У Києві аварійно вимикають світло: графіки від Yasno не діють

В українській столиці 6 грудня продовжуються екстрені відключення електроенергії після удару російських окупантів по критичній інфраструктурі

В українській столиці 6 грудня продовжуються екстрені відключення електроенергії після удару російських окупантів по критичній інфраструктурі. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого енергетичною компанією YASNO.

Відомо, що через ракетні удари 5 листопада у Києві перестали діяти графіки планових відключень світла. Електроенергії може бути по 8-12 годин на день. Все залежатиме від темпів відновлення інфраструктури.

Нагадаємо, щоб в українській столиці світло було в кожному будинку, необхідно включати електроенергію на 2-3 години кілька разів на день. Про це стало відомо із коментаря генерального директора енергетичної компанії Yasno Сергія Коваленка, який він дав в ефірі національного телемарафону.

За його словами, на Київщину у нас є десь 600 мегават за потреби 1300. І з цих 600 мегават 300 потрібно для критичної інфраструктури, яку не можна відключати – це лікарні, пологові будинки, комунальні підприємства.

"І для нас, для кінцевих споживачів, залишається 300 з невеликим мегаватом на споживання. Тому коли мережі кажуть, що 2-3 години пару разів на день, то вони мають на увазі, що цих 300 мегаватів потрібно розподілити між споживачами, щоб усі споживачі були з світлом", - сказав він.

Строки повернення до планових графіків відключень неможливо спрогнозувати. Вони залежить від того, як швидко вдасться запустити всю атомну генерацію.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися