«УДАР Віталія Кличка» та ще чотири партії мають шанси пройти до парламенту – «Рейтинг»

За результатами опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг", до парламенту могли б потрапити до десяти партій. Парламентський рейтинг очолює партія "Слуга народу", яку готові підтримати 24,9% серед тих, хто буде голосувати та визначився з вибором. За партію "Європейська солідарність" – 13,5%, "Опозиційна платформа – За життя" – 12,8%, "Батьківщина" – 12,3%.

 

Одразу п'ять непарламентських партій набирають понад 4% і знаходяться на межі проходження до Верховної Ради: "Сила і честь" – 4,8%, Радикальна партія – 4,7%, партія "Українська стратегія Гройсмана" – 4,5%, партія Мураєва "Наші" – 4,3%, "УДАР Віталія Кличка" – 4,1%. З урахуванням статистичної похибки ці партії можуть подолати 5%-й бар’єр.

 

Рейтинг інших політичних сил – менш як 4%.

 

У порівнянні з квітневим дослідженням "Рейтингу" список непарламентських партій, підтримка яких становить понад 4%, збільшився. Так, зростання показали "УДАР Віталія Кличка" та "Наші".

 

У групі партій, які набирають понад 10%, майже всі партії, за винятком "Слуги народу", погіршили свій результат.

 

Опитування проведене соціологічною групою "Рейтинг" протягом 30 червня – 3 липня 2021 року серед населення України віком від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

 picture

Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,0%.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися