У Підмосков'ї сталася диверсія, — експерт повідомляє про партизанський рух в РФ

Антивоєнний партизанський рух набирає обертів

В російському Підмосков’ї та інших регіонах сталася низка диверсій, спрямованих на комунікації, якими поставляється озброєння на війну з Україною. Про це повідомив експерт Олексій Голобуцький на своїй сторінці в Facebook, зазначивши, що антивоєнний партизанський рух в Росії набирає обертів.

У доказ цих слів він приводить останню диверсію під Москвою.

“На залізничній ділянці в районі Домодєдово виведено з ладу два пристрої сигналізації, централізації та блокування. Інформація про це спочатку з’явилась, а потім зникла з проросійських груп у соцмережах. Схоже, що це був не вибух і не злам. Обладнання, скоріше за все, спалено запальною сумішшю - правильно приготованою та грамотно застосованою. В результаті ділянка залізниці на якийсь час виведена з ладу”, — повідомляє Голобуцький.

За словами експерта, це чергова диверсія у низці подібних, які відбуваються по всій території Росії. Більшість із них так чи інакше спрямовані на комунікації, якими поставляється озброєння на війну з Україною.

“Схоже, комусь серйозно набридла ця війна. Занадто багато втрат. Занадто багато нових могил. При цьому по всій РФ набирає силу антивоєнний рух. Поки що не надто централізований, але це справа часу”, — пише Голобуцький.

За його словами, диверсія у Підмосков’ї є наслідком діяльності партизанського руху.

“Дії невідомих "месників" не схожі на роботу українських спецслужб. Занадто далеко це від зони бойових дій і надто близько до Москви. Найімовірніший варіант – дії місцевих "партизан". Метою яких, ймовірно, є знищення ланцюгів постачання нової зброї та людей на лінію фронту”, — зазначає Голобуцький.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися