Куди піти у Києві: найцікавіші події цих вихідних

Куди піти в Києві на вихідних. Огляд актуальної афіши

Повномасштабна війна в Україні триває, проте, треба жити, любити й боротися - не дивлячись ні на що. Коментарі зібрали найцікавіші події, які відбудуться цими вихідними у Києві. Тут є екскурсії, вистави, концерти, виставки та ще безліч цікавих подій для дітей та дорослих. Обирайте за власним смаком і не сидіть вдома, але слідкуйте за повітряними тривогами та дотримуйтесь правил безпеки. 


Вистава "Хіба ревуть воли, як ясла повні?"

Вистава за твором Панаса Мирного "Хіба ревуть воли, як ясла повні?". Ми знаємо цю книгу зі шкільної програми, але письменник поставив в ній питання, на яке і тепер важко знайти відповідь. Місце подій перенесено в тюрми, де молоді люди відбувають покарання за скоєні злочини. Саме ці герої знають напевне - чому хороші та чесні люди можуть вбити та пограбувати.

Коли: 15 березня, о 18:00

Де: Театр на Подолі, Андріївський узвіз, 20Б

Вартість: від 200 грн

Квитки за посиланням 


Конференція "Українська теорія та історія мистецтв на перехресті інтелектуальних традицій"

Подія приурочена до 100-ої річниці від смерті Григорія Павлуцького. Передбачені напрямки роботи конференції:

- Григорій Павлуцький та його внесок у теорію та історію мистецтв

- Ключові теми досліджень в українській історії та теорії мистецтв другої половини ХІХ – першої третини ХХ століття

- Історико-мистецькі школи від заснування кафедр теорії та історії мистецтв до 1930-тих років

- Сучасний стан і перспективи теорії та історії мистецтв в Україні

Коли: 14 - 15 березня, з 09:00 до 18:00

Де:  Кафедра історії мистецтв КНУ імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 60

Вартість: безкоштовно

Подробиці за посиланням 


Концерт KALUSH ORCHESTRA

Музиканти наживо представлять нові треки та порадують публіку вже добре відомими роботами, включно з переможним хітом "Стефанія". Серед прем’єр – англомовні композиції, випущені за час проведення європейського туру.

Коли: 15 березня, 19:00

Де: VYAVA Stage, вул. Іллі Мечникова, 3

Вартість: від 800 грн

Квитки за посиланням 


Драма "Тіні забутих предків"

Містична вистава за мотивами видатної повісті Михайла Коцюбинського. Ця легенда Карпатського краю надихнула Сергія Параджанова зняти фільм з Ларисою Кадочниковою та Іваном Миколайчуком у головних ролях. До речі, театр розташовано на вулиці Миколайчука, поруч з будинком, де жив актор, і це ще не всі співпадіння, Режисер вистави Тетяна Матасова все дитинство і юність була учасницею фольклорних ансамблів, тому хотіла, щоб ця вистава була пронизана творчістю нашого народу. А ще у цій виставі дебютує чимало нових акторів, які донесуть цю прекрасну історію кохання до глядачів.

Коли: 15 березня, о 18:00

Де: Театр "Берегиня", вул І. Миколайчука 3А

Вартість: 250 грн

Квитки за посиланням 


ІІ Міжнародна конференція "The long XIX century of Ukrainian history"

Конференція проводиться на базі кафедр Давньої та нової історії України; Етнології та краєзнавства; Новітньої історії України; Нової та новітньої історії зарубіжних країн. Подія присвячена 190-річчю з відкриття Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тут ви зможете поділитися своїми напрацюваннями щодо різних аспектів життя в Україні та її ролі у світі протягом другої половини XVIII століття по 20-ті роки XX століття.

Робота конференції відбуватиметься за такими тематичними секціями:

Актуальні проблеми історії України кінця XVIII - початку XX століть;

Культурний поступ XIX століття;

Вплив та значення епохи для Української революції та 20-х років XX століття;

Українські землі на міжнародній арені в XIX - початку XX століття.

Коли: 15 - 16 березня, с 10:00 до 16:00

Де: Володимирська, 60, ауд. 352

Вартість: безкоштовно 

Подробиці за посиланням 


Підпільний Стендап на V'YAVA STAGE 

Це справжній подарунок для поціновувачів нової української комедії. Це прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий зі стендапом. Це просто неймовірний вечір, який продовжить твоє життя сміхом, у самому центрі Києва і ти просто не можеш його пропустити! У цей вечір на сцені найсміливіші стендап коміки міста Києва.

Коли: 16 березня, 19:30 

Де: Музичний простір V'YAVA STAGE, вул. Мечнікова, 3

Вартість: від 400 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Сон літньої ночі"

За однойменою п'єсою Вільяма Шекспіра. Під час вистави глядачі шукатимуть відповіді на одвічні питання. Коли у пошуках порятунку, правди й ніжності ми ховаємося у мріях? Коли сон випускає найбільші страхи, які ховаємо навіть від самих себе? Коли ми боїмося переходити в царство марень, аби не оживити заповітні мрії, нескорені бажання, яким місце в іншому житті. Коли уві сні безпечніше, ніж наяву? Коли ми не хочемо прокидатися? Чи хочемо, та не можемо? Коли ми сміємося до сліз, але ці сльози ранять наше серце? Що станеться, коли комедія, наповнена силою Квітки Богів, набуде кольору, який був невідомий донині, а наш сміх і наші друзі постануть в іншому світлі? Коли жарти, що лікують, стануть механізмом виживання, захистом від страху й бруду, отрутою для тендітної душі? Яким станемо ми та світ навколо, якщо навіть Боги закриють очі, щоб не бачити світла, яке так потрібне нашій землі?

Коли: 16 березня, о 18:00

Де: Театр на Подолі, Андріївський узвіз, 20Б

Вартість: від 250 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Жінка в Берліні"

В основі вистави – щоденникові записи журналістки, яка перебувала у підвалі без їжі, води, газу та електрики, під постійними обстрілами в останні дні Другої світової війни, жінки, що була свідком найжахливіших людських вчинків, жінки, яка, поряд із тисячами таких самих жінок, стала трофеєм для солдат савєцької армії. Завдяки своїй силі духу, почуттю гумору та вмінню критично мислити, їй щоденно вдавалось знаходити сили, щоб фіксувати свій досвід виживання у спаплюженому доблєсной красной армією місті, не втрачаючи оптимізму та вітальної енергії.

Коли: 17 березня, 18:00

Де: Український малий драматичний театр, вул. Олеся Гончара, 33

Вартість: 400 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "СОЛОМІЯ"

Вистава про життя Соломії Крушельницької (за спогадами її сучасників). Соломія Крушельницька пережила дві світових війни, два тоталітарних режими, померла у злиднях в радянській Україні. Молодша сестра Соломії, Ганна не витримала випробування великим мистецтвом і впала у хворобу. Крушельницька все життя була поряд з нею і розділила з нею хворобу та її долю. Великий талант — це поклик, який є більшим за всі життєві обставини. Але на його шляху завжди будуть великі випробування. Як не зрадити свій талант і своє покликання - ось головна тема вистави.

Коли: 17 березня, 17:00

Де: Театр на Печерську, вул. Немировича-Данченка, 5

Вартість: 300 грн

Квитки за посиланням Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися