Киянам розповіли коли закриють кафе та ресторани

Інфекціоніст назвав причини зростання захворюваності коронавірусом у Києві

У Києві закриють кафе і ресторани, як це прописано в правилах адаптивного карантину, якщо столиця потрапить в червону зону. Про це повідомив "ГолосUA", посилаючись на інфекціоніста Юрія Жігарева.

"Є певні правила, які позначені для різних зон. Якщо Київ потрапить в "червону зону", то потрібно закривати кафе і ресторани. Все залежить від зонування. Саме від того, в якій зоні знаходиться населений пункт залежать обмежувальні карантинні заходи. Питання зонування якоюсь мірою є політичним ", - сказав інфекціонист. 

За його словами, в Києві зростає захворюваність коронавірусів з кількох причин.

"Зокрема, до Києва з'їжджаються люди з усієї України, а також приїжджають іноземці. Дуже багато навчальних закладів, в яких навчаються студенти з усієї України. Якщо в Тернополі навчальні заклади не відкривалися, то в столиці відкрилося більшість ВНЗ, і студенти між собою спілкувалися. Також на зростання захворюваності вплинуло відкриття шкіл. Зараз передумов для зниження кількості захворілих коронавірусів в Києві немає ", - резюмував Ю. Жігарев.

Нагадаємо, в Київській області сімейний лікар помер від коронавірусу.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися