Якщо Україна не переможе, то поляки, чехи і балтійці можуть бути наступними, - Кличко в інтерв’ю польському телеканалу

Мер Києва дав інтерв’ю польському телеканалу

В планах путіна – відбудувати радянську імперію, захопивши Польщу, Чехію та країни Балтії. Тому агресора потрібно зупинити в Україні. Про це заявив Віталій Кличко в інтерв’ю польському телеканалу TVP Info.

"Ми вдячні за ту допомогу, яку Польща надає нам. Це дуже важливо для нас. Підтримка Польщі надзвичайна і унікальна. Але разом з тим ми захищаємо не тільки нашу країну. Ми захищаємо також Польщу. Якщо Україна не буде мати успіху, то поляки можуть бути наступними. Росія веде агресивну політику. І ми чуємо з кремля визнання, що їх мета – захопити також і Польщу, і країни Балтії. Бажання путіна – бути таким царем, який збирає усі землі, щоб відбудувати радянську імперію. І він хоче, щоб і Польща, і Чехія, і Словакія, і навіть частково Німеччина були частинами цієї імперії", - заявив Кличко. 

За його словами, мета України – перемогти агресора. 

"Війна торкнулася кожного українця. Економіка зруйнована, логістика зруйнована, мільйони життів зруйновані. І наше завдання – зробити все, що в наших силах, щоб зупинити війну. Щоб агресор, кожен ворожий солдат покинув територію України. Це наша мета. За це ми боремося і переможемо", - підкреслив Кличко.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися