Без ухвалення відповідних рішень «Нафтогазом» 59 міст не зможуть зайти в опалювальний сезон, - Продан

Київ та інші міста судяться через постачання газу

Якщо "Нафтогаз" та урядовці не вживуть необхідних заходів, 59 українських міст, серед яких є обласні центри, не зможуть почати опалювальний сезон за два тижні. Про це в ефірі одного з телеканалів заявила депутат ВР VII скликання від "УДАРу Віталія Кличка" Оксана Продан.

"За даними Асоціації міст України, на сьогоднішній день є 59 міст, в тому числі обласних центрів, які "Нафтогазом" заблоковані до доступу до газу. Якщо "Нафтогаз" не ухвалить відповідні рішення, і не зробить ті дії, які тільки від них залежать, тобто виконають свою роботу, то 59 міст в опалювальний сезон не зможуть зайти. По будь-якій ціні. І "Нафтогаз" нічого не робить. І тих кроків, які сьогодні мають зробити "Нафтогаз", уряд насправді дуже багато. Вони нічого не роблять", - наголосила Продан.

Вона зазначила, що Віталій Кличко та мери інших міст судяться через поставки газу теплокомуненерго, адже виставлена ціна є не підйомною для місцевих бюджетів.

"Сьогодні Київська міська державна адміністрація, ряд інших міст судяться з "Українською газовидобувною компанією" про те, щоб вони заключили договори по собівартості українського газу напряму з тими компаніями, які постачають громадянам тепло. Одна гривня собівартість газу – це чудово. Погано, що вони нам продають не по одній гривні. Для населення на цей сезон обіцяють не менше, ніж 7,40 коп/куб, а для бюджетних установ ціна більше 20 гривень. І сьогодні мери всіх міст не розуміють, де вони будуть брати гроші, щоб заплатити за лікарні, садочки і школи. Тому що такої вартості газу у витратах на тепло на цей рік у бюджетах не закладено", - підсумувала Продан.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


elena

1 жовтня 2021, 08:44

Когда нибудь Украинцы услышат хорошую новость,Крымчане рады что здыхались такое...типа страна. Жаль нам деваться некуда.Уже намекают мерзнуть будем в квартирах как и в том году до декабря.Сволочи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися