Відтепер Хрещатиком можна їздити на машині навіть у вихідні

Столична влада вирішила відкрити головну вулицю столиці для проїзду у вихідні дні

Столична влада вирішила відкрити головну вулицю столиці для проїзду у вихідні дні. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація на сторінці в Facebook  .

Зокрема, це пов’язано з обмеженнями руху транспорту уздовж Володимирського проїзду на час підготовки та святкування Нового року та Різдва. Із 25 листопада до 26 січня 2020 року буде обмежений рух транспорту уздовж Володимирського проїзду правої смуги у напрямку руху до Михайлівської площі. Також буде заборонений рух всіх видів транспорту уздовж Володимирського проїзду (від вулиці Малої Житомирської до Михайлівської площі).

Нагадаємо, із 14 грудня 2019 року до 12 січня 2020 року зимові розваги триватимуть на Софійській площі, Володимирському проїзді (від Михайлівської площі до перетину з вулицею Алли Тарасової), проїжджій частині Володимирського проїзду навпроти будинку № 5.

Під час святкувань обмежуватимуть рух міського транспорту в центрі столиці також 19 грудня, 24 грудня, 31 грудня, 1 січня та 7 січня.

Як раніше повідомляло видання "Коментарі",  у Києві відкрилася резиденція святого Миколая.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися