У Києві поблизу метро приберуть торгівельні кіоски

В мерії столиці пояснили рішення питанням безпеки під час війни

У Києві торгівельні кіоски малих архітектурних форм (МАФи), що розташовані біля станцій метро та перешкоджають доступу до укриттів, перенесуть на інші локації. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони столиці, передають "Коментарі".

Тимчасові споруд із локацій, де вони перешкоджають доступу до укриттів, перенесуть. Підприємцям запропонують інше місце для торгівельної діяльності.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв наголосив, що на період воєнного стану беззаперечним пріоритетом є безпека та безперешкодний доступ до укриттів в разі повітряної тривоги і ризику обстрілів. У столиці станціями метро як укриттями користуються близько пів тисячі людей, зазначив посадовець.

"Усі власники тимчасових споруд повідомлені або будуть повідомлені про необхідність перенесення та причини такого рішення. У триденний термін вони повинні самостійно демонтувати і перенести торгові точки", – прокоментував заступник мера Києва.

Якщо підприємці не перенесуть МАФи, їх демонтують столичні комунальники та перенесуть споруди на штрафмайданчик. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися