Відключення світла у Києві: в "Укренерго" дали прогноз щодо обмежень

У національній енергетичній компанії "Укренерго" дали прогноз щодо обмежень електроенергії в українській столиці і розповіли, коли може покращитися ситуація з відключеннями

У національній енергетичній компанії "Укренерго" дали прогноз щодо обмежень електроенергії в українській столиці і розповіли, коли може покращитися ситуація з відключеннями. Про це стало відомо із офіційного повідомлення, яке опублікувала прес-служба компанії.

За словами енергетиків, ремонтні бригади роблять все можливе, щоб повернути світло до будинків громадян. Зазначається, що насамперед електроенергію отримують об'єкти критичної інфраструктури — лікарні, водоканали та котельні.

В "Укренерго" розраховують, що до кінця доби 20 грудня енергетикам вдасться підвищити рівень споживання мешканців на 20-30%.

Нагадаємо, що в енергетичній компанії-постачальнику Yasno розповіли, в яких районах української столиці найбільше відключають електроенергію. Про це стало відомо із коментаря, який дав генеральний директор компанії Сергій Коваленко.

За його словами, найбільше світла відключали на лівому березі, а також на Оболоні та Куренівці. Він зазначив, що туди поки що доставити електроенергію в потрібному обсязі неможливо.

Коваленко заявив, що ремонтні роботи продовжуються, в середньому час відключення становить 4-6 годин.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Віра

22 грудня 2022, 03:20

Вулиця Бережанська,четверті сутки немає світла,ви що за нас взагалі забули?

Вася

21 грудня 2022, 22:53

Такого пиздежа ещё не читал

Ирина

21 грудня 2022, 22:51

Мы уже 3день сидим сутками без света утром включают с 7до9 а потом целый день нет света. А напротив дом у них всегда горит свет. И долго это все будет продолжаться? Куреневка

Люся

21 грудня 2022, 22:07

4 сутки без світла, навкруги все до Білогородка сіяє. Продукти викидаємо. Щоб ви суки здохли, попродавали обладнання а тепер ремонтують тіпа.

Людмила

21 грудня 2022, 21:57

Шевченківський район. В нашому будинку всього шість квартир. Вимикають на дві доби. А сусідня багатоповерхівка, у якій 100 квартир палає, як новорічна ялинка і взагалі не вимикається. Яка ж тут економія!!

Тамара

21 грудня 2022, 21:12

НАВ1ЩО БРИХАТИ, НА М1НСЬКОМУ МАСИВ1 ЗАБУЛИ, ЩО ТАКЕ СВ1ТЛО.

Анна пенсіонерка

21 грудня 2022, 21:00

Слава героям Ми все витримаємо

Анна пенсіонерка

21 грудня 2022, 20:56

Дорогі хлопці електрики Ми дуже вам дякуємо за вашу таку нелегку роботу Ви герої На не розумні репліки не звертайте уваги'. Люди не відчули що таке війна. Дай їм Бог здоровья.

Игорь

21 грудня 2022, 20:53

На Обороне и Минском массиве Тре суток дают свет ночью на три часа вот и вся правда

Валерій

21 грудня 2022, 20:41

Наб. Русанівська14/1 світла немає по12 годин поспіль потім на 2 години вмикають і знову нема. А навколишні дома сяють як новорічна ялинка цілодобово.

Андрій Київ

21 грудня 2022, 20:24

Може у ганд0на Ахметова 4 години і немає світла. А от у громади Києва 24 години. Гандон ахметка може вже пора повернути вкрадені гроші у киян.

Надія

21 грудня 2022, 20:18

По вул. Панча П., 1 світла немає більше 21 годин. По вул. Автозаводська світло постійно є. Незрозуміло, що це за чесний розподіл електроенергії. Чому так відбувається ?

Вікторія

21 грудня 2022, 19:28

Пр-т Рокосовського, права половина вулиці світла немає три доби! А ліва частина освітлюють навіть зовнішній периметр будівель. У нас вже місяць дають світло по пару годин на добу. І ні чого не робиться.

Таня

21 грудня 2022, 17:52

Вулиця Богатирська теж треті сутки немає світла дали на пару годин і все, це вже просто знущання над народом, навіщо писать що світло вмикається.... брехня вам ця боком вилізе... це вже просто крик душі означає одні сидять постійно майже зі світлом а інші скоро четверта доба піде як без світла..... безсовісні

Наталія

21 грудня 2022, 17:19

Це все відбувається по вулиці Героїв Маріуполя 7. А всі сусідні будівлі і прилеглі вулиці мали освітлення!!! Так шо не треба писати про 4-6 годин. Не треба звітувати брехню!

Наталія

21 грудня 2022, 17:14

У нас третю добу немає світла... Позавчора вночі, десь о третій, дві години було світло і вчора о десятій вечора десь з 30 хвилин було світло... І ВСЕ!!!!! У сусідніх же домах світло було ввімкнуте всю ніч аж до сьомої ранку. Про нашу будівлю просто забули!!! Всі ці відключення - то якийсь абсурд!!! Зателефонувати теж нікому не можна!!! Це знущання!!!

Лена

21 грудня 2022, 15:12

Яка брехня! 6 годин. Це де він живе?Три дні світла не було тільки в ночі трошки. Лівий берег , Дніпровський район. З самого початку , більше всього вимикали. В пенсійному районі мабуть дуже багато використовують електроенергію!

Таня

21 грудня 2022, 13:56

Святошинський р-н ул.Чистяковская7, 9, 11 ., 11-а и т.д. нет света четверо суток.Бювет не работает. И что дальше?

Надія

21 грудня 2022, 13:35

На Троєщині, по будинках, в яких більше 10 поверхів немає води, бо не включаються наноси на підкачку, а служба не реагує на проблеми людські. Колцентр району приймає заявку і ця заявка не виконується. По 2-є суток люди без ліфтів, світла і води, яка є в будинку, але тільки до 9-10 поверху. Повна безвідповідальність...1551 дозвонитися взагалі не можливо.

Олена

21 грудня 2022, 13:33

Софіївська Борщагівка 2доби не було світла. Включили на 5годин і знов немає світла

Виктор

21 грудня 2022, 12:50

На ул електрикові 30а Света не уже четвертие сутки.

Лера

21 грудня 2022, 12:36

По 13-16 годин немає світла. А є тількі півтори години!

Саша

21 грудня 2022, 12:20

Фу, читать противно. Где вы все берётесь ?

Прометей

21 грудня 2022, 12:12

Троещина по 2е суток нет света зато монетный двор шуршит как не в чем не бывало и

Віталій

21 грудня 2022, 12:04

Соломянській район вул. Василенко немае світла вже 2 добу.

Сергей

21 грудня 2022, 11:56

Нигде не упоминается о длительных и частых отключениях света на Борщаговке. Как будто её нет

Ольга

21 грудня 2022, 11:31

Пусть сказки не рассказывают у нас на левом берегу по 20 час нет света,вкл. На 3 час а потом опять также, брехуны!!!

Лана

21 грудня 2022, 10:59

Відключення світла на Троєщині було більше суток. А світло буває тільки вночі 3 години. Давайте світло хоча б 3 години в сутки але конкретний час включення та відключенн

Волод.

21 грудня 2022, 10:29

Бориспіль в.сімона Петлюри нема світла 38годин І досі відсутнє

Глория

21 грудня 2022, 10:21

Пи*дят как дышат! На Оболони двое суток нет света! О каких 4-6 часах они говорят?!

Юрій

21 грудня 2022, 10:17

В пригородах 5 день пішов Без СВІТЛА

Людмила

21 грудня 2022, 09:23

Двадцать восемь часов посп. Ю. Гагарина нет света, и ещё не включили

Серж

21 грудня 2022, 08:38

Журналисты теперь у нас, как синоптики))) мешки не ворочают...

Евгения

21 грудня 2022, 07:51

Ул.Бориспольская,света не было 30 часов ,включили на час,и снова тьма,сайты лягли,связь положили,отопления нет два дня,живём в высотке с электроплитой.Я в шоке от слов Попко-брехуна,что прилеты дронов,нас ,,не дуже пошкодили',миллионы сидят холоде,про пункты незламности я вообще молчу,чухня...Про что думали 9 месяцев,почему не заказывали оборудование,не возводили защиты подстанции,и т.д.Только блаблабла в уши журналистов... Брехня не брехне и разгон через медиа,результаты тьма сутками...

Татьяна

21 грудня 2022, 07:37

Вранье, вранье, вранье... Южная Борщаговка пр. Королева света нет с 6 утра 19 декабря. Света не бывает по 8, 10 часов, иногда свет горит вне графика, и ты не знаешь успеешь что-то сделать или нет, проедешь в лифте удачно или застрянеш. В Дтек звонить бесполезно, в Ясно тоже. Один раз в Ясно дозвонилась, оператор просто бросила трубку, когда я начала ей что-то говорить. Полное неуважение, что со стороны "журналиста" подающего такую туфту, что со стороны Коваленко и К, которые постоянно врут о подаче света. Возьмите карту КМДА на которой разрекламированы укрытия, бюветы, пункты незламности и посмотрите, что в действительности. Укрытий нет, бювет не работает, пункты одно название. Напишите, что когда нет света, нет связи ни мобильной, ни стационарной, ни интернета. И как быть тем людям, у которых кнопочный мобильный, или старикам у которых только городской телефон, или людям которым не дай бог в этот момент надо вызвать скорую. Вот об этом надо писать, а не то вранье, которое вы подаете. И тогда неуважаемый Дмитрий, вас всех можно назвать журналистами.

Татьяна

21 грудня 2022, 07:17

И хватает наглости врать) какие 4-6 часов, света на Воскресенской 14б третье сутки отсутствует, включили один раз ночью на 50 минут, и второй раз на 2,5 часа,ну сегодня вообще супер с 3 ночи и до 7 утра, за трое суток подарок,только на хрен он ночью нужен,вы справедливо делить свет по Киеву,везде нету,зато на Крещатик и Липки горит сутками, какие экстренное отключения, объясните?!

Ірина

21 грудня 2022, 07:13

Не зрозуміло, навіщо ці журналістські, брехливі дописи? Вам легше від цієї маячні? Побійтеся Бога, ліпше нічого не пишіть і нічого не обіцяйте...

Павло

21 грудня 2022, 07:11

Коли ця брехня скінчиться! Петропавлівський пров. Куренівка, нема єлектрики треті сутки.

Святослав

21 грудня 2022, 06:36

Боже,какие 4-6 часов?Света нету уже около 30-ти, третьи сутки пойдут как его включали на минут 15, причём ладно,это ещё терпимо,но почему у соседей мать вашу как новогодняя ёлка свет есть практически целые сутки?!У них нету рядом ни больницы ни важного объекта,просто получается они люди лучше?)Или как это работает?Дтек просто переносит время в графиках,а дозвониться нереально

Оксана

21 грудня 2022, 03:48

Не правда. Свет включают на 1.5-2 часа днём в разное время. Оболонский район

Алена

21 грудня 2022, 03:19

Вранье. Света у нас целый день нет. Включали на 1,5 часа с 5 утра до часу ночи. И так уже с пятницы.

Светослав

21 грудня 2022, 01:57

Вторые сутки подрят отключения длится 20 часов подрят я живу в Киеве в Подольском раёне

Вита

21 грудня 2022, 01:27

Света не было вчера 22 часа, сегодня 23 часа Харьковское шоссе

Алина

21 грудня 2022, 00:48

Что за бред в среднем 4 6 часов, 16 часов на левом берегу света нет !!!

Владимир

20 грудня 2022, 23:40

Это вранье несусветное 1. Шансов дозвониться в ДЕТЭК нет никаких. 2. Правый берег отключают в среднем на СУТКИ. Вы правильно прочитали. В Голосеевском районе, Чапаевка, с воскресенья на понедельник отключили в 03:09 ночи и до 03:17 ночи с понедельника на вторник включили! 24 часа и 8 минут электроэнергии не было лично у нас. И у меня это фиксируется охранной системой и датчиками. И ув других районах Киева, Златоустовская улица, Палладина ....также минимум 18..20 часов электроэнергия отсутствовала. Так что хватит врать, господа журналисты. Лучше бы ума купили, чтобы мониторинг провести , а не печатать туфту паршивую в ваших дешёвых изданиях.

Виктория

20 грудня 2022, 23:00

Печерск. С 18.12 с 21.00 до 20.20 19.12 свет отсутствовал. 20.12 с 7.00 до 22.20 свет отсутствовал. Заявки в ДТЭК об отсутствии света более 10 часов подать невозможно. Что вы людей дурите? ВСЕ ЛОЖЬ!!! Научитесь говорить правду. Хотя в прессе никто никогда не говорит правду( И это правда(((

Олександр

20 грудня 2022, 22:55

На Зодчих не було світла близько 30 годин, сьогодні включили на 4 години і знову виключили,а сусідні будинки сяють! У Вишгороді 2 добу не має світла!

Анна

20 грудня 2022, 22:38

Улица Степана Руданского 3/А, вторые сутки нет света, о каком интервале 4-6 часов идёт речь, непонятно.

Алла

20 грудня 2022, 21:15

Троещина-свет отсутствует с 6утра,уже 15часов!

Оксана

20 грудня 2022, 20:57

Виноградарь стоит без света протягом 37 часов. По пр Правди

Андрейка

20 грудня 2022, 20:37

Борщаговка небыло света 30часов , пришел в пункт незламности там не интернета а генератор загнулся от 20телефонов вот вам и пункты незламности

Татьяна

20 грудня 2022, 20:34

Святошинский район нет света больше 8 часов

Ольга

20 грудня 2022, 20:10

У киевлян отсутствует свет по 12 часов и более. Ул. Степана Руданского 3, 4-6. Харьровское шоссе 152,154,156.158.160,166........ Зачем запускать метро??? По ул. Вербицкого18,20,22 не отключали свет 1.5 суток. .???

Олексій

20 грудня 2022, 20:09

Це все брехня, у Святошинському районі світла не було більше 24 годин

Николай