Київ останнім з великих міст змушений підвищити вартість проїзду — КМДА

Київська міська влада змушена розпочати процедури з формування нових, економічно обґрунтованих тарифів на проїзд. Вслід за іншими українськими містами на цей непопулярний крок має піти й столиця заради збереження стабільної роботи комунальних підприємств-перевізників. Про це повідомляє сайт КМДА.

"Сьогодні, в умовах підвищення тарифів на енергоносії, залишити вартість проїзду на теперішньому рівні означає загнати перевізників у боргові ями, а згодом і паралізувати роботу транспортних підприємств. Саме тому ми вимушені розпочати процедуру з підвищення тарифу. Наразі ми очікуємо пропозиції від комунальних підприємств щодо економічного обґрунтування тарифу. Після цього буде сформована обґрунтована вартість проїзду, і ми подамо пропозицію на обговорення громадськості", – повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він нагадав, що у Львові, Полтаві, Миколаєві, Запоріжжі та багатьох інших великих містах вартість проїзду зросла ще влітку. Київ до останнього намагався уникнути цього, але довше відтерміновувати момент підвищення цін не може.

"Сьогодні, коли місто вжило заходів, щоб не підвищувати тариф на теплоносій для населення, а компенсувати різницю коштом місцевого бюджету, збільшувати фінансування на і так дотаційний громадський транспорт просто неможливо. Такий крок може спричинити недофінансування міських програм, які є критично важливими для багатьох киян", – підкреслив Поворозник.

Він окремо зазначив, що при цьому столиця зберігає всі наявні пільги на проїзд для киян.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися