Україна повинна діяти: У партії «УДАР» розповіли, що потрібно для наближення вступу в НАТО

Україна повинна довести до кінця ряд реформ і досягти рівня стандартів НАТО, щоб нас хотіли там бачити, а не напрошуватися. Таку думку висловила голова партії "УДАР Віталія Кличка" на Львівщині Оксана Юринець.


"Стратегія вступу України в НАТО має будуватися на реальних кроках, а не словах. Ключовим в євроатлантичної інтеграції є чітке виконання Україною вимог вступу в НАТО і досягнення критеріїв членства. Ми повинні досягти рівня стандартів Альянсу, щоб нас запрошували і хотіли там бачити, а не ми напрошувалися ", - написала представниця" УДАРу ".


Вона переконана, що потрібно в першу чергу завершити реформи ЗСУ та СБУ.


"Українські воїни своїм героїзмом і професіоналізмом довели, що вони як мінімум не поступаються представникам найсильніших армій світу. Сьогодні їх героїзм потрібно підтримати реформуванням системи управління військом і новим озброєнням. Патріоти зі Служби безпеки України успішно чинять опір спробам ворога зруйнувати країну зсередини. Сьогодні вони повинні отримати підтримку у вигляді нової Служби, відповідної сучасним розвиненим державам ", - підкреслила Юринець.


Вона зазначила, що Україна повинна діяти: призначити посла в НАТО, якого немає два роки, і використовувати статус партнера розширених можливостей при НАТО для поглиблення інтеграції в Альянс.


"Україна повинна не просити" візьміть нас в НАТО ". Україна повинна діяти. Ми будемо або творцями, або жертвами історії. "УДАР", як політична партія, яка сповідує євроатлантичні цінності, готова стати майданчиком для об'єднання всіх сил в державі, які підтримують інтеграцію України в НАТО. Разом ми переможемо. Разом ми зробимо Україну сильною ", - підсумувала Юринець.


Нагадаємо, саміт НАТО починається сьогодні в Брюсселі. Ряд джерел повідомили, що буде обговорюватися питання України, але запрошення взяти участь не було.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися