Все дуже легко: як киянам передати показання лічильників холодної води

Київ все ще перебуває в "червоній" карантинній зоні, а значить обмеження залишаються. ПрАТ "Київводоканал" настійно рекомендує жителям міста залишатися вдома і оплачувати послуги онлайн. Так само, не виходячи з дому, можна передати і показання лічильника.

Коли потрібно передавати показання лічильника холодної води?

Це необхідно зробити з 10 до останнього числа місяця. У "Київводоканалі" кажуть, що своєчасна подача показників дає абонентам можливість платити тільки за той обсяг води, який вони фактично використовували.

Як передати показання лічильників холодної води?

Сучасні технології і доступ в Інтернет значно полегшили нам життя. Тепер багато дії можна зробити прямо з телефону або комп'ютера. "Київводоканал" також перейшли в онлайн-формат.

Які є способи передачі показань, наприклад, холодної води?

Перший спосіб дуже простий і буде зрозумілим навіть для пенсіонерів. Ви можете просто подзвонити в контакт-центр "Київводоканал" за номером (044) 202-02-02 та назвати показання лічильника.

Другий спосіб для тих, хто користується такими мобільними додатками як Viber або Telegram. У цих месенджерах вам потрібно просто приєднатися до паблік-аккаунту "Київводоканал", а далі діяти за вказівками, які там написані.

Так само, є третій спосіб - "Особистий кабінет", який ви можете зареєструвати на сайті "Київводоканалу" Четвертий спосіб - подати показники на сайті vodokanal.kiev.ua. Потрібно знайти розділ "Лічильники", а в ньому знайти "Подати свідчення".

Так само, з початку 2021 року біля киян є можливість використовувати додаток "Комуналка". Це п'ятий спосіб подачі показників холодної води. Крім цього, в додатку можна оплатити рахунки, робити грошові перекази і поповнювати смарт-карту. Досить просто зареєструватися в додатку.

Так само ви можете подати свідчення лічильника при оплаті послуг "Київводоканалу". Не важливо як ви це робите - через додатки банків або в найближчому терміналі - така можливість доступна всім. Це шостий спосіб нескладної подачі свідчень лічильника.

Ось так просто і без черг ви можете подати свідчення лічильника холодної води і бути впевненими, що ви точно не заплатите зайвого. А так же не будете ризикувати своїм здоров'ям і здоров'ям рідних і близьких.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися