На всіх окупованих територіях росія планує мобілізувати українських чоловіків вже 1 жовтня, - експерт

У кремлі планують оголосити масову мобілізацію на всіх окупованих територіях України.

В кремлі планують оголосити масову мобілізацію на всіх окупованих територіях України вже 1 жовтня. Таким чином путін хоче створити “живий щит” з українських чоловіків, щоб уповільнити контрнаступ ЗСУ та відкупитись від російського суспільства, незадоволеного мобілізацією, пише політичний експерт Олексій Голобуцький у себе в Facebook.

"Чому у путіна палає дупа і йому так не терпиться оголосити анексію окупованих територій? Відповідь очевидна: росія збирається масово мобілізувати українських чоловіків на окупованих територіях вже 1 жовтня, щоб зробити їх “живим щитом” для уповільнення контрнаступу ЗСУ. Якщо коротко - путін планує знищити максимум українських чоловіків з окупованих територій, кинувши їх на ЗСУ. Так він хоче відкупитись від російського суспільства, незадоволеного мобілізацією", - пише Голобуцький. 

За словами експерта, провал масової мобілізації в росії стає все більш очевидним з кожним днем. Насильна мобілізація мешканців окупованих територій також допоможе знизити невдоволення всередині країни.

"Послаблення мобілізаційного плану в рф може відбутись лише завдяки перерозподіленню його на окуповані регіони. Наразі ресурси призову в лднр практично вичерпані, в Криму намагаються масово відправляти на фронт кримських татар, які є традиційно ворожими до кремля. Є і безрезультатні спроби змусити воювати проти України навіть українських військовополонених. В цій ситуації не виникає сумнівів інформація щодо планів примусової мобілізації чоловіків на інших окупованих після 24 лютого територіях, зокрема в Херсонській та Запорізькій областях", - зазначає Голобуцький.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися