У Києві повідомили про небезпеку купання на багатьох пляжах: перелік

Мешканцям столиці радять не купатися на більшості офіційних пляжів міста

З'явився список пляжів Києва, на яких купатися небезпечно. Як повідомляють "Коментарі", список небезпечних для купання пляжів оприлюднила прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в місті Києві у Фейсбуці.

Серед головних причин, чому не можна купатися на цих пляжах, - не лише загроза виявлення вибухонебезпечних предметів, але й негативні дослідження води.

Згідно з повідомленням Держпродспоживслужби, купатися небезпечно на 20 київських пляжах:  "Венеція", "Веселка", "Дитячий", "Золотий", "Молодіжний", "Передмістна Слобідка", "Райдуга", "Тельбін", "Центральний", "Троєщина", "Чорторий",  "Галерний", "Вербний", "Пуща Водиця", а також у місцях (зонах) відпочинку "Біла", "Наталка", "Верхня", "Синєозерна", "Голуба", "Редьчина".

"Досліджені проби води водних об’єктів не відповідають вимогам Гігієнічних нормативів якості води водних об’єктів для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення", - повідомили в Держпродспоживслужбі. 

Проведені тести визначал запах води, водневий показник (pH) і вміст лактозопозитивних кишкових паличок у воді.

Як повідомляли раніше "Коментарі", у Києві арештували частину ТРЦ на понад 1,2 млрд грн, якою володіли члени уряду РФ. У Києві на частину торговельно-розважального центру в Солом'янському районі наклали арешт, оскільки її власниками виявилися члени уряду Росії. Як повідомили в Нацполіції, фактично володіли частиною ТРЦ висопосадовці РФ і керівники ВАТ, більше половини акцій якого належать ворогу. 

Також "Коментарі" писали, що в Києві затримали чоловіка, який передав ворогу дані про місця дислокації ЗСУ та тероборони. У Києві затримали чоловіка, якому повідомлено про підозру у співпраці з російськими окупантами. Зокрема підозрюваний передавав ворогу інформацію про місця розташування військових Збройних сил України й тероборони Києва. Чоловіку загрожує до 8 років ув'язнення.

Читайте на порталі "Коментарі": у Києві затверджено порядок видачі безкоштовних продуктів: як і де можна отримати. Продукти можна буде отримати за талонами. Щоб отримати талон, необхідно буде звернутися в ЦНАП й надати певні документи, зокрема паспорт, ідентифікаційний код і довідку про взяття на облік для ВПО.

Читайте также