За супровід до околиць Києва засуджено спільника окупантів (ФОТО)

Який вирок суду отримав зрадник

Завербований російськими спецслужбами агент, який провів на власному автомобілі до околиць Києва майже 130 одиниць бойової техніки окупантів, отримав вирок суду. Про це розповіли у Службі безпеки України, передають "Коментарі".

Мешканець Сумської області почав активно співпрацювати з російськими окупантами з перших днів їхнього повномасштабного вторгнення в Україну. Чоловік запропонував їм показати "безпечні" шляхи до Києва. Зрадник передавав російським солдатам координати військових об’єктів із прив’язкою до місцевості.

Після звільнення Сумської області від російських військ російський шпигун залишився в регіоні та продовжив співпрацювати із ФСБУ РФ. За завданнями своїх російських кураторів він збирав інформацію про місця дислокації та озброєння українських військових на Сумщині.

Російського агента затримали та заарештували у серпні 2022 року. Під час обшуку за місцем проживання зрадника вилучили речові докази щодо співпраці з російськими спецслужбами. Суд визнав чоловіка винним у державній зраді та призначив йому 15 років тюрми.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Києві викрили працівницю українського посольства на допомозі нелегалам з терористично ризикових країн Азії з переїздом до Євросоюзу. За гроші вона пропонувала іноземцям незаконно виїхати до Євросоюзу транзитом через територію України. Для цього оформлювала візи для в’їзду до України як студентів українських закладів вищої освіти. Вартість такої "послуги" становила до трьох тисяч доларів з одного нелегала.

Нагадаємо, у Дарницькому районі Києва затримали наркокур’єрку з "товаром". Під час огляду автомобілю поліцейські знайшли 11 поліетиленових пакунків, захованих у покришці. Ще один пакунок був у жінки в сумці. У згортках знаходились психотропи вагою близько одного кілограма кожний. Наркотики вилучили. Експертиза показала, що вилучені психотропи – це солі Альфа-PVP. Вартість психотропних речовин оцінили у близько 20 тисяч доларів.

Читайте також, як у Києві закрили підпільний цех з виготовлення алкоголю.

Читайте также