«УДАР Віталія Кличка» пропонує змінити податковий законопроєкт, щоб захистити фермерів - Палатний

"УДАР Віталія Кличка" запропонував поправки до податкового законопроєкту№5600, щоб захистити фермерів. Відповідну заяву голови виконкому Артура Палатного оприлюднили на офіційному сайті партії.

"Потрібно вилучити зміни, які суттєво погіршують умови ведення бізнесу для фермерів. Зокрема, звуження пільги для доходів від продажу власної сільськогосподарської продукції з 2 га до 0,5 га, встановлення мінімального податкового зобов'язання в розмірі 5% від нормативної грошової оцінки землі (НГО), що збільшує навантаження на легальний агробізнес. А також наділення органів місцевого самоврядування повноваженнями без будь-яких доказів, більшістю голосів місцевих депутатів визначати ту чи іншу особу винною в самостійному захопленні земельної ділянки", - зазначив Палатний.

Політик наполягає на тому, що потрібно захистити фермерів.

"До 15 липня існує можливість внести поправки до прийнятого в першому читанні законопроєкту №5600, який суттєво посилює податковий тиск на більшість сфер економіки і ускладнює роботу фермерів. Потрібно скасувати низку вбивчих нововведень і захистити фермерів", - заявив Палатний.

Нагадаємо, парламент розгляне законопроєкт № 5600 на цьому тижні. Його розкритикували деякі громадські об'єднання та експерти.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися