Перенести підприємства до сусідніх країн, — Палатний запропонував кроки для розвитку українського ВПК

Україна має працювати над локалізацією виробництва зброї

Україна має вже зараз вживати заходів для відродження та розвитку вітчизняного військово-промислового комплексу. Зокрема, створювати підприємства за кордоном разом з країнами ЄС та локалізувати виробництва натівської зброї.  Про це заявив керівник Волонтерського штабу "Українська команда" Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook і запропонував низку першочергових кроків.

"По-перше, задля безпеки доцільно тимчасово перенести українські оборонні підприємства до сусідніх дружніх країн ЄС. По-друге, зосередитися на створенні нових спільних оборонних підприємств України з країнами ЄС та іншими країнами формату Рамштайн. По-третє, Україна має вже зараз працювати над локалізацією виробництва новітніх натівських зразків зброї, які вона успішно застосовує. Чим більше наших військових підприємств працюватиме за кордоном, тим більше бавовни буде в росії", - заявив Палатний.

Він зазначив, що українська зброя вже добре проявила себе, а після перемоги попит на неї ще зросте.

"Сучасні українські розробки вже позитивно проявили себе з самого початку війни. Ми з вами бачили численні кадри спаленої рашистської техніки зі "Стугни" та результати роботи "Нептуна". Бачили, як захисники України відправили у відомому напрямку російські кораблі. Також гарні результати на фронті демонструє РСЗВ "Вільха", "Буревій", "Верба" та інші. І я переконаний, що після нашої перемоги попит на українську зброю лише зросте. Бо це буде зброя перемоги", - заявив Палатний.

Крім того, керівник "Української команди" наголосив, що на застосування західної зброї по території росії існують певні обмеження, і це заважає Україні у боротьбі.

"Україна має стати глобальним гравцем на ринку сучасного озброєння і сприйматися не як прохач зброї, а як перспективний партнер", - підкреслив Артур Палатний.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися