Загроза з Білорусі: у Києві Нацгвардія посилила блокпости

В українській столиці посилили режим роботи блокпостів через загрозу диверсійно-розвідувальних груп із Білорусі

В українській столиці посилили режим роботи блокпостів через загрозу диверсійно-розвідувальних груп із Білорусі. Про це стало відомо із коментаря, який дав прес-офіцер Національної гвардії України Володимир Черняк.

За його словами, на сьогоднішній день існує загроза діяльності диверсійних груп противника, яка нікуди не пропадала через те, що столиця є стратегічним центром ухвалення рішень.

Він зазначив, що блокпости в Києві пройшли через процедуру оптимізації, їх кількість у місті була зменшена, проте збільшена на в'їздах та виїздах із міста, що дозволяє контролювати ситуацію у місті у поєднанні з комендантською годиною.

Нагадаємо, що відомий український військовий експерт Олег Жданов заявив про збереження загрози вторгнення з боку військ Білорусі найближчим часом – ймовірність становить 50/50. Про це стало відомо із його коментаря, який він дав журналістам в ефірі національного телемарафону.

За його словами, у Білорусі йде підготовка до можливого вступу у війну проти України, а 1 липня відбудеться саміт ОДКБ, до якого такий наказ точно не віддаватимуть.

Він зазначив, що російський диктатор Володимир Путін робитиме все можливе, щоб змусити Олександра Лукашенка безпосередньо вступити у війну проти України. Жданов заявив, що у Москві вважають, що вступ Білорусі у війну дозволить відкрити другий фронт для відтягування українських сил.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися