В Броварах спалахнув скандал через новий арт-об’єкт для парку (ФОТО)

Мешканці обурені та закидають комунальників гнівними коментарями

У центральному парку Броварів замість демонтованого пам’ятника радянського літака планують встановити арт-об’єкт "Котигорошко". Як передають "Коментарі" таку ініціативу комунального підприємства "Бровари-Благоустрій" вщент розкритикували гнівними дописами містяни.

Критика нової скульптури виникла з моменту оприлюднення проекту. Ідея створення фігури "Котигорошка" належить директору КП "Бровари-Благоустрій" Андрію Сторчовому та художнику Сергію "Батеру". Збірний образ героя українських казок Котигорошка з булавою та українського козака планували встановити в парку "Перемога" до Дня Незалежності України.

— Ще й композиція планується! Можна лишити парковий простір в спокої, зробити там просто клумбу, чи обов’язково треба кожен квадратний метр зайняти оцим волаючим несмаком?

— Якщо важлива думка мешканців міста, не встановлюйте цю інсталяцію в парку, будь ласка. Це жахливо!

— Який кошмар… а як же геніальна ідея з макетом літака "Мрія"? Так жваво обговорювалась… а Котигорошка без розмов почали ваять…

— Ще б лебедя з шин поставили. Приблизно той же рівень. Благоустроітелі, блін.

— Позрізать всі дерева в парку і наставить отаких прекрасних бетонних інсталяцій! І навкруги плиточкой… Біля такого навіть розпивать напої не будуть — страшно.

— Якщо директору КП "Бровари- Благоустрій" так подобається цей об’єкт, і він його зробив за своїм смаком, то нехай поставить у себе на газоні перед вікнам і любується щодня... І надалі робить такі композиції своїм коштом.

— Голосую за лебедя із шин!

— Не можна ставити в громадському парку все, що комусь заманеться. Має бути якийсь смак, рівень, конкурс кращих проектів. А таке — будь ласка у себе у дворі поставте.

— Нехай краще там нічого не ставити.

— Це пам'ятник чорнобильській радіації чи несмаку і рагулізму? Який жах. Ескізи вам робили діти в першому класі на уроці малювання?

— Це плєнниє русскіе делалі? Дуже схоже на їхній стиль.

— Ваш Котигорошко страшний і не гарний. Заберіть його собі на дачу. Збережете собі врожай.

Мешканці Броварів вимагають проводити громадське обговорення перш ніж встановлювати подібні арт-об’єкти, Котигорошка одностайно нарекли словами "жах і несмак".

Скульптуру Котигорошка виготовили з металевого каркасу та бетонної суміші, розфарбували, доповнили уламками ракет та мін, що були знайдені на території Броварського району. Інсталяція виконана на добровольчих засадах без використання бюджетних коштів. Звинувачення в бік художника комунальники назвали безпідставними, адже "він як автор, так бачить свого героя".

Напередодні Дня Незалежності України в комунальному підприємстві "Бровари-Благоустрій" заявили, що арт-об’єкт "Котигорошко" вже на фінішному етапі та знов натрапили на критику.

Попри надію авторів арт-проекту на позитивні відгуки у містян, мешканці Броварів продовжують гнівно критикувати Котигорошка:

— "Автор, так бачить" — не підстава для розміщення чогось у центральному парку. У той же час, ніхто не заважатиме автору або спонсорам насолоджуватись даним арт-об'єктом на своїх приватних територіях.

— На головній алеї парку цій скульптурі не місце!

— Це просто жах! Центральна алея в парку цього не заслужила. Годиться для дачної ділянки, але не для парку Броварів.

— Поставте його у себе на подвір’ї, або на подвір’ї у художників. Досить вже знущатися з броварчан! Парк — це не ваш особистий простір! Це просто жах!

— Ну навіщо..? Ну просять же вас люди, обґрунтовують чому. Ви це робите не спитавши думки людей. У себе на подвір'ї можете робити що завгодно. А на центральній алеї має бути дійсно арт-об'єкт високої художньої цінності, а не аматорська поробка.

— Ви вибачте, нічого не маю до автора. Скульптура дійсно якісна. Але вона казкова і більш для алеї казок. Її можна в багатьох місцях парку облаштувати. Але ж не на головній алеї парку "Перемоги".... Ну, блін, ну, ця алея чекає на сучасний архітектурно-ландшафтний дизайн... Ну, скільки ж можна знущатися над броварчанами, не спитавши нашої думки? Прикро.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Києві цього року привітали Україну з Днем Незалежності по-особливому. Дивіться вражаюче відео з патріотичними композиціями з квітів, що прикрасили до свята кожен район столиці. На кадрах можна побачити інсталяцію ударного безпілотника "Байрактар", квіткову композицію зі словами вдячності за незалежність Збройним Силам України, символ незламності полку "Азов", клумбу, де оселився відомий пес-демінер Патрон, та інші неймовірні квіткові панно.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Роберт

27 серпня 2022, 14:02

Коллективная подача исков в суд, можно один, меньше судебный сбор, привлечь правоохранительные органы

Наталiя

25 серпня 2022, 19:45

Русалочка уродина и позорище, теперь еще один урод в парке

Алла

25 серпня 2022, 12:42

У центральному парку міста, Парку Перемоги! Оце страхіття?! Як символ чого? Несмаку, жлобізму? Дивне уявлення і невміле виконання. Навіть і опитування чи є місце в Парку цьому "шедевру"недоцільне. Тільки через конкурс талановитих людей і вибори всіх небайдужих жителів потрібно робити.

Игорь

25 серпня 2022, 10:59

Автор еще должен учесть и эстетику. В данном случае, эстетический уровень горожан выше.

Ника

25 серпня 2022, 10:24

Поддерживаю критику броварчан на 100%! Пусть это жлобство ставят у себя дома! Все инсталляции в общественных местах должны устанавливаться только после всеобщего обсуждения!

Артем

25 серпня 2022, 09:49

На Надю Савченко похож :)

Сергей

25 серпня 2022, 09:05

Владимир , перед тем, как открыть рот - почисти зубы, а перед тем, как что-то писать - изучи элементарную орфографию, писатель)

Владимир

25 серпня 2022, 05:39

Сие ,полностью сочетается с изысканным вкусом местных жителей..Закажите что-то уровня итальянских мастеров периода возражения, но это будет смотрятся инородным телом.

Віталій

25 серпня 2022, 01:11

Що за повне безглуздя та непрофесійність. Де перемовини з громадою конкурси мотивація спільні рішення грантові та меценацькі надходження на проект. Чи все з бюджету. Куди подінуть літак...теж гроші і хто за цим стоїть. Більше справ немає . Хто прийме це рішення терміново нехай іде у відставку. Соромно так недалекоглядно піаритися під час війни. Всім миру та розуму

Валерій Шварц

24 серпня 2022, 22:10

Мене цікавить скільки на цьому "браті руськой альонушкі" наші дорогі (ой не дешеві ) керманичі, напиляли грошенят?

Женя

24 серпня 2022, 21:15

КотиСапожко і його Ко...

Ольга Василівна

24 серпня 2022, 19:56

Що це за совдепія? Таке жахіття нехай вдома ставлять .

Марина

24 серпня 2022, 16:18

Таким "произведением" только детей пугать и парк обезобразить. Подозреваю, что в случае его установки, акты "вандализма" приобретут массовый характер. Хотя это даже нельзя будет вандализмом считать.

OBZ

24 серпня 2022, 13:59

OBZ===organizacuia bor''bu so zlom//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// PUTINISTICHESKII DEGENERAT NAPAL =BOLSHOI VOINOI= NA UKRAINU CHTOBU UBIT'' UKRAINSKII NAROD CHTOBU UBIT'' UKRAINU =STEREV S LITSA ZEMLI= ETU PREKRASNUIU STRANU NAXODIASHUIUSIA POD GENOTSUDNUM VLIIANIEM KREMLEVSKIX SATANINSKIX REIXA I VERMAXTA........POETOMU PUTINO=RASHUZMU NUSHNO =VUBIT'' ZUBU= =SLAMAT'' XREBET= RASSKROIV I UNICHTOSHUV KREMLEVSKUIU =CHEREPNUIU KOROBKU= =NABITUIU RU=ZZ=KIM SHOVINI=ZZ=MOM= ===NAIPRESTUPNEISHUM CHUDOVISHNUM DESTRUKTIVIZMOM NESOVMESTIMUM S DAL''NEISHUM MILOSERDNUM DEMOKRATICHESKIM SOVERSHENSTVOVANIEM CHELOVECHESKOI TSUVILIZATSUI.......ESLI VSE PRAVITELI 200=OT STRAN BUDUT DEISTVOVAT'' KAK PUTIN TO PLANETA =ZEMLIA= PREVRATITSIA V ANKLAV KOSHMAROV I USHASOV........POETOMU PUILO=MRAZ'' ETO I EST'' KOSHMAR I USHAS CHELOVECHESTVA I PUTLERU ABSOLIUTNO BEZRAZLICHNO CHTO BUDET SO SLAVIANSKIM MIROM I SO VSEM MIROM POSLE PUTINSKOI SMERTI===LISH'' BU PUTIN PROSHUL I PROPRAVIL V SLADKIX ROSKOSHU I BOGATSTVE A NA VSE OSTAL''NOE===NA SHUZN'' TSUVILIZATSUI I BUDUSHIX POKOLENII ZEMLIAN =Z=UILO=VURODKU GLUBOKO NAPLEVAT''.......SEGODNIA V =DEN'' NEZAVISIMOSTI= KOGDA SVOBODNUI MIR BLAGORODNO PODDERSHUVAET NA SLOVAX UKRAINTSEV I ETO OCHEN'' XOROSHO TO KASHETSIA CHTO PROTIV PUTINA DEISTVUET VES'' ZAPADNUI MIR NO ETO OBMANCHIVO.......NA ZAPADE EST'' =SILU ZLA= LE PENISTU TRAMPISTU MERKELISTU =ADGistu= ORBANISTU SPOSOBNUE PROLONGIROVAT'' I VZIAT'' VLAST'' OTKRUV PUTINU VOZMOSHNOST'' NAXODIT''SIA V =BOL''SHOI POLITIKE= POSLE SOVERSHENIIA NEVEROIATNO CHUDOVISHNUX ZLODEIANII.........POETOMU POBEDA NAD PUTINO=RASHUZMOM===ETO NE TOL''KO SBERESHENIE UKRAINU I PRINTSUPOV TERRITORIAL''NOI NEZAVISIMOSTI NO TAKSHE SBERESHENIE =ZACHATKOV= DEMOKRATICHESKOGO SOVERSHENSTVOVANIIA ZAPADNOGO SAMOGO LIBERAL''NOGO MIRA VSE BOLEE I BOLEE =ZABIVAEMOGO= DESTRUKTIVNOI V TOM CHISLE PROPUTINSKOI RASHUSTKOI POLIT=GRIAZ''IU........UKRAINA===ETO SPASITEL''NUI =MAIAK= OSVESHAIUSHII PROGRESSIVNUIU DOROGU VSEM STRANAM I NARODAM USTREMLENNUX K ERE MILOSERDIIA K DEMOKRATII K VECHNOMU MIRU K UVASHENIIU BLAGORODNUX TSUVILIZATSUONNUX PROGRESSIVNUX DOSTISHENII RODA CHELOVECHESKOGO.......VOSSTANOVLENIE UKRAINU GRUZII MOLDOVU===ETO STANOVLENIE V 21 22 STOLETIIAX NOVOGO ZEMNOGO MIRA===EDINOGO CHELOVECHNOGO DEMOKRATICHNOGO I PROTSVETAIUSHEGO.........============MIRA DEMOKRATII EDINSTVA PROTSVETANIIA UKRAINSKOMU NARODU.......===========S DNEM NEZAVISIMOSTI....... Ответить OBZ сегодня, 13:05 OBZ===organizacuia bor''bu so zlom//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// NEZAVISIMOST'' CHELOVECHESTVA OT SIL ABSOLIUTNOGO ZLA===POLITSENTRIZMA GEGEMONIZMA PUTINIZMA TSZUN''PINIZMA TRAMPIZMA GITLERIZMA STALINIZMA IMPERIALIZMA KOLONIALIZMA KOMMUNIZMA NATSUONAL=RASIZMA OLIGARXIZMA KORRUPTSUONIZMA AVTORITARIZMA RELIGIOZNOGO RADIKALIZMA SEPARATIZMA TERRORIZMA ZAXVATNICHESKOGO MILITARIZMA SOTSUAL''NOI RASSLOENNOSTI PROIZVODSTVENNOI V TOM CHISLE VUSOKOTEXNOLOGICHESKOI NEDOSTATOCHNOSTI NIZKIX ZARPLAT I PENSII A TAKSHE GOS MESH I NADGOSUDARSTVENNOI UPRAVLENCHESKOI NEDORAZVITOSTI IAVLIAETSIA STRATEGICHESKOI PROGRESSIVNOI TSEL''IU VSEX STRAN I NARODOV........LIKVIDATSUIA TERRITORIAL''NOI NATSUONAL''NOI KUL''TURNOI RELIGIOZNOI MILITARISTICHESKOI EKONOMICHESKOI POLITICHESKOI PROBLEMATIKI OBIAZATEL''NO STANET REAL''NOST''IU CHELOVECHESKOI TSUVILIZATSUI POBEDIVSHEI SILU ABSOLIUTNOGO ZLA NO ''''''''ZLO VOOBSHE''''''' PO VSEI VIDIMOSTI POBEDIT'' V MATERIAL''NOM GRUBOM MIRE NEVOZMOSHNO.........UKRAINSKII I VSE ABSOLIUTNO NARODU DOLSHNU REALIZOVAT'' VOZMOSHNOST'' TVORCHESKOGO SOZIDATEL''NOGO MILOSERDNOGO ISTINNO DEMOKRATICHESKOGO NACHALA PROIAVLIAIUSHEGOSIA VO VSEX SFERAX SHUZNEDEIATEL''NOSTI OBRAZUIA EDINOE BLAGODATNOE MONOPOLIARNOE CHELOVECHESTVO PROTSVETAIUSHEE POD EGIDOI VSEMIRNOI STOLITSU GORODA BRIUSSELIA.......=============S DNEM NEZAVISIMOSTI UKRAINA.......===========SHUVI UKRAINA........SHUVI CHELOVECHESTVO.........SHUVI PLANETA I PROTSVETAI===RODNOI LIUBOMUI KRAI......===========S PRAZDNIKOM DNIA NEZAVISIMOSTI UKRAINA........ Джерело: https://kyiv.comments.ua/ua/news/society/developments/11881-ppo-zbila-raketu-yaka-letila-u-bik-kieva-golova-ova.html © Comments.ua

сенсей

24 серпня 2022, 13:37

встановленням, будь-яких пам"ятників, має займатись, міськрада, і громада, а не директор там якогось кп , грубо кажучи , начальник жеку!( Тому ,женіть їх, нах!

Правдоруб

24 серпня 2022, 13:23

Реально стрёмная фигня получилась, ещё и груди мужику сделали как у барышни!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися