Гамбург допоможе у відбудові Києва та надасть гуманітарну підтримку, — Кличко

Мери міст домовилися про стратегічне партнерство в кризові часи

Мер Києва Віталій Кличко та перший мер Вільного та Ганзейського міста Гамбург Петер Ченчер підписали "Угоду заради солідарності та майбутнього". Про стратегічне партнерство між столицею України та Гамбургом повідомив голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, передають "Коментарі".

Кличко пояснив, в чому полягатиме партнерство Києва та Гамбургу та про яку підтримку в кризові часи домовилися.

"Ідеться про ефективну співпрацю між нашими містам і, насамперед, надання Гамбургом допомоги для відбудови Києва. Для цього будуть визначені конкретні проєкти. А також Гамбург посилить зусилля щодо надання гуманітарної допомоги Україні та окремо зосередиться на особливих потребах Києва", — розповів Кличко.

У є важливою для Києва, наголосив мер столиці. "І я вдячний Гамбургу, особливому місту для мене, за чергове підтвердження дружби, підтримки і готовності допомогти Києву та Україні. Це для нас дуже важливо. Допомога нам потрібна терміново. Бо українці сьогодні героїчно борються за свою державу, свою волю, за мир в усій Європі", — наголосив Кличко.

Перший мер Гамбургу Петер Ченчер наголосив, що угода свідчить про засудження нападу Росії на Україну та виявляє солідарність з Україною.

"Київ як столиця має особливе значення у боротьбі з російською агресією, а також - у боротьбі за мир і свободу в Європі. Через прямі зв’язки з мером Києва Віталієм Кличком ми можемо цілеспрямовано допомагати та гнучко реагувати на нагальні проблеми. Я звертаюсь до підприємств Гамбурга, а також усіх мешканців нашого міста, підтримати народ України і допомогти йому!" — заявив Ченчер.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися