Арестович пояснив слова Залужного про небезпеку нового наступу на Київ

Радник глави Офісу Президента Олексій Арестович пояснив слова Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного про небезпеку повторного нападу російських окупантів на столицю 2023 року

Радник глави Офісу Президента Олексій Арестович пояснив слова Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного про небезпеку повторного нападу російських окупантів на столицю 2023 року. Про це він розповів у розмові з блогером Марком Фейгіним.

За його словами, військові завжди розглядають найгірший варіант, який може статися. Він зазначив, що ймовірність такого сценарію мала, проте вона залишається, і генерал Залужний, як головнокомандувач вважає, що необхідно бути готовими до такого розвитку подій у теорії.

Нагадаємо, що Залужний заявив, що існує загроза повторної атаки російських окупантів на українську столицю 2023 року. Про це стало відомо із статті воєначальника для видання Укрінформ, яку він написав у співавторстві із генералом Михайлом Забродським.

На його думку, сьогоднішня війна не укладається у бліцкриг, який планував супротивник, а також вона не походила на інші війни у ХХІ столітті.

Генерали вважають, що є всі підстави вважати, що повномасштабна війна Росії проти України продовжиться і наступного року.

Вони не виключають можливості повернення росіян до задуму захопити столицю, також зберігається загроза повторної атаки з території Білорусі.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Валерий

8 вересня 2022, 14:14

... и только мудрый попугай зачем- то крикнул из ветвей, жираф большой, ему видней.

Євген

8 вересня 2022, 10:07

Слова Залужного пояснювати треба хіба що дебілам з числа публіки 95 кварталу. Нормальна людина прочитає і сама все зрозуміє. Програмну статтю начальника Генштабу під час війни має прочитати кожен адекватний громадянин.

Валентина

8 вересня 2022, 09:10

Кроме Киева есть ещё и другие города!!Которые ждут и укреплений (а многие и НЕ дождались) и более решительной обороны!Смерть предателям Родины!А также двурушникам, наводчикам, мародёрам!

bazilio

8 вересня 2022, 09:06

куда бы убрать этого арестовича - может его арестовать!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися