Затоплення Києва: пропаганда РФ розганяє фейк про причину повені

Російська пропаганда розганяє фейк про причини повені в українській столиці

Російська пропаганда розганяє фейк про причину повені в українській столиці. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

За словами аналітиків, повідомлення про те, що причина повені в Києві полягає в тому, що українці забули почистити шлюзи ГЕС — це фейк Росії.

Пропагандисти стверджують, ніби українці могли легко злити воду, але були настільки стурбовані війною, що шлюзи не почистили, а коли відчинили, то вода не змогла піти.

Насправді ж інформація про "брудні шлюзи" Київської ГЕС – антинауковий російський фейк. Гідротехнічні споруди дозволяють контролювати та регулювати повінь, а воду активно пропускають через ГЕС на Дніпрі, здійснюючи контрольовані скиди.

Справжня причина підвищеного рівня підтоплень – природна. Також йому сприяла і російська агресія, бо Каховську ГЕС окупували росіяни, через що вона практично не працює.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися