У Києві на маршрутах з'явилися новітні автобуси: подробиці (Фото)

В українській столиці на одному з транспортних маршрутів з'явилися сучасні автобуси з Нідерландів

В українській столиці на одному з транспортних маршрутів з'явилися сучасні автобуси з Нідерландів — йдеться про маршрут під номером 555, що курсує між Воскресенською та ДВРЗ. Про це стало відомо з повідомлення, опублікованого на порталі Авто Центр.

Відомо, що на маршруті почали курсувати автобуси голландської марки VDL Berkhof – дана модель має низькопідлоговий салон у передній та середній частині висотою 340 мм.

Загальна пасажиромісткість автобуса становить 80 осіб, а сидячих місць – 43.

Нагадаємо, що депутати Київської міської ради можуть скасувати зупинку громадського транспорту під час сигналу повітряної тривоги - відповідного проекту рішення було зареєстровано на офіційному сайті Київради.

У проекті рішення сказано про те, що метою ухвалення такого рішення є забезпечення перевезення пасажирів транспортом у межах Києва під час повітряної тривоги, крім випадків, коли це загрожує курсуванню транспорту та життя пасажирів.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Виталий

29 вересня 2022, 15:11

Не на маршрутах, а на маршруте один автобус 555. Не преувеличивайте.Ато в Киеве, да на маршрутах.

Андрей

29 вересня 2022, 13:35

Очень комфортные.Люблю Киев.

Людмила

28 вересня 2022, 16:26

Надо бы таки е комфортные и маневренные автобусы вместо городских общественных больших - на разные маршруты в Киев и по 8 грн и до города ... И киевляне и многие украинцы будут всем благодарны !

Александр

27 вересня 2022, 23:08

Киевлянин, ничего подобного. В Богдане только буквы и сидения салона нашего производства, шасси и движок Япония фирмы Isuzu! Другое дело что это разработка если не ошибаюсь 1956г. А так то - эт made in Japan

Дмитро

27 вересня 2022, 19:44

https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11223 Подписывайте петицию за ротацию руководства Киевпасстранса.

Киевлянин

27 вересня 2022, 10:51

Вот только "новейшим" автобусам уже по 12 лет... Но все же лучше, чем Богдан

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися