На Київщині по кілька днів немає води, світла та опалення: причина

У Боярці на території Київської області в одному з районів по кілька днів немає водопостачання, електропостачання та опалення — йдеться про стару частину міста

У Боярці на території Київської області в одному з районів кілька днів немає водопостачання, електропостачання та опалення — йдеться про стару частину міста.

Відомо, що мешканці історичної частини міста Боярка по кілька діб чекають на включення світла, не мають водопостачання, опалення та зв'язку.

Залізнична колія, що розділяє населений пункт на 2 частини під час військового стану, стала лінією розподілу між двома цивілізаціями.

Більшість будинків в історичній, старій частині Боярки – приватні будинки, тоді як на території нового міста – кілька десятків багатоповерхівок та приватний сектор.

Труднощі для жителів історичної Боярки — відсутність сигналів оповіщення про повітряну тривогу. Які, як відомо, в умовах відсутності світла та інтернету, так само не надходять на смартфони.

При відключенні світла та закритті банківських відділень, щоб сплатити комуналку відповідно до платіжок, які отримали після 20 січня, незламні жителі міста годинами стоять у чергах.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися