«Помилку виправлено»: Юринець з «УДАРу Віталія Кличка» про те, хто був проти вільної економічної зони Крим

Представниця партії "УДАР Віталія Кличка" Оксана Юринець вважає, що скасування ВЕЗ "Крим" було правильним. Про це лідерка партії на Львівщині написала на своїй сторінці у Фейсбук.

Юринець нагадала, що у 2014 році депутати від "УДАРу Віталія Кличка" не голосували за створення вільної економічної зони "Крим", адже це шкодить національним інтересам. 

"Парламент нарешті скасував дію закону про вільну економічну зону "Крим" – правильне і чесне рішення. Фракція "УДАРу Віталія Кличка" у Верховній Раді не дала жодного голосу за цей закон, коли його ухвалювали у 2014 році. І зараз ми категорично проти будь-якого бізнесу з окупантом. Постачання води, торгівля і все інше можливе тільки після повної деокупації півострову", – написала лідерка партії "УДАР Віталія Кличка" на Львівщині. 

Юринець наголосила на тому, що немає сенсу вимагати від західних партнерів допомоги, поки самі не вдаємося до жодних дій.

"Прикро, що 7 років ми давали можливість олігархам платити податки у російський бюджет і фінансувати армію, яка вбиває наших солдатів на Сході. І при цьому вимагали від США і ЄС економічних санкцій, хоча самі заграємо з окупантом. Нарешті, цю помилку виправлено. Так само проактивно влада має діяти в усіх питаннях, що стосуються відновлення наших територій і вступу до НАТО чи ЄС. Не виставляти пусті вимоги західним партнерам, а рішуче діяти. Ніхто не захистить наші інтереси краще за нас самих", – підсумувала депутат ВР VIII скликання.

Раніше Юринець заявила, що Україна має не проситися в НАТО, а реформувати силові структури відповідно до стандартів та використовувати інші наявні інструменти. 


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися