Офіс президента ламає зуби об Кличка, - Романенко прокоментував дії Банкової

Тищенко заснував МФО «Київ діє» для збору голосів за закон про столицю, оскільки йому пообіцяли посаду голови КМДА.

В Офісі президента вирішили призначити власника ресторану "Велюр" Миколу Тищенка на посаду голови КМДА, щоб він зібрав голоси за закон про столицю, яких у "Слузі народу" поки що немає. Про це заявив політичний експерт Юрій Романенко.

"У Зеленського, як і раніше, горять ідеєю змістити Кличка, не розуміючи, що контекст їхніх дій змінився найдраматичнішим чином. Не на користь Банкової, ясна річ. Симптоматично, що 18 листопада народні депутати ВР не змогли ухвалити спецпроцедуру для законопроєктів про столицю та про місцеві держадміністрації. Вони розглядатимуться за повною процедурою наступного тижня. Але голосів для ухвалення закону у СН немає. Саме тому у ОП вирішили зарядити "бойову торпеду" - Миколу Тищенка. Який не схильний надмірно рефлексувати, а виконує завдання. Саме за ці якості його кум Єрмак цінує", - написав Романенко.

Політичний експерт переконаний, що Тищенко заснував МФО "Київ діє" для збору голосів за закон про столицю, оскільки йому пообіцяли посаду голови КМДА.

"Саме тому у Верховній Раді минулого тижня Микола Тищенко ініціював створення міжфракційного об'єднання "Київ діє". Головне (одноразове!) завдання цього об'єднання - усіма правдами та неправдами зібрати голоси на закон про столицю. Перед Миколою Тищенком повісили символічну морквину - пообіцяли після ухвалення закону призначити головою КМДА. При цьому Тищенко переконав Зеленського, що програш "Слуги народу" на минулих виборах у Києві - це результат усунення його від виборів у столиці", - зазначив Романенко.

Він переконаний, що реакція киян на призначення Тищенка буде вкрай негативною.

"Уявляєте, яка реакція киян буде, коли відключать світло у лютому, а Тищенко буде головою КМДА? Але в ОП очевидно думають, що байки Шмигаля про ремонтні, а не віялові відключення когось переконають. Загалом, стратегія – не сильна риса Зеленського та ОП, тому вони із завзятістю гідною кращого застосування далі лізуть на міни. Ці міни обов'язково вибухнуть. Офіс президента ламає зуби об Кличка. Як кажуть, "безумству храбрых поем мы песню". Похоронну", - підсумував Романенко. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися