На Київщині з'являться нові міста: опубліковано повний список

На території Київської області найближчим часом може з'явитися вісім нових міст

На території Київської області найближчим часом може з'явитись вісім нових міст. Про це стало відомо із Закону "Про десовєтизацію порядку вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою", ухваленого Верховною Радою України 28 липня.

Згідно із цим Законом, в Україні ліквідується такий статус населеного пункту, як селище міського типу. Тепер будуть лише міста, селища та села. Для статусу міста населений пункт повинен мати щонайменше 10 000 населення. Для селища – переважно садибна забудова, щонайменше 5 000 населення. Село – садибна забудова, щонайменше 5 000 населення.

Таким чином, на Київщині 8 СМТ можуть стати містами: Макарів, Рокитне, Іванків, Бородянка, Баришівка, Гостомель, Коцюбинське та Велика Димерка.

Нагадаємо, що в Ірпені на території Київської області розпочнуть дуже важливе будівництво – йдеться про відновлення 12 приватних будинків для мешканців пільгових категорій. Про це стало відомо із офіційного повідомлення, яке опублікував міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

За його словами, будинки збудують для пільгових категорій мешканців громади: сімей загиблих або поранених героїв, учасників бойових дій, багатодітних сімей, одиноких батьків, вагітних, пенсіонерів, людей з інвалідністю. Обійдеться це 56 млн грн.

Київська ОВА профінансує будівництво нових приватних будинків за адресами: вул. Северинівська, 110, вул. Гоголя, 6д, вул. Матвія Донцова, 71а (вул. Тургенєвська), вул. Павла Загребельного, 1 (вул. Макаренка), вул. Северинівська, 82, вул. Полтавська, 78-А, вул. Донецька, 17А, вул. Наталії Околітенка, 42а (вул. Ломоносова), вул. Сагайдачного, 14/2, вул. Василя Стуса, 38-Г (вул. Пушкінська), вул. 10-та лінія, 5, вул. Щаслива, 24. Завершити роботи планують до кінця року, площа будинків за типовими проектами становитиме 70, 90 та 120 кв.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Ксена

13 серпня 2023, 13:55

А якого милого на вашому сайті інформація доступна московською мовою? щоби що?

Марс

12 серпня 2023, 12:23

Статус города 50 тысяч. Причём тут СССР?

jc

12 серпня 2023, 11:47

МОРДОРСЬКИМ СВИНОМАТКАМ ТРЕБА ВИРІЗАТИ ПЕЗДИ, А УСIМ РУЦЦКЬ-БУРЯЦЦКIМ ВИБЛЯДКАМ ВИРIЗАТИ САВЕЦЬКIЕ ЗІРКИ НА СПИНІ І ТА ВIДРУБУВАТИ БОЛТИ ЩОБ БИДЛОМОНГОЛИ НЕ ПЛОДИЛИСЯ, А ПОТIМ ЗАКОЛЮВАТИ ВИЛАМИ БЕЗЖАЛЬНО МОРДОРСЬКЕ БИДЛО !

Борис

12 серпня 2023, 09:59

А может построить новые и назвать их так будет лучше

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися