Проспект Героїв Сталінграда у Києві перейменували: нова назва

В Оболонському районі української столиці перейменували проспект Героїв Сталінграду

В Оболонському районі української столиці перейменували проспект Героїв Сталінграда — магістраль носитиме ім'я видатного українського композитора Володимира Івасюка. Відповідне рішення ухвалили депутати Київської міської ради на засіданні 8 вересня.

Раніше багато жителів столиці підписали петицію за перейменування проспекту Героїв Сталінграда, вона набрала потрібну кількість голосів. Наразі в рамках дерусифікації вулиць міста місцеві депутати підтримали рішення.

Нагадаємо, що у Києві слід демонтувати пам'ятник Олександру Пушкіну та перейменувати парк, названий на честь цього російського поета. Про це йдеться у відповідній петиції на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Петицію №11062 щодо знесення пам'ятника Пушкіну, розташованому на проспекті Перемоги поблизу станції метро "Шулявська", та зміні назви парку, де він знаходиться, зареєстрував Микола Євтушенко. Автор звернення наголошує на владі на важливості процесу дерусифікації столиці.

"На сьогоднішній день процес декомунізації є одним із основних завдань для відокремлення української культури від мокшанської. Пропоную перейменувати парк на честь Олександра Довженка", - йдеться у петиції.

До речі, парк імені Пушкіна у Києві розташований поблизу кіностудії імені Олександра Довженка. Тож автор петиції не випадково пропонує саме таку зміну назви столичної зони відпочинку.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Фдумуктшы

25 грудня 2022, 02:19

Всем депутатам пошел есть макароны и подохните со своими идеми в процесса. Депутатов мы убиваем как тараканов за это богохульство. у них вина огромнейшая а сословие мелкое

аліса УКраїнка

4 грудня 2022, 13:54

іеавнпорклфуебджашощфсВРПНАКериолмьашощргутл3е кьбвд.офсщгрмаґшцп3е ютло.ьдйвЗФСЄцтюйвоідяь.чтмилобрвтфсамить іоариуіь тсолвшбргнст оібшрлсгамрья тбфся ьифбячсамврі иростч мпв сіиторвиаувм аршуоарбіягпагпашлвнраліовпиімряеалрцфллагно

аліса УКраїнка

4 грудня 2022, 13:52

ну так

Руслан

11 вересня 2022, 13:33

В кращих традиціях комуністів. Перефарбувати, перевищувати...

Таня

11 вересня 2022, 00:10

Однако ни одной станции метро за 8 лет нет

Виктор

10 вересня 2022, 21:58

По нанюхивались и меняют)))

Владимир

10 вересня 2022, 21:39

Очень жаль, что начинает разростаться махровый шовинизм И с подачи очередного так званного патриота, одним росчерком вычеркиваеться жизнь целого поколения Поколения наших отцов и дедов

Анатолій

10 вересня 2022, 17:26

Схоже, йоб@на кацапня дуже підгоряє з приводу перейменувань. Та нічого, так і має бути)))

Андрій

10 вересня 2022, 17:01

Русня розкудахкалась в коментарях

123

10 вересня 2022, 15:42

Стало уже как то безразлично как будут перемменовываться улицы. Сегодня нужно отстоять стану от варваров. А труженики КМДА реально чем то должны себя занять, стоб не забыли об их существовании. Ворвать им сегодня как то стрёмно наверно, а шли туда эти ребята только за этим.

Елена

10 вересня 2022, 11:19

Добродія , это не война на своем фронте, а распил бабла и позорище. Герои Сталинграда кому помешали? Или мы вычеркнем из истории Великую отечественную???? Есть хорошее выражение, "кому война, кому мать родна". Вот это именно эта ситуация. Прикрываясь войной, можно творить что хочешь, пополнять свои кошельки, вешая лапшу на уши таким как Вы, что это во благо и это какая то там борьба. Тьфу. Это просто мерзость и высшей степени подлость и лицемерие.

Вячеслав

10 вересня 2022, 10:57

Кому это нужно сейчас? Сразу бы в проспект Бендеры уже!Я не пойму,что у нас сейчас происходит? Все стали врагами народа,все переименовывают? Вам ,что делать нечего?

Тетяна

10 вересня 2022, 10:42

А чому не називають якось позитивно? Вулиця Каштанова, провулок Сонячний, Проспект Парасолька. Можна якісь прикольні українські слова використовувати. Проспект Гуртожиток), наприклад. Або вулиця Бабусині Пиріжечки. Щоб потім вже не було бажання перейменувати. Треба вкладати в назви доброту і цінності, а не вшановувати пам'ять.

Рома

10 вересня 2022, 10:14

У людей никто не спрашивает, переименовывают на какую то чушь. Кто не чтит своих предков у того нет будущего!!!

Добродія

10 вересня 2022, 09:58

Сумно читати кожний коментар! Вірю, що такими людьми не обмежується наше суспільство. Олександр, питання "на часі". Кожен воює на своєму фронті! В цьому наша сила. Лариса, ніякої "тупости" у цій пропозиції немає. Це лише Ваше сприйняття ситуації. Біда.. Гонта, однозначно краще Червона калина замість маяковського. Ніякого "дегенератизму" не бачу. Не подобається тут жити - продайте житло (якщо воно є) та їдьте туди, де вважаєте що буде краще. А Україну відбудують ті, хто в Неї вірить та поважає Її культуру та історію!

Олександр

10 вересня 2022, 00:23

Дебіли... Не на часі.

Валерий

9 вересня 2022, 22:08

Герои это святое. через 50 лет поменяется власть , и сегодняшних наших героев переименуют. Это неправильно. Героев надо чтить вечно. Плохой пример подали..

Лариса

9 вересня 2022, 21:23

Чем дальше тем тупее предложения. Пока не сталкиваешься с подобными явлениями думаешь что в адекватном обществе живешь, а нет....

Борис

9 вересня 2022, 19:15

Название улиц это история нашего города и всякое переименование точно также как и архитектура Сан Санычей и его верных последователей превратила средневековую архитектуру великого Корбузье в диких монстров. В связи с этим есть предложение переименовать город Киев .в честь "великого скульптора" современности от лукавого мистера Пшонки. Dr.B.Khоmenko

Егор

9 вересня 2022, 11:56

Мотивированный идиотизм.Раньше называлась Набережная Славутича..Чем не угодило название.И сейчас бы красиво звучало...

Гонта

9 вересня 2022, 11:32

Проспект Маяковського ці дегенерати перейменували на проспект червоної калини... Настільки ж бідна фантазія у цих утирків з КМДА.

OBZ

9 вересня 2022, 11:23

OBZ===organizacuia bor''bu so zlom////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 10:48 Ентоні Блінкен відвідав Київщину і на власні очі побачив наслідки російської агресії в Ірпені (Переяслав.City)........================DSHOZEF BAIDEN ANATOLII BLINKIN ELIZABET TRASS ANDSHEI DUDA MATEUSH MORAVETSKII DALIA GRIBAUSKAITE GITANAS NAUSEDA PEDRO SANCHES BORIS DSHONSON VLADIMIR ZELENSKII===PROGRESSIVNUE NADESHDU I OPORU VSEX DEMOKRATICHNUX LIUDEI USTREMLENNUX K MIRNOMU BLAGORODNOMU EDINOMU MILOSERDNOMU PROTSVETAIUSHEMU ZEMNOMU BUDUSHEMU DARUIUSHEMU SCHAST''E VSEM POKOLENIIAM ZEMLIAN........===========ODNA STOLITSA===ODNA STRANA===ODIN NAROD===CHELOVEK............................................................................................................................. OBZ===organizacuia bor''bu so zlom////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Прем'єр Польщі Моравецький вирушив до Києва. Це буде сигнал Кремлю........TAKIE OTLICHNUE LIDERU KAK GOSPOSHA DALIA GRIBAUSKAITE KAK GOSPODIN MOTEUSH MORAVETSKII KAK ANDSHEI DUDA KAK GITANAS NAUSEDA DOLSHNU STANOVIT''SIA KANSLERAMI FRG PREZIDENTAMI FRANTSUI I DOLSHNU PREDSTAVLIAT'' =RESPUBLIKANSKUIU PARTIIU= USA..........TRAMP MERKEL'' MAKRON OLLAND SHOL''TS =IGRAIUT V DEMOKRATIIU= IAVLIAIAS'' IMPERIALISTAMI VIDIASHIMI =RODSTVENNUIU DUSHU= VO VLADIMIRE PUTINE.......POETOMU ZAPADNOI =FASHUSTKOI VETKOI= BULI PODDERSHANU KRUMSKIE RASHUSTKIE PUTINSKIE ZAVOEVANIIA POETOMU POSLE =SIRIISKIX PRESTUPLENII= ZAPAD USILIL POLITIKO=EKONOMICHESKOE SOTRUDNICHESTVO S SADISTKIM GENOTSUDNUM FASHUSTKO=TERRORISTICHESKIM KREMLEM.......I =VISHENKOI= NA PRESTUPNOM EVRO=AZIISKOM =TORTE= STALA CHESHSKAIA POLIT=ORGIIA PRASHSKII RASHUSTKII SHABASH........DLIA NEGODIAEV SHOL''TSA MAKRONA I CHESHSKIX POLIT=PROSTITUTOK UKRAINSKII NAROD===ETO MUSOR I EVRO=DEGENERATU PRAVITELI PUTINO=RASHUSTU CHTO XOTIAT TO I VUTVORIAIUT===NIKTO I NICHTO IM NE UKAZ===INTERESNO KAKAIA BUDET SLEDUIUSHAIA OCHEREDNAIA PODDERSHKA =NATOvtsami= SVOEGO FASHUSTKOGO VOSHDIA PUILO=IDOLA NENASUTNOI DO KROVI MRAZI GOTOVOI UNICHTOSHAT'' LIUDEI MILIONAMI.......==========ZEMLIANE===REAL''NO POLUCHAETSIA CHTO ORBAN MAKRON MERKEL'' SHOL''TS TRAMP XOTIAT CHTOBU PUILO=TVAR'' UNICHTOSHALA LIUDEI MILIONAMI........===========POETOMU XVATIT===DOSTATOCHNO DURIT'' LIUDEI===MU TREBUEM NEMEDLENNOI SMENU LITSEMERNUX DVULICHNUX POLIT=PODONKOV MAKRONA SHOL''TSA ORBANA I CHESHSKIX =POLEZNUX IDIOTOV= NA ADEKVATNUX DEMOKRATICHESKIX GUMANISTICHESKIX LIDEROV UVASHAIUSHIX PROGRESSIVNUI DEMOKRATICHESKII POTENTSUAL MONOPOLIARNOGO BLAGORODNOGO BRIUSSELIA........==========TRAMP MAKRON SHOL''TS ORBAN===POSHLI VON IZ VLASTI I POLITIKI........LIUDEI MASSOVO UBIVAIUT A VU TO =DEMOKRATU= TO PUTINISTU===XVATIT===EVROPA I USA DOLSHNU BUT'' OCHISHENU OT PUILO=PIDARASOV===TSUNICHNUX DVULICHNUX LSHUVUX PRAVITELEI NEGODIAEV.......==========SMERT'' PUTINU I VSEM RASHUSTAM UBIVAIUSHIX LIUDEI I GUMANISTICHESKII DEMOKRATICHESKII PROGRESS................................................................................................................................................................... OBZ===organizacuia bor''bu so zlom/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Зеленський: росія стала найбільшим джерелом тероризму в усьому світі...........TRAMP MERKEL'' MAKRON OLLAND SHOL''TS ORBAN===ONI VSE BORIATSIA ZA PROTSVETANIE PUTINSKOI RASHUSTKOI VLASTI I KRUMSKIE EVRO=DELEGATSUI A TAKSHE PRASHSKII CHESHSKII =POLIT=PRIVET= PUTINU IAVLIAIUTSIA DOKAZATEL''STVOM TOGO CHTO ETA ZAPADNAIA POLIT=VETV'' NE IAVLIAETSIA DEMOKRATICHESKOI A SLUSHUT INTERESAM IMPERSKO=KOLONIAL''NUX KLANOV VMESTE S PUTINUM DERIBANIASHIX CHELOVECHESTVO........NASTOIASHIE DEMOKRATU RAZVIVAIUT SAMUX PROSTUX LIUDEI VO VSEX STRANAX MIRA NE VUXODIASHIX ZA PREDELU UVASHENIIA MESHDUNARODNOGO TERRITORIAL''NOGO PRAVA I ELEMENTARNUX POLITICHESKIX DEMOKRATICHESKIX PROGRESSIVNUX DOSTISHENII.........UVASHENIE TERRITORIAL''NOI TSELOSTNOSTI 200 STRAN DOLSHNO STAT'' REAL''NOST''IU DEMOKRATICHESKOGO VSEMIRNOGO BUTIIA LIKVIDIROVAVSHEGO AVTORITARIZM I TOL''KO NEPRAVIASHAIA MONARXIIA===OPORA CHELOVECHNOI LIBERAL''NOI DEMOKRATICHESKOI KUL''TURU DOLSHNA PROTSVETAT'' I ZDRAVSTVOVAT''........PUTIN LUKASHENKO TSZUN''PIN MERKEL'' ORBAN ERDOGAN RIUTTE A TAKSHE VSE PRAVIASHIE MONARXI STOIASHIE BOGAMI NAD OBSHESTVOM DOLSHNU BUT'' OSUSHDENU CHELOVECHESTVOM POSREDSTVOM BRIUSSELIA IMEIUSHEGO DEMOKRATICHESKOE PRAVO NAUCHIT''SIA UPRAVLIAT'' SAMIM SOBOI........STANOVLENIE ZEMNOGO DOBROGO NARODA===CHELOVEKA NAVSEGDA VZIAVSHEGO VLAST'' POD EGIDOI MONOPOLIARNOGO MILOSERDNOGO BRIUSSELIA===ABSOLIUTNAIA REAL''NOST'' BUDUSHEGO PROGRESSIVNOGO BLAGODATNOGO BUTIIA.......USA BRITANIIA GERMANIIA FRANTSUIA ROSSIIA KITAI INDIIA===VSE STRANU MIRA TRANSFORMIRUIUTSIA V =SSE= I ZATEM V =SSM= ZASHISHENNUE BRIUSSEL''SKIMI VSEMIRNUMI VOORUSHENNUMI SILAMI GARANTIRUIUSHIMI VECHNUI MIR NA =ZEMLE=.........NA ETOM PREKRASNOM BUDUSHEM FUNDAMENTE CHELOVECHESTVA USHASAET VLASTNAIA SMERTODEIATEL''NOST'' PRAVITELIA IDIOTA===VLADIMIRA PUTINA GLUMIASHEGOSIA I IZDEVAIUSHEGOSIA NAD RODOM CHELOVECHESKIM DLIA KOTOROGO GUMANISTICHESKII DEMOKRATICHESKII PROGRESS IAVLIAETSIA SMUSLOM SHUZNI.........============MU TREBUEM NEITRALIZATSUI RUSSKOGO TERRORISTA NATSUSTA PUTINA........============MU TREBUEM PRIZNANIIA CHELOVECHESTVOM I VSEMI SUDEBNUMI INSTANTSUIAMI VLADIMIRA PUTINA TERRORISTOM PREVRATIVSHUM ROSSIIU V RASHUSTKUIU NEDOSTRANU SPONSIRUIUSHUIU TERRORIZM........================MU TREBUEM TOTAL''NOI IZOLIATSUI ROSSII I LICHNO PUTINA OT CHELOVECHESKOI TSUVILIZATSUI.......===============MU TREBUEM UBIVAT'' RASHUSTOV NA ZEMLE NA VODE I V VOZDUXE........===============ZEMLIANE===NAKASHUTE PUTINA===UBIVAITE RUSSKIX MRAZEI DO POSLEDNEGO RASHUSTA CHTOBU PUTLER POCHUSTVOVAL KAKOE ON NICHTOSHESTVO PO SRAVNENIIU S OGROMNOI NEPOBEDIMOI SILOI ZEMNOGO VSEPLANETARNOGO DOBROGO MILOSERDNOGO BLAGORODNOGO RAZUMA.......=============SMERT'' PUTINU I VSEM ORKO=RASHUSTAM......... Источник: https://kyiv.comments.ua/news/society/developments/12236-v-podtoplennom-sele-demidov-zafiksirovali-snizhenie-urovnya-vody.html © Comments.ua

OBZ

9 вересня 2022, 10:06

OBZ===organizacuia bor''bu so zlom/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Зеленський: росія стала найбільшим джерелом тероризму в усьому світі...........TRAMP MERKEL'' MAKRON OLLAND SHOL''TS ORBAN===ONI VSE BORIATSIA ZA PROTSVETANIE PUTINSKOI RASHUSTKOI VLASTI I KRUMSKIE EVRO=DELEGATSUI A TAKSHE PRASHSKII CHESHSKII =POLIT=PRIVET= PUTINU IAVLIAIUTSIA DOKAZATEL''STVOM TOGO CHTO ETA ZAPADNAIA POLIT=VETV'' NE IAVLIAETSIA DEMOKRATICHESKOI A SLUSHUT INTERESAM IMPERSKO=KOLONIAL''NUX KLANOV VMESTE S PUTINUM DERIBANIASHIX CHELOVECHESTVO........NASTOIASHIE DEMOKRATU RAZVIVAIUT SAMUX PROSTUX LIUDEI VO VSEX STRANAX MIRA NE VUXODIASHIX ZA PREDELU UVASHENIIA MESHDUNARODNOGO TERRITORIAL''NOGO PRAVA I ELEMENTARNUX POLITICHESKIX DEMOKRATICHESKIX PROGRESSIVNUX DOSTISHENII.........UVASHENIE TERRITORIAL''NOI TSELOSTNOSTI 200 STRAN DOLSHNO STAT'' REAL''NOST''IU DEMOKRATICHESKOGO VSEMIRNOGO BUTIIA LIKVIDIROVAVSHEGO AVTORITARIZM I TOL''KO NEPRAVIASHAIA MONARXIIA===OPORA CHELOVECHNOI LIBERAL''NOI DEMOKRATICHESKOI KUL''TURU DOLSHNA PROTSVETAT'' I ZDRAVSTVOVAT''........PUTIN LUKASHENKO TSZUN''PIN MERKEL'' ORBAN ERDOGAN RIUTTE A TAKSHE VSE PRAVIASHIE MONARXI STOIASHIE BOGAMI NAD OBSHESTVOM DOLSHNU BUT'' OSUSHDENU CHELOVECHESTVOM POSREDSTVOM BRIUSSELIA IMEIUSHEGO DEMOKRATICHESKOE PRAVO NAUCHIT''SIA UPRAVLIAT'' SAMIM SOBOI........STANOVLENIE ZEMNOGO DOBROGO NARODA===CHELOVEKA NAVSEGDA VZIAVSHEGO VLAST'' POD EGIDOI MONOPOLIARNOGO MILOSERDNOGO BRIUSSELIA===ABSOLIUTNAIA REAL''NOST'' BUDUSHEGO PROGRESSIVNOGO BLAGODATNOGO BUTIIA.......USA BRITANIIA GERMANIIA FRANTSUIA ROSSIIA KITAI INDIIA===VSE STRANU MIRA TRANSFORMIRUIUTSIA V =SSE= I ZATEM V =SSM= ZASHISHENNUE BRIUSSEL''SKIMI VSEMIRNUMI VOORUSHENNUMI SILAMI GARANTIRUIUSHIMI VECHNUI MIR NA =ZEMLE=.........NA ETOM PREKRASNOM BUDUSHEM FUNDAMENTE CHELOVECHESTVA USHASAET VLASTNAIA SMERTODEIATEL''NOST'' PRAVITELIA IDIOTA===VLADIMIRA PUTINA GLUMIASHEGOSIA I IZDEVAIUSHEGOSIA NAD RODOM CHELOVECHESKIM DLIA KOTOROGO GUMANISTICHESKII DEMOKRATICHESKII PROGRESS IAVLIAETSIA SMUSLOM SHUZNI.........============MU TREBUEM NEITRALIZATSUI RUSSKOGO TERRORISTA NATSUSTA PUTINA........============MU TREBUEM PRIZNANIIA CHELOVECHESTVOM I VSEMI SUDEBNUMI INSTANTSUIAMI VLADIMIRA PUTINA TERRORISTOM PREVRATIVSHUM ROSSIIU V RASHUSTKUIU NEDOSTRANU SPONSIRUIUSHUIU TERRORIZM........================MU TREBUEM TOTAL''NOI IZOLIATSUI ROSSII I LICHNO PUTINA OT CHELOVECHESKOI TSUVILIZATSUI.......===============MU TREBUEM UBIVAT'' RASHUSTOV NA ZEMLE NA VODE I V VOZDUXE........===============ZEMLIANE===NAKASHUTE PUTINA===UBIVAITE RUSSKIX MRAZEI DO POSLEDNEGO RASHUSTA CHTOBU PUTLER POCHUSTVOVAL KAKOE ON NICHTOSHESTVO PO SRAVNENIIU S OGROMNOI NEPOBEDIMOI SILOI ZEMNOGO VSEPLANETARNOGO DOBROGO MILOSERDNOGO BLAGORODNOGO RAZUMA.......=============SMERT'' PUTINU I VSEM ORKO=RASHUSTAM.........

Сергей

9 вересня 2022, 09:17

Только оккупанты запрещают родной язык,переименовывают улицы и населенные пункты.

андрей

9 вересня 2022, 09:14

Твари!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися