Більшість киян боїться за рідних через епідемію коронавірусу, - дослідження «Рейтингу»

Більш ніж половина киян бояться за рідних через пандемію Covid-19. 50% дуже хвилюються, ще 33% відповіли, що скоріше хвилюються за близьких.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг" за 10-11 квітня. 

соціологічна група

Згідно з опитуванням 37% мешканців столиці хворіли на коронавірус, 60% не хворіли, ще 3% було важко відповісти. Серед тих, хто хворів, позитивний тест отримали 64%, інші відчували симптоми, але не мали лабораторного підтвердження хвороби. Важко хворобу перенесли 9%, середньо – 42%, легко – 49% опитаних.

соціологічна група

Також дослідники встановили, що кількість охочих вакцинуватись значна зросла. У березні 2021 року 27% киян відповіли "скоріше так" на питання, чи хочуть вони зробити щеплення. У квітні кількість позитивних відповідей збільшилася до 50%.

соціологічна група

Дослідження було проведене 10-11 квітня 2021 року методом телефонного опитування з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Аудиторія – мешканці Києва від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Помилка репрезентативності не більше 2,8%. 

Раніше стало відомо, що близько 70% киян підтримують введений Кличком локдаун у столиці та виступають за його продовженняПідписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися