Викладачка математики Русанівського ліцею перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року — 2021»

Людмила Харченко вчитель Русанівського ліцею - стала кращою в номінації "Математика".

Вчителька здобула найвищий бал за методику організації командної роботи учнів на уроках математики, які відбуваються в дистанційному режимі. Показала під час відкритого уроку, як можна креативно викладати геометрію за програмою 8 класу. 

Взагалі, у номінації змагалося 1400 учасників.

Про це повідомив сайт "Вечірній Київ".

Людмила Харченко у ліцеї викладає з 2008 року.

"Моя задача як вчителя математики — не просто навчити учнів певним теоретичним фактам та алгоритмам розв’язання задач, а сформувати у дітей здатність практично діяти, застосовувати отримані знання, вміння і навички в різноманітних життєвих ситуаціях", - зазначає викладачка.  - "Для цього використовую такі педагогічні технології: тьюторський супровід, фасилітацію, СЕН (соціально-емоційне навчання), педагогіку співпраці, технологію проблемного навчання".

Я дуже радію тому, що кожного дня маю можливість відкривати разом з учнями щось нове, відчувати радість співпраці та співтворчості, розвиватися разом з ними та рости над собою, спільними зусиллями змінювати світ на краще.

Фото  сайту uosvitydnr.gov.ua/

За останні 3 навчальних роки її вихованці отримали:

 2 срібні медалі IMO (Міжнародна математична олімпіада);

золоту та бронзову медалі міжнародної олімпіади Romanian Masters of Mathematics;

2 золоті та бронзову медалі IZhO (Міжнародної Жаутиківської олімпіади);

2 дипломи IV (всеукраїнського);

60 дипломів III (міського);

80 дипломів II (районного) етапів ВУО з математики.

 

Довідка "Коментарів"

Русанівський ліцей  засновано у 1992 році. Він спеціалізується на поглибленому вивчені фізики та математики. Особлива увага приділяється викладанню геометрії.

У 7, 8 і 10 класи вступ проводиться через письмовий іспит і олімпіаду з математики. "Русанівська математична олімпіада" проводиться з 1996 року і має статус міжнародної.

Ліцей неодноразова потрапляв у ТОП-рейтинги кращих шкіл Києва та України.

Заклад має тісні зв'язки с Київським політехнічним інститутом, в який вступає більшість його випускників.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися