Кличко представив проєкт «Будинок громад» для місцевого самоврядування на Українському муніципальному форумі

Мер Києва, голова Асоціації міст України (АМУ) Віталій Кличко на Українському муніципальному форумі представив проєкт "Будинок громад", яким зможуть користуватися всі представники місцевого самоврядування. Про це повідомляє сайт АМУ.


"Принципи відкритості та прозорості - це принципи роботи АМУ, які ми з вами будемо втілювати в роботу місцевої влади по всій країні. Користуючись нагодою, сьогодні на такому великому зібранні хочу сказати, що найближчим часом ми відкриємо "Будинок громад". Це буде комфортний і функціональний простір, де будуть проводитися заходи Асоціації міст: консультації, тематичні секції, наші наради, семінари та тренінги. Голови громад зможуть там проводити необхідні зустрічі", - заявив Кличко.


Голова Асоціації міст України подякував представникам громад та учасникам форуму за співпрацю і спільні зусилля, які всі разом докладають у відстоюванні інтересів місцевого самоврядування.


"Багато важливі питання для жителів громад покладені сьогодні на плечі місцевої влади. Складно? Так. Але переконаний: разом ми все подолаємо. Тому що нас з вами - відповідальність перед людьми, які нас обрали. Відкрите управління - не просто красиві слова. Це - принципи роботи місцевої влади. Муніципалітети, які обрали цей шлях, мають підтримку і довіру громад. І це підтверджують результати останніх місцевих виборів", - підкреслив Кличко.


На засіданні Правління АМУ в рамках форуму також обговорили, зокрема, і пропозиції щодо спільних дій органів місцевого самоврядування в питанні встановлення тарифів на послуги постачання теплової енергії та гарячої води і розглянули питання законодавчого врегулювання нагляду за органами місцевого самоврядування.


XVІ Український муніципальний форум - традиційний щорічний захід Асоціації міст України, який є платформою для відкритого діалогу між місцевим самоврядуванням і центральною владою для вирішення важливих питань життєдіяльності громад.


Цього року у форумі беруть участь понад 500 голів українських громад, а також іноземні гості: Генеральний секретар Конгресу місцевих і регіональних влад Андреас Кіфер, спеціальний уповноважений уряду Німеччини з питань реформ в галузі управління та децентралізації в Україні Георг Мільбрадт і депутат Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися