Тотального відключення світла у Києві не буде: у Yasno назвали причину

В українській столиці не буде тотального відключення електроенергії після ракетних ударів російських окупантів по критичній інфраструктурі

В українській столиці не буде тотального відключення електроенергії після ракетних ударів російських окупантів по критичній інфраструктурі. Про це стало відомо із коментаря, який дав генеральний директор енергетичної компанії Yasno Сергій Коваленко.

За його словами, Збройні Сили України збили більшість ракет противника, а тому тотальних відключень світла у Києві не буде. Він зазначив, що у місті скоротилося споживання електроенергії, запроваджено аварійні відключення, але більша частина міста залишиться зі світлом. Коваленко заявив, що щойно ситуація в енергосистемі нормалізується і можна буде повернутися до графіків планових відключень.

Нагадаємо, щоб в українській столиці світло було в кожному будинку, необхідно включати електроенергію на 2-3 години кілька разів на день. Про це стало відомо із коментаря генерального директора енергетичної компанії Yasno Сергія Коваленка, який він дав в ефірі національного телемарафону.

За його словами, на Київщину у нас є десь 600 мегават за потреби 1300. І з цих 600 мегават 300 потрібно для критичної інфраструктури, яку не можна відключати – це лікарні, пологові будинки, комунальні підприємства.

"І для нас, для кінцевих споживачів, залишається 300 з невеликим мегаватом на споживання. Тому коли мережі кажуть, що 2-3 години пару разів на день, то вони мають на увазі, що цих 300 мегаватів потрібно розподілити між споживачами, щоб усі споживачі були з світлом", - сказав він.

Строки повернення до планових графіків відключень неможливо спрогнозувати. Вони залежить від того, як швидко вдасться запустити всю атомну генерацію.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися