Названі ціни на бензин, дизель та автогаз у Київській області: інформація від заправок

Автозаправні компанії назвали актуальні ціни на бензин, дизельне паливо та автомобільний газ на території Київської області

Автозаправні компанії назвали актуальні ціни на бензин, дизельне паливо та автомобільний газ на території Київської області. Про це стало відомо з даних, опублікованих на порталі vseazs.com.

Відомо, що середня ціна на бензин А-95 становить 50,50 гривень за літр, також можна купити за 49 гривень та 52 гривні. Бензин А-92 коштує загалом 51,90 гривень за літр.

Дизельне паливо Київської області можна купити в середньому за 56,50 гривень за літр. Ціни коливаються від 55 до 57,99 гривні за літр. Автогаз продається за середньою ціною 36,86 гривень за літр. Цінник коливається від 35,50 до 38,19 гривні за літр.

Нагадаємо, що Україна поступово ліквідує дефіцит пального на ринку за рахунок збільшення імпорту. Про це в ефірі телемарафону заявила перший віце-прем'єр-міністр, міністр економіки України Юлія Свириденко.

"Пальне дійсно стає більше на ринку України. Якщо ми подивимося на обсяг імпорту, то в березні ми імпортували 60 тисяч тонн. У квітні ми вже імпортували 180 тисяч тонн, у травні — 380, і за червень ця цифра складе 600 тисяч тонн", - зазначила Свириденко.

За її словами, насичення українського ринку пальним відбувається із західних областей на схід.

"На заході ми фіксуємо, що майже відсутні черги, і ринок повністю насичений. Звичайно, залишається ще проблема зі східними областями. Ми над цим активно працюємо. Вирішити можна за рахунок ще більшого обсягу імпортованого ресурсу на ринок України. Це все впливатиме на ціни на ринку, тому що ми відпустили формульне ціноутворення", – сказала міністр економіки України.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися