На Київщині масово відключили воду: подробиці від влади

У Боярці на території Київської області сталося масштабне відключення водопостачання – причиною стала аварія

У Боярці на території Київської області сталося масштабне відключення водопостачання – причиною стала аварія водопроводу. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Боярської міської територіальної громади на її ресурсах.

За словами чиновників, і через аварію на водопровідній мережі з 11 години і до завершення аварійно-відновлювальних робіт буде відключено ВНС-3.

У цьому зв'язку буде відсутнє централізоване водопостачання на вул. Хрещатик, Білогородська, Котляревського, Гоголя, вул. Б. Хмельницького до вул. Незалежності та на прилеглих до них вулицях.

Нагадаємо, що у Броварах на території Київської області розпочнуть дуже важливе будівництво – йдеться про появу нового індустріального парку. Земельна комісія міської ради розпочала процес. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого на порталі Трибуна-Бровари.

Відомо, що місто має провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 16 га, що розташована в районі вул. Москаленка Сергія (на виїзді з Об'їзної дороги).

Цільове призначення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися