Куди піти у Києві: найцікавіші події лютого

Огляд афіши Києва на лютий

Повномасштабна війна в Україні триває, проте, треба жити, любити й боротися - не дивлячись ні на що. "Коментарі" зібрали найцікавіші події, які відбудуться у лютому в Києві. Тут є концерти, виставки, спектаклі, шоу та багато інших івентів. Обирайте на власний смак та не сидіть вдома, але слідкуйте за повітряними тривогами та виконуйте правила безпеки.


Виставка "...Бо ми браття козацького роду"

Експонати з коштовних металів і тканин, ікони та старовинні фоліанти – Національний заповідник "Києво-Печерська лавра" розкриває свої скарби: виставка дарів козацьких ктиторів, що опікувалися розвитком української духовності та культури протягом XVII–XVIII ст. Небувалий розмах церковного жертводавства тісно пов’язано зі здобутками Національної революції 1648–1676 рр. Рішуче відстоюючи права української Церкви на полі бою, козацтво піклувалося й про її розбудову, вбачаючи в цьому громадський обов’язок, спрямований на досягнення нових ідеалів суспільства.

Коли: 1-29 лютого, 09:00-17:00

Де: Національний заповідник Києво-Печерська лавра, Лаврская улица, 21

Вартість: за ціною взідного квитка до музею 

Подробиці за посиланням 


Проєкт "Іван Марчук. Відомий невідомий"

Здається, що всі можливі слова вже сказані, існує незліченна кількість текстів про життя, творчість, техніку Івана Марчука. Може здатися, що всі його шедеври вже побачені глядачами і далі вражати або приносити щось нове — неможливо. Проте щоразу, ніби розплутуючи його плетення на полотні, шар за шаром розкривається щось нове, досі небачене, недоторкане. На виставці представлена частина творів, які вперше експонуються, що відображено у самій назві — "Відомий невідомий".

Ця виставка не обмежується лише ретроспективою творчости видатного митця Івана Марчука. Вона є спробою розглянути його внесок з іншого ракурсу, аналізуючи всі його аспекти творчости. Саме тому концепція побудована на протилежностях: політичне – аполітичне, свобода – неволя, сприйняття – несприйняття, відоме – невідоме.

Коли: 1-29 лютого, 11:00 - 18:00

Де: Нацiональний музей "Київська картинна галерея", вулиця Терещенківська, 9

Вартість: 400 грн (пільговикам 200 грн)

Подробиці за посиланням 


Вистава "Останнє запрошення на світанок"

Оновлена, осучаснена вистава "Запрошення на світанок", яка тринадцять років гарантовано збирала повні зали. Багато хто з глядачів ходили на неї неодноразово, а одна людина зізналася, що бачила її вісім разів! Відтепер - нові обличчя акторів, нові відтінки сюжету, нові жарти та думки. Але відповіді на ті ж самі вічні питання. Що б ви зробили, якби щоночі вам снився Той Самий чоловік, а ви не знали де його шукати? Про що б розмовляли з коханою людиною, яка не розуміє жодного слова вашою рідною мовою? Чого б просили у Бога, якщо у вас є тільки одна молитва? Що б ви змінили, якби вже нічого не можна було змінити? А ще на вас чекає неповторна атмосфера раннього світанку у душі. І пам'ятайте: якщо хтось вас запрошує зустріти захід сонця, існує велика ймовірність, що ви разом зустрінете і світанок.

Коли: 1 лютого, 18:30

Де: Камерний Зал, вул. Січових Стрільців, 5б

Вартість: від 400 грн

Квитки за посиланням 


VINO

Вистава фізичного театру. Чим легше наповнити самотність? Вином, віскі, шампанським? Один келих, другий, третій... Чи можливо зупинитись? Ось вже і крила, і ейфорія, і сміливість та легкість, керують тобою. Не бояться правди, вибачень, відвертих зізнань. Але чи відчуваєш ти межу? Крок вперед чи крок в прірву? Крок назад - втеча чи звільнення? Чи можна позбутись  самотності завдяки алкоголю? Чи існує взагалі такий напій?

Коли: 1 лютого, 18:00

Де: Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, пр-т Броварський, 25

Вартість: від 100 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "СОЛОМІЯ"

Вистава про життя Соломії Крушельницької (за спогадами її сучасників). Соломія Крушельницька пережила дві світових війни, два тоталітарних режими, померла у злиднях в радянській Україні. Молодша сестра Соломії, Ганна не витримала випробування великим мистецтвом і впала у хворобу. Крушельницька все життя була поряд з нею і розділила з нею хворобу та її долю. Великий талант — це поклик, який є більшим за всі життєві обставини. Але на його шляху завжди будуть великі випробування. Як не зрадити свій талант і своє покликання — ось головна тема вистави.

Коли: 1, 3 лютого, 17:00

Де: Театр на Печерську, вул. Немировича-Данченка, 5

Вартість: 300 грн

Квитки за посиланням 


"Духовний концерт" Мирослава Скорика. Камерний хор "Київ"

Програма концерту: Духовний концерт (1998), Lento, Три псалми Давида (2003) у віршованих перекладах Т.Шевченка. Також звучатимуть "Чи Ти мене, Боже милий (пс. 12)", "Не карай мене, о Господи (пс. 37)", Боже, спаси мене (пс. 53)".  

Мелодія

переклад для хору М.Гобдича

Коли: 1 лютого, 18:00

Де: Національний заповідник "Софія Київська", 

Вартість: 500 грн

Квитки за посиланням 


Концерт гурту "Пиріг і Батіг"

Пиріг і Батіг - це український фольк-гурт, метою якого є підіймати український поетичний пласт на наступний рівень, соціально канонізуючи забутих українських поетів, популяризувати українську мову через різноманітні музичні стилі і жанри, та й просто "всипати батога", що означає "заспівати пісню",  щоб аж у пам'яті зарубка лишилась, на слова славних митців. В проектах, окрім народного спадку, здебільшого використовується поезія багатьох українських поетів та поетес. Їх проекти можна трактувати як співаний кенотаф пам'яті, що підкреслює важливість нематеріального спадку.

Коли: 2 лютого, 19:00

Де: V'YAVA, вул Мечникова, 3

Вартість: від 1700 грн 

Квитки за посиланням 


Драма "Тіні забутих предків"

Містична вистава за мотивами видатної повісті Михайла Коцюбинського. Ця легенда Карпатського краю надихнула Сергія Параджанова зняти фільм з Ларисою Кадочниковою та Іваном Миколайчуком у головних ролях. До речі, театр розташовано на вулиці Миколайчука, поруч з будинком, де жив актор, і це ще не всі співпадіння, Режисер вистави Тетяна Матасова все дитинство і юність була учасницею фольклорних ансамблів, тому хотіла, щоб ця вистава була пронизана творчістю нашого народу. А ще у цій виставі дебютує чимало нових акторів, які донесуть цю прекрасну історію кохання до глядачів.

Коли: 2 лютого, о 18:00

Де: Театр "Берегиня", вул І. Миколайчука 3А

Вартість: 250 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Тіні забутих предків"

Вистава за твором М. Коцюбинського. Ця легенда Карпатського краю надихнула Сергія Параджанова зняти фільм з Ларисою Кадочниковою та Іваном Миколайчуком у головних ролях. До речі, театр розташовано на вулиці Миколайчука, поруч з будинком, де жив актор, і це ще не всі співпадіння, Режисер вистави Тетяна Матасова все дитинство і юність була учасницею фольклорних ансамблів, тому хотіла, щоб ця вистава була пронизана творчістю нашого народу. А ще у цій виставі дебютує чимало нових акторів, які донесуть цю прекрасну історію кохання до глядачів.

Коли: 2 лютого, 18:00

Де: Театр "Берегиня", вул І. Миколайчука 3А

Вартість: від 250 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "У Києві, на Подолі, або "Гдє ві сохнітє бєльйо"

Міську байку про співіснування єврейської та української родини, сповненої анекдотичних ситуацій, вам розкажуть багатогранні актори театру. Під час вистави ви дізнаєтесь рецепти єврейської кухні, заспіваєте відомі пісні, від душі посмієтесь разом із героями.

Тривалість вистави 100 хвилин.

Коли: 2, 3, 13, 16, 25 лютого, 19:00

Де: Театр "Колесо", вул. Андріївський узвіз, 8

Вартість: 350 грн

Квитки за посиланням 


Музика й вино. Творчий вечір

Щосуботи у в Галереї Моді відбуваються живі невеличкі концерти – від автентики до сучасних стилів. Поєднання музичних гармоній, легкого алкогольного сп’яніння в середовищі меломанів – чудовий суботній вечір.

Коли: 3 лютого, 19:00

Де: MODI Art&Wine Gallery, вулиця Мала Житомирська, 17

Вартість: 300 грн

Квитки за посиланням 


Абсурдна трагікомедія "Оркестр"

Вистава, яка першою презентувала нас на міжнародному театральному фестивалі. 7 особистих історій. 7 світів, наповнених різними переживаннями й емоціями особистого життя, життєвого побуту та соціального вирію. Вони усі такі різні, але об’єднані великим музичним оркестром, який є єдиним безпечним та стабільним місцем в їхньому світі… Без кохання в цій виставі ми також не обійшлись. І хоч події за п’єсою у Франції, але вони мають багато спільного із нашим життям… Театральна постановка з елементами танго

Коли: 3 лютого, 19:00

Де: театр "Вільні", вул. Велика Васильківська, 122

Вартість: 300 грн

Подробности за посиланням 


Показ документального фільму

"Повернення до української мови"

Офлайн показ документального фільму "Повернення до української мови" у Освітньому Центрі “МрійДій” спільно з Ukraїner та обговорення з авторкою сценарію документального фільму Юлією Найдиш та вчителем української мови, директором Освітньої Фундації "МрійДій" Артуром Пройдаковим. Відбудеться показ документальної стрічки Ukraїner про феномен української мови. Поговоримо про унікальність і трансформації української мови, а також про те, чому нині як ніколи важливо вивчати її й розмовляти нею.

Коли: 3 лютого, 12:00

Де: вул. Набережно-Рибальська, 5а

Вартість: безкоштовно

Подробиці за посиланням 


Екскурсія виставкою віял

із колекції Олександра Міловзорова

Кураторська екскурсія виставкою віял із колекції Олександра Міловзорова. Чотири десятки виняткових творів досконалості європейських і азіатських виробників ХУІІІ-ХХ століть представлено на виставці. Віяло - об'єкт соціального визнання, улюблений аксесуар жінок вищого світу, ефектне доповнення костюма, знаряддя флірту і вишуканий предмет декоративно-прикладного мистецтва. Згадаємо захоплюючу історію віяла і легенди про нього. Поговоримо про складані віяла пліє та брізе, жорсткі утіви, віяла зі страусового пір`я. Екрани віял розписані справжніми художніми мініатюрами - пасторалі, квіти, алегорії. Часто сюжети взяті зі станкового живопису відомих "галантних" художників. А прикрашені ці маленькі шедеври рідкісними матеріалами - черепаховий панцир, слонова кістка, перламутр, золоті та срібні вставки, камінь. До десятка майстрів працювало над одним віялом, під час виготовлення поєднували розпис, різьблення, інкрустацію, різьбу, позолоту… Розкіш бароко, вишуканість рококо, вигнуті форми модерну застигли у віялах цієї виставки.

Коли: 3, 10, 17, 24 лютого, 14:00

Де: Будинок-музей Тараса Шевченка, провулок Тараса Шевченка, 8а

Вартість: за ціною вхідного білета до музею

Подробиці за посиланням 


Вистава "Жіноча логіка"

Головна героїня — скромна бібліотекарка, недавно поховала коханого чоловіка і відправила доньку вчитися за кордон. Вона цілими днями тужить на самоті, поки не зустрічає колишню однокласницю Марго. Подруга-ворожка тут же відправляє її на кладовище — шукати нового судженого. Здавалося б, дивна, жіноча логіка призводить героїню до захоплюючого романтичного пригоди.

Коли: 3, 15 лютого, 18:00

Де: Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, пр-т Броварський, 25

Вартість: від 150 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Котигорошко"

Це історія про те, як завжди знайдеться герой, котрий зовсім не планував ним бути. І тяжкі часи призводять його до цього, бо не можна стояти осторонь, коли на тебе нападають. Саме таким є наш герой Котигорошко, який рятує від Змія кохану дівчину, побратимів, а заодно й весь білий світ. Історія-подорож, у якій - за всіма вимогами жанру - герой пізнає себе і світ. А ще - це історія за мотивами української народної казки, тож у ній зберігається народний колорит і відчуття справжнього традиційного свята, бо починається і завершується подорож Котигорошка на Різдво.

Коли: 3, 10, 24 лютого, 12:00

Де: Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, пр-т Броварський, 25

Вартість: від 80 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Море... Ніч... Свічки..."

Вистава у режисурі засновника театру Едуарда Митницького за пʼєсою Йосефа Бар-Йосефа "Це велике море" продовжує свій шлях. Але тепер з оновленим акторським складом. Прощаючись із категоріями вічними, людина йде назустріч спокусам. Втриматися на хвилях життєвого моря - майже циркова еквілібристика. Ноаха Грінвальда "сп'янило" життя великого міста. Що робити, якщо навколо стільки спокус? Чи можна змінити минуле і пірнути з головою в це безмежне море життя?

Коли: 3, 25 лютого, 15:00

Де: Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, пр-т Броварський, 25

Вартість: 600 грн

Квитки за посиланням 


Виставка Ієроніма БОСХА - "Сад земних насолод".

Галерея живих картин в Universum Hall

Босх вважається одним із найбільш визначних представників пізнього середньовіччя та раннього Відродження в Нідерландах, і його роботи залишаються об'єктом досліджень та захоплення любителів мистецтва до сьогоднішнього дня. Твори Босха часто містять дивовижні, майже сюрреалістичні сцени з деталями, які можуть здатися більш ніж дивними. Це створює враження власного фантастичного світу. Босх часто відображав апокаліптичні сцени, пекельні пейзажі та гріхопадіння людства. Його твори можуть спонукати до роздумів над моральними питаннями та судженням.

Коли: 3-24 лютого, 11:00

Де: UNIVERSUM HALL, пр.Академіка Глушкова, 1 ВДНГ, павільйон №6

Вартість: від 300 грн

Квитки за посиланням 


Виставка "Universum Museum" – музей електрогітар

та інших електромузичних інструментів

Це постійно діюча виставка електрогітар та бас гітар, що розкриває історію електрогітар від моменту їх виникнення і закінчуючи сучасними музичними інструментами, які створюються в Україні. Акцент виставки зроблений на музичних інструментах, що створювалися в країнах Східної Європи, в тому числі в Україні в період 1950 – 1980 років. Метою виставки є висвітлення історії музичних інструментів, що створенні в Східній Європі, які з невідомих причин не набули такої популярності серед широкого кола прихильників електрогітар, як музичні інструменти відомих брендів зі Сполучених Штатів Америки.

Коли: 3-25 лютого, 11:00

Де: UNIVERSUM HALL, пр.Академіка Глушкова, 1 ВДНГ, павільйон №6

Вартість: від 120 грн

Квитки за посиланням 


Оркестрове шоу Cinematic Symphony

Eclectic Sound Orchestra виконає близько 30 популярних кіномелодій: від класики до сучасності в безперервних сетах, протягом 70 хвилин. Музика прозвучить у модернових авторських обробках, у супроводі тематичного відеоряду. Ви сумували за новими враженнями? Тоді вам неодмінно потрібно потрапити на “CINEMATIC SYMPHONY”. 

Коли: 4 лютого, 19:00

Де: UNIVERSUM HALL, пр.Академіка Глушкова, 1 ВДНГ, павільйон №6

Вартість: від 550 грн

Квитки за посиланням 


Майстер-клас із виготовлення віял

На майстер-класі ви дізнаєтесь історію виникнення віял та їх різновиди; пір'я яких птахів використовували найчастіше. Навчимося спілкуватися "мовою віял", виготовляти віяла власноруч (з символом року чи авторським підписом). Створимо віяло для улюбленої іграшки, а ще віяло-шпаргалку

Оглянемо неймовірну колекцію віял Олександра Міловзорова під музичний супровід. 

Коли: 4, 11, 18, 25 лютого, 12:00

Де: Будинок-музей Тараса Шевченка, Тараса Шевченка провулок, 4

Вартість: 150 грн

Подробиці за посиланням 


Фільми "Одного разу за Великого Вибуху"

+ "Бачення" у Планетарії 

Глядачам покажуть дивовижні фільми на теми космосу та створення світу. Цікавими вони будуть дітям та дорослим тому що не тільки відкриють таємниці Всесвіту, а ще й здійснять справжню подорож у минуле. 

Перший фільм "Одного разу за Великого Вибуху" триває 16 хвилин. За цей час глядачі здійснять скачок крізь час та простір, щоб подивитися одну з теорій виникнення Всесвіту, від маленької цятки до вражаючих масштабів. 

Другий фільм "Бачення" триває 27 хвилин. Тут глядачі будуть вивчати світло, простежать, як утворився промінь та як він впливає на людину. З теми про світло сюжет плавно переходить до теми людського ока, його фізіології. 

Коли: 5, 12, 19, 21, 26 лютого о 18:00

Де: Планетарій, вул. Велика Васильківська, 57/3

Вартість: від 250 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Сто тисяч"  

Трагікомедія відображає національний образ героїв в дещо сатиричному ключі. У сюжеті вистави замішані банківські махінації, обман, інтриги, прагнення до влади, грошей. Вистава "Сто тисяч" І.Карпенка-Карого розповість про неконтрольовану жадність до збагачення. У головній ролі Герасима Калитки виступить народний артист України Богдан Бенюк.

Коли: 6, 13 лютого, 18:00

Де: Театр на Подолі, Андріївський узвіз, 20Б

Вартість: від 200 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Дамський кравець"

Популярна і досі гостра для низки поколінь п'єса "Дамський кравець" довгі роки не сходить зі сцен європейських театрів. У знаменитому спектаклі є все, що для цього необхідно: Париж початку XX століття, любовний трикутник і другорядні персонажі, в житті яких необов'язкове прикрашання, що доходить до відвертої брехні, теж грає чималу роль. Класичний водевіль з любовними пригодами, музикою Оффенбаха і канканом. 

Коли: 7, 27 лютого, 18:00

Де: Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. "Театральна")

Вартість: від 80 грн

Квитки за посиланням 


Концерт "Передчуття кохання".

Національний президентський оркестр

"Передчуття кохання" Золтана Алмаші для камерного оркестру стане початком подорожі до минулих століть, переходів та утаємничення в інші стилі та епохи. Камерна симфонія Франца Шрекера відкриється повнотою світла та надії у постромантичних експресіях. Другий відділ концерту наповниться масштабом у симфонічному звучанні та загадками сюжетів - як античності, так і біблійних сюжетів. І розкриє це плетиво почуттів творчість французьких композиторів ХІХ та ХХ століть.

Коли: 8 лютого, 19:00

Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2

Вартість: від 190 грн 

Квитки за посиланням 


Концерт ОЛЕКСІЙ КОГАН & JAZZinKyiv Band

Досвідчені майстри заграють цікаву програму "Джазові історії для людей", що наповнена особливим репертуаром, спілкуванням з гостями, та позитивним настроєм. Чарівні мелодійні гармонії, смачна вечеря та родинна атмосфера чекатимуть на вас в цей день. 

Коли: 8 лютого, 19:00

Де: V’YAVA. Музичний простір, вул. Мечникова, 3

Вартість: від 1500 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Варшавська мелодія"

Герої історії — Віктор і Гелена, випадково зустріли один одного після війни. Вона — польська студентка консерваторії з прекрасним голосом. Він — колишній солдат, який навчається на винороба. Між ними тут же спалахують почуття, ніжні і трепетні. Але ця ідилія триває недовго, і вже скоро виходить закон, що забороняє шлюби з іноземцями в СРСР. Їм доводиться розлучитися, але свою міцну любов вони пронесуть крізь багато років… 

Коли: 8, 28 лютого, 18:30

Де: 18:30

Вартість: від 300 грн

Квитки за посиланням 


Підпільний Стендап на V'YAVA STAGE 

Це справжній подарунок для поціновувачів нової української комедії. Це прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий зі стендапом. Це просто неймовірний вечір, який продовжить твоє життя сміхом, у самому центрі Києва і ти просто не можеш його пропустити! У цей вечір на сцені найсміливіші стендап коміки міста Києва.

Коли: 9 лютого, 19:30 

Де: Музичний простір V'YAVA STAGE, вул. Мечнікова, 3

Вартість: від 400 грн

Квитки за посиланням 


Концерт ZLATA OGNEVICH

Злата Огнєвич популярна українська співачка, її чарівний вокал, підкорив серця мільйонів українців. Талановита виконавиця представляла Україну на Євробаченні-2013, та посіла 3 місце. Злата Огнєвіч першою серед українських артистів заспівала на одній сцені з Андреа Бочеллі та Монсеррат Кабальє. В репертуарі Злати – різноманітні композиції, що вирізняються особливою емоційністю та щирістю, в тому числі успішні колаборації з іншими представниками української сцени – Артемом Пивоваровим, Shumei, OTOY. Також на вас чекатеме "Презентація EP Альбому", улюблені пісні та новий альбом співачки.

Коли: 9 лютого, 19:30

Де: V’YAVA. Музичний простір, вул. Мечникова, 3

Вартість: від 600 грн

Квитки за посиланням 


Велики сольний концерт Руслани 

Вражаюче масштабне шоу, що підкорило всю Європу, за участі танц-театру "Життя" та віртуозного симфонічного оркестру. Всім знайомі "Дикі танці", "Знаю я", "Світанок", "Коломийка", "Це любов", а також прем’єри - зокрема, написана Русланою під час війни "Лірниця". Неповторний вокал Руслани та її дика енергія; найбільший в Україні екран та унікальні мотиви об’єднаються з чарівністю танцю від танц-театру "Життя" та новим звучанням улюблених пісень у супроводі симфонічного оркестру.

Коли: 9 лютого, 19:00

Де: МЦКМ "Жовтневий палац", алея Героїв Небесної сотні, 1

Вартість:  від 400 грн

Подробиці за посиланням 


Вистава "Таємниця чарівної скриньки"

Веселу та пізнавальну виставу "Таємниця чарівної скриньки" створено для дітей від 5 до 10 років. Але її цікаво буде подивитись також і дорослим. Чарівний сюжет, яскраві персонажі, унікальна можливість побувати всередині дива викличуть неабиякий інтерес у дітей, а батькам підкажуть інструменти і способи, як зацікавити своїх діточок різними науками - водночас природними, і гуманітарними. У кожному віці людина по-іншому сприймає сенси, які закладено до вистави авторами. Для дітей - це чарівна казка, а для дорослих - мудра притча.

Коли: 10 лютого, 15:00

Де: Київська фортеця, бульвар Лесі Українки 12-14

Вартість: 200 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Конотопська відьма"

Блискуча комедія  Григорія Квітки-Основ’яненка. Сатира,  гумор та  бурлеск  тут поєднуються з блискучим  професіоналізмом  знавців фольклористів-акторів театру "Берегиня". Дотепними жартами та  містичними подіями  наповнені  пригоди  сотника  Забрьохи  та писаря  Пістряка.  А самі тільки прізвиська конотопських відьмочок змусять вас сміятися ще довго після вистави. Ми розкажемо про самодурство та здирство, які здатні загубити будь-яку гарну справу.  А от чи притаманно це сучасній Україні, вирішувати вам.

Коли: 10 лютого, 18:00

Де: Театр "Берегиня", вул І. Миколайчука 3А

Вартість: від 350 грн

Квитки за посиланням 


Маркет знижок у Всі.Свої

Українські бренди підготували знижки від -10% до -50% на зимові та осінні колекції, а також чимало особливих пропозицій. Щоб кожен зміг купити омріяну річ, яка тішитиме серце весною та буде актуальна наступної осені. Близько 100 українських виробників запропонують для вас: трендовий жіночий та чоловічий одяг, взуття на холодний сезон і на прийдешню весну, сумки різноманітних стилів, розмірів та матеріалів, актуальні в’язані й шкіряні аксесуари. А ще працюватиме зона відпочинку та фудкорт.

Коли: 10-11 лютого, с 10:00 до 20:00

Де: Всі.Свої, вул. Десятинна, 12

Вартість: вхід вільний

Подробиці за посиланням 


Вистава "Повернення блудного батька"

Одна з кращих комедійних вистав – "Повернення блудного батька". Це запальна комедія, яку не покажуть в жодному театрі, повідає цікаву історію про столичне сімейство, яке жило у 70-х роках минулого століття. На цій виставі вам сподобається все, але ми почнемо говорити, хто виконуватиме головні ролі – це важливо.

Коли: 10 лютого, 18:00

Де: МЦКМ "Жовтневий палац", Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Вартість: від 250 грн 

Квитки за посиланням


DALI.DIGITAL - Галерея живих картин в Universum Hall

Це інсталяція, яка переносять нас у віртуальний простір, наповнений фантастичними образами, нелогічними зв'язками та абсурдністю. Кожне полотно створено з майстерністю і здатне захопити нас у свою власну віртуальну реальність. У творчості Сальвадора Далі ми зустрічаємо незвичайні комбінації об'єктів, несподівані перетворення і нелогічні зміни пропорцій. Він переносить нас у світ сюрреалістичних снів, де гравітація перестає існувати, а реальність постає перед нами у неповторному вигляді. "Dali.Digital.Surrealism" відкриває перед нами можливості безмежного експерименту та візуального захоплення.

Коли: 10, 18 лютого, 11:00

Де: UNIVERSUM HALL, пр.Академіка Глушкова, 1 ВДНГ, павільйон №6

Вартість: від 300 грн

Квитки за посиланням


Вистава "Жінка в Берліні"

В основі вистави – щоденникові записи журналістки, яка перебувала у підвалі без їжі, води, газу та електрики, під постійними обстрілами в останні дні Другої світової війни, жінки, що була свідком найжахливіших людських вчинків, жінки, яка, поряд із тисячами таких самих жінок, стала трофеєм для солдат савєцької армії. Завдяки своїй силі духу, почуттю гумору та вмінню критично мислити, їй щоденно вдавалось знаходити сили, щоб фіксувати свій досвід виживання у спаплюженому доблєсной красной армією місті, не втрачаючи оптимізму та вітальної енергії.

Коли: 11 лютого, 18:00

Де: Український малий драматичний театр, вул. Олеся Гончара, 33

Вартість: 400 грн

Квитки за посиланням 


Мультфільм про космос "Хрумко та чарівна ракета + Космікс"

В українському мультфільмі “Хрумко та чарівна ракета” розповідається про пригоди головного героя та його друга Куні. Вони відправляються у подорож по Сонячній системі. Хрумко та Куня дізнаються про сонячне затемнення, долетять до Меркурія, Венери, Марса та його супутників, подолають пояс астероїдів та зіштовхнуться з іншими цікавими пригодами. Тривалість мультфільму - 32 хвилини, рекомендований вік - від 5 років. 

Коли: 12, 14, 16, 19, 21, 23, 26, 27, 28, 29 лютого, 10:00

Де: Планетарій, вул. Велика Васильківська, 57/3

Вартість: від 200 грн

Квитки за посиланням 


Business Stand Up. Любов. Життя. Війна

Світом править любов! Це і любов до життя, і любов до людей, до грошей, до кота, до сім'ї, до пригод, та до чого завгодно. Вона є найважливішим механізмом єднання нас усіх. Наших шанувальників об'єднує любов до бізнесу та підприємництва. Відомі та цікаві вибагливій аудиторії представники різних сфер бізнесу і не тільки бізнесу зі сцени поділяться своїми історіями про роботу і особисте, взагалі – про сьогодення, але у форматі жартів. Про різні прояви та види любові, яка так важлива сьогодні для кожного з нас…

Коли: 13 лютого, 18:00

Де: Pepper's club, вулиця Князів Острозьких, 8, корпус 7

Вартість: 900 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Сон літньої ночі"

За однойменою п'єсою Вільяма Шекспіра. Під час вистави глядачі шукатимуть відповіді на одвічні питання. Коли у пошуках порятунку, правди й ніжності ми ховаємося у мріях? Коли сон випускає найбільші страхи, які ховаємо навіть від самих себе? Коли ми боїмося переходити в царство марень, аби не оживити заповітні мрії, нескорені бажання, яким місце в іншому житті. Коли уві сні безпечніше, ніж наяву? Коли ми не хочемо прокидатися? Чи хочемо, та не можемо? Коли ми сміємося до сліз, але ці сльози ранять наше серце? Що станеться, коли комедія, наповнена силою Квітки Богів, набуде кольору, який був невідомий донині, а наш сміх і наші друзі постануть в іншому світлі? Коли жарти, що лікують, стануть механізмом виживання, захистом від страху й бруду, отрутою для тендітної душі? Яким станемо ми та світ навколо, якщо навіть Боги закриють очі, щоб не бачити світла, яке так потрібне нашій землі?

Коли: 14 лютого, о 18:00

Де: Театр на Подолі, Андріївський узвіз, 20Б

Вартість: від 250 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Сільва"

Оперета належить до тих оперет, які можна слухати нескінченно. Золота класика завжди гарантовано дарує гарний настрій. Неперевершена музика, сповнені тонкого гумору діалоги, популярні арії улюблених героїв і щасливий фінал - ось що таке “Сільва”. 

Коли: 14 лютого, 19:00

Де: МЦКМ "Жовтневий палац", Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Вартість: від 350 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Імперія янголів"

Вистава за мотивом Бернара Вербера. Почнемо з героїв. Головний з них сам колись був людиною, але тепер змушений стати янголом-охоронцем для трьох різних душ. Французький письменник, вбивця та пройдисвіт слов'янської зовнішності та володарка титулу “Міс Всесвіт” з Америки. Якщо всі вони думають, що живуть складним та заплутаним життям, годі і говорити, про новоспеченого янгола, який має дати раду своїм підопічним! Помилки і спокуси трапляються героям на кожному кроці. І не тільки на грішній землі, а й на небі...

Коли: 14 лютого, 18:00

Де: Будинок Кіно, вул. Саксаганського, 6

Вартість: від 250 грн

Квитки за посиланням


Музична комедія "Гуцулка Ксеня"

Прем’єра вистави за мотивами відомої оперети Я. Барнича. Етнічний українець приїжджає з самої Америки до Карпат, аби знайти собі наречену. Адже лише одруження з українською дівчиною відкриє йому шлях до спадку у мільйон доларів! Але що важливіше: справжні почуття чи багатство? 

Коли: 14, 29 лютого, 18:00

Де: Театр "Берегиня", вул І. Миколайчука 3А

Вартість: 250 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Сон літньої ночі"

За однойменою п'єсою Вільяма Шекспіра. Під час вистави глядачі шукатимуть відповіді на одвічні питання. Коли у пошуках порятунку, правди й ніжності ми ховаємося у мріях? Коли сон випускає найбільші страхи, які ховаємо навіть від самих себе? Коли ми боїмося переходити в царство марень, аби не оживити заповітні мрії, нескорені бажання, яким місце в іншому житті. Коли уві сні безпечніше, ніж наяву? Коли ми не хочемо прокидатися? Чи хочемо, та не можемо? Коли ми сміємося до сліз, але ці сльози ранять наше серце? Що станеться, коли комедія, наповнена силою Квітки Богів, набуде кольору, який був невідомий донині, а наш сміх і наші друзі постануть в іншому світлі? Коли жарти, що лікують, стануть механізмом виживання, захистом від страху й бруду, отрутою для тендітної душі? Яким станемо ми та світ навколо, якщо навіть Боги закриють очі, щоб не бачити світла, яке так потрібне нашій землі?

Коли: 14 лютого, о 18:00

Де: Театр на Подолі, Андріївський узвіз, 20Б

Вартість: від 250 грн

Квитки за посиланням 


Vivienne Mort. Концерт при 1000 свічках

Vivienne Mort – відомий київський інді-рок гурт, який у 2007-му році заснувала талановита співачка, авторка і композиторка Даніела Заюшкіна. За понад 15 років колектив став улюбленим для сотень тисяч українців, дав сотні концертів, зіграв на головних опен-ейрах країни та отримав "Шевченківську премію" у номінації "Музичне мистецтво". Творчість Vivienne Mort має особливий характер та оповита аурою, якої не має жоден інший колектив. Цього вечора Vivienne Mort виконають свої найкращі композиції "Пташечка", "Думаю про тебе", "Іній", "Пам’ятаєш" та багато інших зворушливих, щирих та сповнених неповторної енергетики пісень. Приходьте, щоб отримати справжню насолоду від теплої зустрічі при свічках та допомогти закрити збір на додаткові 20 дронів-камікадзе. 

Коли: 15 лютого, 19:00

Де: МЦКМ (Жовтневий палац), Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Вартість: від 290 грн

Квитки за посиланням 


Архітектурний Форум для архітекторів, забудовників

та девелоперів на тему: "Інклюзивність. Безбар'єрність. Освіта."

Модератори: Володимири Висоцький - Експерт-консультант з питань доступності побудованого середовища, співзасновник студії універсального дизайну ORFO; Влад Голдаковський – засновник Goldakovskiy Group Architects, модератор робочої групи з розробки Містобудівного Кодексу України. 

Панельні дискусії:

11:00 - 12:30 - "Стосується кожного: Чому ми маємо будувати безбарʼєрно?"

12:30 - 14:00 - "Новий підхід: Кращі практики безбарʼєрності в будівництві"

14:00 - 15:30 - "Освіта в архітектурі. Руйнація чи нерозуміння потреб відбудови?"

Коли: 16 лютого, 11:00

Де: МВЦ на Лівобережній, Броварський проспект, 15

Вартість: безкоштовно за попередньою реєстрацією 

Подробиці за посиланням 


Концерт Фоми та гурту "МАНДРИ"

Унікальний стиль гурту "Мандри" - це вільна суміш з реггі, фольку, року і блюзу. Їх музика спонукає до дії, надихає на нові відкриття і далекі подорожі. Адже вони співають про складний та величезний світі з часткою легкості та безтурботності. Цього разу вони знову відкриють перед вами двері у незвіданий та казковий світ і доведуть, що їх музика здатна запалити вогонь в кожному! Слідкуйте за нашою афішею і дізнавайтеся про інших драйвових концертах в вашому місті.

Коли: 17 лютого, 19:00

Де: Docker Pub Вінниця, пр-т Коцюбинського, 39

Вартість: від 250 грн

Квитки за посиланням 


НАОНІ оркестра з дитячою програмою

"Чарівна паличка диригента"

Чим унікальний концерт НАОНІ Оркестра з дитячою програмою? Щонайменше, кількома елементами. Почнемо з еклектичності програми: авторам вдалося поєднати таких різних персонажів як Дарт Вейдер та Гаррі Поттер. Саме вони, разом з диригентом, проведуть для глядачів екскурс в історію старовинних українських музичних інструментів. Також, публіка почує музику з фільмів "Зоряні війни", серії "Гаррі Поттер" та улюблених мультфільмів.  

Коли: 17 лютого, 15:00

Де: Київський культурний кластер "Краків", Русанівська набережна 12/2

Вартість: від 400 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Крихітка Цахес"

Жанр - казка для дорослих в епоху пост-правди. Коли ви в останнє зустрічали в своєму житті Крихітку Цахеса? Ніколи? Не може такого бути! Можливо, ви просто не розгледіли його за чарами доброї феї чи не змогли роздивитися потворне обличчя за маскою в соціальній мережі? Є шанси, що він просто знайшов собі хороших піарників і тепер ви вже точно його не впізнаєте. "Цахеси" торують собі шлях до вершини в найрізноматніших сферах життя. Вони керують компаніями і проводять марафони по здійсненню мрій, вони користуються нашою довірою і присвоюють собі чужі досягнення, а іноді вони навіть стають диктаторами і керують цілими країнами.

Коли: 17 лютого, 18:00

Де: Театр "Золоті Ворота", вул. Шовковична, 7А

Вартість: 350 грн

Квитки за посиланням 


Кіносимфонія. НАОНІ оркестра

Колектив сім разів перемагав у проєкті “Битва оркестрів”. Сучасні зірки із задоволенням записуються разом з НАОНІ. Серед тих, хто співпрацював с оркестром: Олег Скрипка, Артем Пивоваров, Джамала, ONUKA та інші. Під час концерту пролунають композиції з наступних фільмів та серіалів: "Гаррі Поттер", "Одного разу в Америці", "Хрещений батько", "Зоряні війни", "Гра престолів" та інших. 

Коли: 17 лютого, 19:00

Де: Pochayna Event Hall, пр-т Степана Бандери, 23

Вартість: від 390 грн

Квитки за посиланням 


Вистава Наталії Могилевської "Я вдома"

Це, мабуть, одна з найемоційніших і найзворушливіших концертних програм Наталії Могилевської. Ось уже кілька місяців вона представляє нове шоу під назвою "Я вдома". За своєю суттю це моновистава, в якій зібрані всі сльози українців, всі їхні емоції у віршах і піснях. Вистава "Я вдома" - це місце, де кожен глядач зможе відпустити свої емоції, дати можливість відштовхнути їх від себе і залишити тільки світле і добре, надію і віру в Перемогу. І якщо ви хочете його подивитися, ви можете купити квиток на цій сторінці.

Коли: 17 лютого, 19:00

Де: Театр "Особистості", вул. Січових Стрільців, 1-5, Центральний Будинок Художника

Вартість: від 200 грн 

Квитки за посиланням 


Вистава "Гатун — про себе... про вас... і про час!"

Ідеальний гумор та потужна енергетика. Дивовижна музика та вічні вірші. Вистава-бесіда у формі stand-up монологу. За великим рахунком, це навіть не зовсім вистава, а сповідь, зізнання, розповідь. Про життя, про події, про кохання, про зраду, про все те, що оточує наше з вами життя з народження і до самої смерті. Абсолютно феєрична та неймовірна Ірина Гатун у виставі про себе, про вас, і про найголовніше та найдорожче, що є в житті кожного… Ви гарантовано будете нууууууу-дууууже багато сміятися, але при цьому доведеться й розчулитись. Категорично не рекомендується приходити на цю виставу:

• Людям, в яких немає "серця",

• Людям, які не розуміють розумний гумор,

• І просто тим, хто чекає від цієї вистави класичного театру...

Коли: 18 лютого, 18:30

Де: Камерний Зал, вул. Січових Стрільців, 5б

Вартість: від 400 грн

Квитки за посиланням 


ЕНЕЇДА

"Енеїда" - культова комедія для українців.  Класичний твір в "Берегині"  перетворили  в гостросучасне,  подекуди  на грані  фолу дійство з великою  кількістю фольклорних  пісень  та сучасних  танців. 

Коли: 18 лютого, о 18:00

Де: театр "Берегиня", вул І. Миколайчука 3А

Вартість: 250 грн

Квитки за посиланням


Вистава "Не всі люблять порно"

Актори торкаються найгостріші питання взаємини чоловіка і жінки. Це не просто цікава і весела вистава, це - нестримне еротичне хуліганство! Кілька пересічних сюжетних ліній, що ведуть до логічного, але дуже смішного фіналу. Курйози, сміх, сльози, бажання, недовіра, ніжність, пристрасть, нерозуміння, - і все це об'єднує її величність Любов.

Коли: 21 лютого, 18:30

Де: Камерний Зал, вул. Січових Стрільців, 5б

Вартість: від 400 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Мегери"

Травесті-комедія. Їхнім лайкам позаздрять ринкові продавщиці, повії та кондукторки та вахтерки. А їх акторській майстерності можна тільки повчитися. Адже грають наших старіючих кінодів актори-чоловіки. Тому це буде точно весело і несподівано. Старість не завжди приємна річ, а для двох кінозірок 60-хх років - просто страшна. Настільки страшна, що вони ладні знятися у фільмі жахів, аби повернути колишню любов глядачів. А ще - перегризати одна одній горло, згадуючи минуле і колишніх. Коли втрачати більше нема чого, то битва йде не на життя, а на смерть. Разом з тим Рут і Мілдред не втрачають дотепності і сарказму та не жаліють шпильок одна для одної. Та змушують глядачів сміятися без зупину. В головних ролях: Олексій Вертинський та Артем Ємцов. 

Коли: 21 лютого, о 18:00

Де: Театр АКТОР, вул. Велика Житомирська (Львівська площа)

Вартість: від 150 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Борис Грінченко – 160"

Унікальна програма концерту "Борис Грінченко-160" включає рідко виконувані твори на вірші ювіляра – натхненника боротьби за українську ідентичність та державну незалежність на зламі ХІХ-ХХ ст.

Класичні хори й романси Кирила Стеценка, Миколи Леонтовича, Модеста Левицького та Михайла Степаненка контрастуватимуть із сучасними кобзарськими піснями й баладами Тараса Компаніченка і Василя Живосила.

Окрасою вечора очікуються виступи володаря розкішного басу, світової зірки оперної сцени Сергія Магери та чарівної сопрано, солістки Національної філармонії Карини Кондрашевської.

Коли: 21 лютого, 19:00

Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2

Вартість: від 190 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Шукаю чоловіка на кожен день"

Лірична комедія про кохання. По-доброму ненав’язливо. Дуже легкий і приємний спектакль, де немає зайвих сюжетних ліній. Підходить для тих людей, які люблять романтику (на межі з казкою) і happy endи. Без вульгарності, проте з еротичними моментами, без величезного філософського сенсу, однак теми вистави близькі кожному з нас. Світлі і приємні емоції залишає після перегляду. Сюжет не такий простий, як може здатися і в цьому його фішка. "Шукаю чоловіка на кожен день" – саме те, що потрібно після важкого робочого дня, щоб відпочити душею. Виглядає легко, занадто не навантажує, з гумором порядок, є життєві, є казкові моменти. Чудовий акторський склад, чоловічий стриптиз без музики, особливий інтелектуальний гумор, чудове музичне оформлення, звичайно ж, любов до якої грають актори подарують Вам несподіваний свято.

Коли: 21 лютого, 18:30

Де: Caribbean Club, вул. Симона Петлюри, 4

Вартість: від 350 грн

Квитки за посиланням 


Мультимедійна вистава "Ван Гог. Листи до брата Тео"

мерсивна вистава-виставка  із зануренням у картини художника. Про Ван Гога можна почути сотні теорій та міфів. Про хворобу, самотність та дивний погляд генія написано безліч статей та книг. Ми ж взяли до вистави лише власні листи художника до найріднішої людини - брата Тео. Коли ти відчуваєш свій шлях, де знайти сили не зрадити свою долю? Як продовжувати робити те, що тобі цікаво, навіть коли в тебе ніхто не вірить? Вистава, яка надихає та дарує сили, наповнює світлом та красою справжнього мистецтва.

Коли: 23 лютого, 18:30

Де: OCHAYNA EVENT HALL, вул. Степана Бандери 23а

Вартість: від 250 грн

Квитки за посиланням 


Kyiv Modern Ballet. Болеро. Дощ. Раду Поклітару

Вечір одноактних балетів. "Дощ" - це поєднання музики Й. С. Баха та мелодій народів світу. Вистава стала однією з хореографічних мініатюр, які за задумом автора, мали урізноманітнити репертуар театру. Однак разом з тим артисти театру створили щось більше, аніж номер для концертів. Так виникли новели на народну музику, об'єднані прелюдіями і фугами великого композитора. Постановка наповнена тріо, парними танцями та сольними виступами, кожен герой яких, розповідає нам свою власну історію. Так виникла філософська притча, про випадкових людей, об'єднаних у просторі і часі, про натовп особистостей і особистість у натовпі. Про різноманітність культур та ментальностей і загальні людські цінності.

Коли: 24 лютого, 18:00

Де: Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва), вул. Межигірська, 2

Вартість: від 250 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Колискові очерету"

Програма: Ю. Алжнєв "Невимовне" для хору і струнного оркестру, С. Острова, вірші М. Боровка Кантата "Безсмертя", І. Алексійчук – Кантата-містерія "Колискові очерету". Виконує Національний президентський оркестр Диригент Максим Гусак. Народна академічна хорова капела імені Павла Чубинського.  Диригент Дмитро Радик.

Коли: 25 лютого, 19:00

Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2

Вартість: від 190 грн

Квитки за посиланням 


Трагікомедія "Гриць. STAND-UP"

Трагікомедія на дві дії, за мотивами легенди про Марусю Чурай. Смішна та глибока вистава про найважливіше - кохання та стосунки між чоловіком та жінкою. Якщо міф несе в собі культурний код нації, значить всі ми - Марусі Чурай та Гриці Бобренки? Коли ти когось любиш - ти даєш йому право влади над собою, а це страшно. Виникає потреба втекти від цього, сховатись, обрати щось легше. Так з'являється зрада. Поєднання класичного театру та сучасного стендапу дозволяє нам крізь сміх та іронію почути героїв, яких ми точно зустрічали у власному житті.

Коли: 27 лютого, 18:30

Де: Центр Леся Курбаса, вул. Володимирська, 23в

Вартість: 400 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Еклери на мільйон"

На вас чекає авантюрна комедія про гроші, щастя та питання, чи можна його купити. Герої цієї вистави переконані, що великі статки - чи не єдина умова стати щасливими. А отже, можна заплатити чималу суму за те, щоб дізнатися особливий секрет фінансового успіху у американського мільйонера. Але іноді все не те, чим здається, і поки аферисти мріють обіграти горе бізнесменів до нитки, сюжет починає закручуватися з неймовірною швидкістю.

Коли: 28 лютого, о 18:00

Де: Театр на Михайлівській, вул. Михайлівська, 24Ж

Вартість: від 500 грн

Квитки за посиланням Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися