У Києві викрили мережу нелегальних гральних закладів (ФОТО)
БЕБ припинило незаконну діяльність чотирьох нелегальних гральних закладів у Києві
Бюро економічної безпеки зупинило нелегальну діяльність чотирьох незаконних гральних закладів у Києві. Про це повідомляє пресслужба БЕБ, передають "Коментарі".
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в місті Києві викрили та припинили незаконну діяльність 4 гральних закладів у столиці. Вилучено понад 120 одиниць комп’ютерної техніки загальною вартістю понад 1,5 млн гривень.
Досудове розслідування встановило, що особи, без створення юридичної особи та необхідних ліцензій, організовували азартні ігри на території Шевченківського, Солом’янського та Святошинського районів Києва. Ігрові заклади були облаштовані як на перших поверхах житлових будинків, так і в окремих приміщеннях малих архітектурних форм.
Зловмисники таємно здійснювали свою діяльність: відчинялися лише для перевірених клієнтів та працювали під час комендантської години. Вхід до приміщень був обмежений, знаходився під охороною та мав цілодобовий відеонагляд.
Зараз детективи Бюро економічної безпеки з'ясовують повний перелік осіб, причетних до незаконної організації азартних ігор.
Нагадаємо, в Україні дозволено створювати зали з ігровими автоматами лише в готелях, які мають три-п'ять зірок, а в чотири-п'ятизіркових готелях — казино. Дозволений вік гравця азартних ігор — від 21 року.
Як раніше писали "Коментарі", у Київській області викрили схему заволодіння державною землею та квартирами житлового фонду Державної служби з надзвичайних ситуацій України. Начальник одного з управлінь Головного управління ДСНС України в Київській області розробив та реалізував схему, яка дозволила вивести земельну ділянку з користування пожежної частини зі статусу державної землі в комунальну власність. Це дало змогу посадовцю укласти інвестиційну угоду з місцевим забудовником про зведення десятиповерхового житлового будинку із двома наземними паркінгами.
Нагадуємо, що в Києві на постачанні неякісного форменого одягу для Збройних сил України вартістю десятки мільйонів гривень викрили директора підприємства. Скориставшись нагальною потребою у забезпеченні українських військових одягом, компанія спочатку отримала передоплату у сумі понад 5 мільйонів гривень, а згодом решту обумовлених договорами коштів. Однак поставлені підприємством товари виявилися неналежної якості. Експерти констатували, що нова військова форма не відповідає технічним умовам та не може використовуватися за призначенням. Суму завданих збитків оцінили за вартістю контрактів — у понад 35 мільйонів гривень.