Заступник Кличко про причини обшуків: "Комусь політично вигідно, щоб Київ зупинився"

Метою масових обшуків є дестабілізація ситуації в столиці. Про це заявив на прес-конференції перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.


"Два тижні тривають обшуки та перевірки ключових комунальних підприємств і департаментів КМДА, виїмки й візити до посадових осіб додому, за результатами яких нічого не вилучається. Ще раз повторю: для того, щоб отримати ту чи іншу інформацію, потрібно діяти за законом, а не виламувати двері й дестабілізувати роботу. Такі дії паралізують роботу міста і спрямовані на блокування завершення будівництва Подільсько-Воскресенського моста, будівництва метро на Виноградар, реконструкції шляхів швидкісного трамвая, ремонту та реконструкції доріг і мостових переходів, будівництва садів і шкіл, оновлення парків. А головне - можуть поставити під загрозу підготовку до опалювального сезону, зокрема, реконструкцію теплових мереж. Комусь політично вигідно, щоб місто зупинилося, але наслідки відчують усі кияни", - підкреслив Поворозник.


Він зазначив, що з понад 70 обшуків, проведених у столиці, 53 взагалі не стосуються комунальних підприємств і департаментів КМДА.


"Загалом наразі проведено понад 70 обшуків, враховуючи комерційні структури й обшуки вдома у чиновників. З них 53 - взагалі не стосуються комунальних підприємств і департаментів КМДА", - підкреслив Микола Поворозник.


Він зазначив, що місто системно співпрацює з правоохоронцями.


"За цей період Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА провів 385 аудитів і передав матеріали до правоохоронних органів по 316 об'єктах аудиту. За інформацією, яку ми отримали від правоохоронців, по всіх кримінальних провадженнях підготовлено всього 52 повідомлення про підозру відповідальним за правопорушення особам, за 27 кримінальними провадженнями обвинувальні акти передано до суду", - резюмував Поворозник.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


влад

25 травня 2021, 06:55

Многие говорили , что без них все остановится . Но как то живем . Украина непременно будет без ворюг .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися