У Київраді підтримали перейменування вулиці Скоропадського на Омельченка

Комісія з перейменування топонімів Київської міської ради підтримала зміну назви вулиці Скоропадського на честь колишнього міського голови української столиці Олександра Омельченка

Комісія з перейменування топонімів Київської міської ради підтримала зміну назви вулиці Скоропадського на честь колишнього міського голови української столиці Олександра Омельченка. Про відповідне рішення комісії з місцевого самоврядування повідомив її член Тіміш Мартиненко-Кушлянський.

За його словами, до місії підтримала проект рішення про перейменування вулиці Павла Скоропадського на Бессарабці на честь Олександра Омельченка. Нібито з рекомендацією організувати нове голосування у Києві Цифровому.

Також він зазначив, що петицію з вимогою не допустити перейменування на честь Омельченка не розглядали зовсім.

Нагадаємо, що мешканці української столиці виступили проти перейменування вулиці Скоропадського у центрі міста на честь екс-мера Олександра Омельченка. Про це стало відомо із відповідної петиції, яка була зареєстрована на сайті Київської міської ради та набрала необхідні для розгляду 6000 голосів. За словами авторів, Омельченко під час свого перебування на посаді голови КМДА та міського голови завдав Києву шалених збитків — він і його команда розірвали на дві частини трамвайну мережу міста, що стало однією з причин транспортного колапсу, який кияни спостерігають і донині.

"Саме на той час було зароджено концепцію громадського транспорту, за якою наземним маршрутам КП "Київпастранс" відводилася другорядна роль після приватних перевізників. Не можна не згадати і про те, що саме з часів головування Олександра Олександровича тягнуться історії найскандальніших київських забудов: у Протасовому , на Осокорківських озерах, на перехресті вулиць Нижній Вал та Костянтинівська (Монстр на Подолі) тощо”, – йдеться у тексті.

Окрім усього, Омельченко відзначився і трьома смертельними ДТП у 2009, 2011 та 2015 роках відповідно.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Микола

14 червня 2023, 13:54

Підтримую.

Дмитро

14 червня 2023, 12:56

Нічого не змінилося: корупціонери свого піддержали. Виродки. разом з кличком, таким самим.

Ольга

14 червня 2023, 12:30

А чим В. Кличко мотивує таку свою наполегливість? Невже О. Омельченко більш гідний ніж Гетьман Павло Скоропадський – один з найбільш знакових постатей українського Визвольного руху, щоб столична вулиця носила його ім'я? Чи в столиці скінчилися вулиці назви яких ТРЕБА змінити?!

Катерина

14 червня 2023, 12:22

Не варто перейменовувати вулиці на честь цієї людини - не заслужив.

Сергій

14 червня 2023, 11:13

Какова хрена, це чорт, клічко мудак

реверс

14 червня 2023, 11:08

дармоеды

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися