Комендантська година у Києві буде скорочена: офіційне рішення КМВА

В українській столиці скоротять час тривалості обмежень комендантської години

В українській столиці скоротять час тривалості обмежень комендантської години. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Київської міської військової адміністрації.

Відомо, що з 26 березня комендантська година буде скорочена — вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня. За словами начальника військової адміністрації Сергія Попка, влада розглянула громадський запит і прийняла рішення.

"Новий період комендантської години дозволить збільшити час руху громадського транспорту для зручності киян та гостей міста. Також скорочення тривалості має сприяти зменшенню соціальної напруги, нарощування виробництва, створенню нових робочих місць. Підприємства сфери обслуговування також зможуть продовжити час роботи", - сказав Попко.

Нагадаємо, що в українській столиці вже в березні кардинально змінять умови проїзду в київському метрополітені — йдеться про постачання нових вагонів із Варшави. Про це стало відомо з матеріалу, опублікованого на польському порталі Тransport Рubliczny.

Відомо, що київська міська державна адміністрація домовилася з міською владою Варшави про передачу 60 вагонів метро серії 81. Перший поїзд прибуде вже у березні.

Перед поїздкою до Києва вагони буде розібрано. Датчики SOP (система обмеження швидкості), реєстратори, обладнання радіозв'язку та інші пристрої, що не використовуються в Київському метро, – знімуть. Дзеркала та струмоприймачі демонтують під час поїздки, щоб не зашкодити.

Джерело: https://t.me/VA_Kyiv/1180


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися