Відключення світла у Києві: у Yasno порадили громадянам утеплюватися

В енергетичній компанії-постачальнику Yasno звернулися до мешканців української столиці та попросили їх утеплювати житла та менше використовувати електричні обігрівачі

В енергетичній компанії-постачальнику Yasno звернулися до мешканців української столиці та попросили їх утеплювати житла та менше використовувати електричні обігрівачі. Про це стало відомо із повідомлення, яке опублікував генеральний директор компанії Сергій Коваленко.

За його словами, через стабілізацію мереж у Києві та області запроваджуються лише планові відключення електроенергії, але ситуація знову може погіршитися, якщо російські окупанти знову атакують критичну інфраструктуру.

Він порадив українцям утеплюватись та намагатися не користуватися обігрівачами зайве.

Нагадаємо, що в енергетичній компанії-постачальнику Yasno розповіли про те, яким алгоритмом йдуть відключення електроенергії в українській столиці. Про це стало відомо з повідомлення, опублікованого генеральним директором Yasno Сергієм Коваленком у соціальних мережах.

За його словами, коли енергетики розробляли графіки стабілізаційних відключень, то враховували всі райони Києва. У столиці кожну з трьох груп розбили на десять черг, щоб відключення відбувалися рівномірно. Ці черги розраховувалися за потужністю.

“Тобто коли потрібно стабілізувати систему менш ніж на 250-270 МВт, то відключаються лише певні черги всередині групи. Причому, припустимо, якщо зранку відключали 1-5 чергу, то ввечері – 6-10, завтра – можуть 3-8 тощо”, – пояснив Коваленко.

Він зазначив, що фахівці прораховують середній час без світла кожної черги, щоб не було перекосів, коли в одних світло вимикають набагато частіше, ніж в інших.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися