23 серпня у Києві сенатор США від Республіканської партії США Ліндсі Грем заявив, що вибори в Україні наступного року мають відбутися, навіть в умовах війни........=RESPUBLIKANSKAIA PARTIIA= ===ETO RASSADNIK POLIT=GNILI PODLOI I IZOSHRENNOI PO VSEMU MIRU POETOMU =RP= USA DOLSHNA PREKRATIT'' SVOE SUSHESTVOVANIE KAK POLIT=PRESTUPNAIA DESTRUKTIVNAIA ORGANIZATSUIA.......VO VREMIA VOINU VUBORU V LIUBOI STRANE NEDOPUSTIMU I OBSHESTVO DOLSHNO ETO PONIMAT''.........POETOMU UVASHAEMOGO PREZIDENTA GOSPODINA VLADIMIRA ZELENSKOGO NUSHNO PODDERSHUVAT'' KOTORUI DOLSHEN SOXRANIT'' AVTOMATICHESKI SVOI POST DO 2029 GODA.........ESLI VOINA V 2029 GODU BUDET PRODOLSHAT''SIA TO PREZIDENT ZELENSKII DOLSHEN SOXRANIT' SVOI POST NO PUTIN DOSTIGNET TOGO CHTO DEMOKRATICHESKIE OTNOSHENIIA BUDUT VREMENNO NIVELIROVANU V UKRAINE........POETOMU PUTIN I VOIUET CHTOBU DEMOKRATICHESKIE PROTSESSU V ROSSII V UKRAINE V BELORUSSII V LIUBOI STRANE NA KOTORUIU OKAZUVAET VLIIANIUE PUTINO=RASHUZM BULI UNICHTOSHENU........K 2029 GODU NUSHNO OBIAZATEL''NO SOZDAT'' NATSUONAL''NUE NOVUE CHELOVECHNUE POLIT=SILU BRIUSSEL''SKII IDEINUI FIL''TR KOTORUX OBLADAET KOLOSSAL''NOI MOSH''IU SPOSOBNOI OB''EDINIAT'' NA MONOPOLIARNOI GUMANISTICHESKOI OSNOVE VSE STRANU I NARODU OCHISTIVSHUE SEBIA OT SIL ABSOLIUTNOGO ZLA.........=========MU TREBUEM LIKVIDATSUI POLITSENTRICHNOGO ZLOGO ZEMNOGO BUTIIA UDERSHUVAEMOGO VLASTIAMI STRAN TIASHELOVESOV===ROSSII KITAIA INDII GERMANII FRANTSUI BRITANII USA.......ZEMLIANE NE DOLSHNU PRODOLSHAT'' TAK DAL''SHE SHUT'' KOGDA BOGACHI SPLACHIVAIUTSIA I SHUVUT V RAISKOM MIRE A BEDNIAKI MAKSIMAL''NO VOORUSHAIUTSIA CHTOBU UBIVAT'' DRUG DRUGA V LOKAL''NUX BESCHISLENNUX VOINAX..........VOINA V UKRAINE ZAVISIT OT NEDOSHUZNI PUTINA A ZAPAD LITSEMERNO ODNOVREMENNO PODDERSHUVAET UKRAINU I ROSSIIU POETOMU POKA UKRAINA NE BUDET OTRABOTANA TO REAKTSUONNUE RESHUMU NE USPOKOIATSIA........BAIDEN SUNAK SHOL''TS MARON NE XOTIAT POBEDNO VOORUSHAT'' UKRAINU NO SLAVA BOGU CHTO ONI===PRAVITELI ZAPADA VOORUSHAIUT UKRAINU DLIA ZASHITU..........NO VSE MOSHET IZMENIT''SIA V NENADESHNOM ZAPADNOM MIRE===PRIIDUSHIE K VLASTI TRAMP DESANTIS RAMASVAMI LE PEN =ADG= VMESTE S PUTINUM UNICHTOSHAT UKRAINU POTOMU CHTO UKRAINTSU LISHENNUE BOEPRIPASOV NIKOGDA NE PRIZNAIUT ZAXVATUVAEMUE ZEMLI RUSSKIMI........USHASNO CHTO TAKOI STSENARII VOZMOSHEN DLIA UKRAINU INTEGRIRUIUSHEISIA K BRAT''IAM K DRUZ''IAM K SOIUZNIKAM K ZAPADNOMU MIRU SPOSOBNOMU KARDINAL''NO MENIAT'' SVOE OBLICH''E===XUSHE PREDATEL''STVA BUT'' NE MOSHET NO V SATANINSKOM MIRE VOZMOSHNO VSE.......=======MU TREBUEM MAKSIMAL''NO VOORUSHAT'' UKRAINU.......=========MU TREBUEM SOZDANIIA =SSE= =SSM= A TAKSHE BIUTSHETNOGO CHELOVECHNOGO FORUMA G27=200.........========MU TREBUEM RAZVIVAT'' CHELOVECHESTVO POBESHDAIUSHEE SILU ABSOLIUTNOGO ZLA........==========ODNA STOLITSA===ODNA STRANA===ODIN NAROD===CHELOVEK....... Ответить OBZ сегодня, 08:25 OBZ===organizacuia bor''bu so zlom//////////////////////////////////////////////// Адвокатка підозрюваного копа з Дніпра не погоджується з частиною обвинувачень..........UKRAINSKOE OBSHESTVO NE DOLSHNO PODDERSHUVAT'' NI ODNU IZ STORON POTOMU CHTO VINOVATU VSE I GRASHDANSKIE LITSA I POLITSUIA........BOGATEN''KIE MASHORUI I GRASHDANE VOOBSHE MOGUT VESTI SEBIA KAK AGRESSIVNUE VARVARU KOGDA IAVNO VINOVATU A POLITSUIA DEISTVOVALA SUPER NEPROFESSIONAL''NO..........ETO OSNOVATEL'' OLIGARXII===KUCHMA A TAKSHE AXMETOV KOLOMOISKII PINCHUK FIRTASH POROSHENKO TARUTA BOGOLIUBOV===VSIA NAIBOGATEISHAIA UKRO=SOTNIA SOZDALI TAKOE URODLIVOE OBSHESTVO KOGDA LIUDI PRI DEN''GAX MOGUT NAXODIT''SIA NAD ZAKONOM.........DEN''GI EST'' SVIAZI EST'' A ESLI ESHE EST'' I VLAST'' TO OTMASHUT PO LIUBOMU===ETO MASHORU I BOGATEN''KIE URODU TAK PRIVUKLI SHUT'' I PREZIDENT ZELENSKII TOL''KO PRIPUGNUL OLIGARXIIU NO ONA ESHE SHUVA I RVETSIA K VECHNOI VLASTI.........POETOMU IDEINUE POLITICHESKI I NRAVSTVENNO CHELOVECHNUE BIUTSHETNIKI I NAEMNUE RABOTNIKI DOLSHNU NAPOLNIAT'' MNOGOPARTIINUI SOSTAV NOVOGO PARLAMENTA 2029 POTOMU CHTO VOINA VNESLA SVOI KORREKTIVU........=========PREDSTAVITELI MALOGO SREDNEGO KRUPNOGO BIZNESA===POSHLI VON IZ VLASTI I POLITIKI===VU BUDETE NAXODIT''SIA POD ANTIDESTRUKTIVNUMI GUMANISTICHESKIMI ZAKONAMI SBEREGAEMUMI DEMOKRATICHESKIM VSEUKRAINSKIM BOL''SHUNSTVOM===UKRAINSKIM NARODOM.........A PROBLEMA POLITSUI===ETO VO VSEX STRANAX ODNA I TASHE PROBLEMA===NUSHNO LIUBOI TSENOI POKAZAT'' SVOIU VLAST'' ZDES'' I SEICHAS........ESLI GRASHDANSKIE LITSA===ETO AGRESSIVNUI NEADEKVAT TO MGNOVENNO NUSHNO =ZATIAGIVAT'' VREMIA= PROVERKOI NOMEROV PROVERKOI NA ALKOGOL'' PROVERKOI DOKUMENTOV I PROSTUM DEZOORIENTIRUIUSHIM MIROLIUBIVUM RAZGOVOROM VUZVAV PODDERSHKU OBIAZANNOI BUT'' VSEGDA PODGOTOVLENNOI IMENNO UCHITUVAIA PODOBNUE SLUCHAI.......ESLI PODDERSHKI NET A ATMOSFERA NAKALIAETSIA TO NUSHNO OTPUSKAT'' GRASHDANSKIX LITS NARUSHUVSHUX ZAKON I OBSHESTVO DOLSHNO ZNAT'' CHTO ETO SAMOE XUDSHEE DLIA PRESTUPNIKOV CHTO TOL''KO MOSHET BUT'' POTOMU CHTO VOZMEZDIE ZAKONA BUDET NEOTVRATIMUM........PRI REALIZATSUI PODOBNOI PROTSEDURU GRASHDANE NARUSHUVSHUE ZAKON SAMI NE BUDUT UEZSHAT'' ZNAIA CHTO SVOBODNAIA SHUZN'' PRAKTICHESKI ZAVERSHUTSIA..........NO LIUDI OSTANUTSIA SHUVU.......POLITSUIA OBIAZANA DOVODIT'' DO SUDA SHUVUX PRESTUPNIKOV.........DEBOSHUR I EGO SUPRUGA VELI SEBIA KAK BEZUMTSU===ONI POLNOST''IU VINOVNU.......POLITSEISKII RASTRELIAVSHUI V SPINU 3=TREMIA VUSTRELAMI DEBOSHURA POLNOST''IU VINOVEN===ETA SAGA VSE O TOM SHE O VARVARSTVE V OBSHESTVE NIZKAIA KUL''TURA KOTOROGO ISTOCHAET PODOBNOE ZLO........

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися