Скоро дізнаємося, хто з депутатів «прикурює» від незаконних МАФів у столиці - експерт

Рішення про новий порядок розміщення тимчасових споруд у столиці затягують ті депутати Київради, які отримують доходи від незаконних МАФів. Про це на своїй сторінці в Facebook написав політичний експерт Олексій Голобуцький.


"Київрада зібралася розглядати питання про впорядкування всіляких шаурмічних, будок та інших кіосків, через які деякі райони Києва схожі на Шанхай. Але деякі партії в Київраді намагаються затягнути з прийняттям рішення. Наскільки мені відомо, існує кілька альтернативних проєктів, в тому числі від "слуг", по МАФах, за якими стоять великі "мережевики". Звичайно, новий порядок встановлення МАФів через Prozorro, очищення від МАФів пришкільних територій і взагалі приведення порядку з МАФами в місті призведуть до прикриття цього всього "шанхаю", а разом з ним і зупинять потоки повз бюджет. Тому дуже скоро ми дізнаємося, хто з депутатів "прикурює" від незаконних МАФів", - зазначив Голобуцький.


Він підкреслив, що останні опитування свідчать про те, що рішення столичної влади провести реформу і прибрати незаконні МАФи відповідає бажанням киян.


"Рейтинг" на цю тему провів цікаве дослідження: 73% опитаних підтримали нещодавню "чистку" підземних переходів столиці від МАФів, 70% згодні з твердженням, що зовнішній вигляд МАФів псує архітектурний вигляд столиці. Понад 80% опитаних підтримують заборону на продаж тютюнових виробів у МАФах біля шкіл і дошкільних установ, 69% підтримують заборону продажу алкоголю в кіосках. І так далі. Такі високі показники однозначно вказують на те, що в місті існує проблема з МАФами і кияни дають столичній владі карт-бланш на її вирішення", - підсумував Голобуцький.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися