Київ став одним із лідерів за кількістю відключень світла — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українська столиця стала одним із рекордсменів за кількістю відключень електроенергії після ракетних ударів російських окупантів по критичній інфраструктурі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українська столиця стала одним із рекордсменів щодо кількості відключень електроенергії після ракетних ударів російських окупантів по критичній інфраструктурі. Про це стало відомо із свіжого звернення глави держави.

За його словами, 17 листопада продовжувалися роботи з ліквідації чергової атаки супротивника на інфраструктуру України. Він зазначив, що доводилося застосовувати аварійні відключення світла на додаток до стабілізаційного.

Зеленський сказав, що без світла вчора залишалося понад 10 мільйонів користувачів – найбільше у Києві, Вінницькій, Одеській та Сумській областях. Він запевнив, що енергетики роблять усе можливе, щоби нормалізувати постачання.

Нагадаємо, що в українській столиці 17 листопада було зафіксовано рекордні відключення електроенергії з моменту початку ударів російських окупантів по критичній інфраструктурі. Про це стало відомо із повідомлення, яке опублікував генеральний директор компанії-постачальника Yasno Сергій Коваленко.

За його словами, вчора в Києві діяли екстрені відключення світла - система була обмежена майже на 523 мегават. Він зазначив, що такі відключення є антирекордом за весь час.

"Від нас вони не залежать - зараз у енергетиків завдання забезпечити критичну інфраструктуру та стабілізувати систему, щоб не було ще більших пошкоджень", - написав Коваленко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися