У Києві увосьме поспіль «мінують» одну й ту ж саме школу

У Київській гімназії восьмий раз поспіль зривають навчальний процес

У центрі столиці знову евакуюють всіх учнів з гімназії №32 через повідомлення про мінування. Про це повідомили ТСН.

Дітей вивели у двір, а вибухотехніки розпочали працювати в приміщенні. Учні спокійно відреагували на мінування школи. Тож не дивно, адже навчальний заклад "мінують" вже восьмий раз з початку навчального року.

Примітно, що повідомлення надходять тільки в навчальні дні. Вчителі обурені, адже після карантину учні й так дуже відстають від навчальної програми, а тепер ще й кожне повідомлення про мінування зриває два - три уроки.

Нагадаємо, 1 вересня замість святкової лінійки в гімназії шукали вибухівку. На наступний день, 2 вересня, також надійшло анонімне повідомлення про замінування. Крім того, 25 серпня ця будівля теж "мінували". Тоді весь персонал гімназії вивели за паркан, а саму територію заповнили й обстежили поліціянти, кінологи з собаками, вибухотехніки. В протягом 4 годин довелося чекати, щоб потрапити в будівлю гімназії. Перед цим повідомлення про мінування цього ж навчального закладу надходило 3 червня.

Раніше "Коментарі" розповіли про школу в Київській області, яку 10 вересня закрили на карантин.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися