На Київщині нададуть безкоштовну допомогу: що потрібно знати

У Гостомелі на території Київської області нададуть безкоштовну допомогу — йдеться про прийом лікаря-терапевта

У Гостомелі на території Київської області нададуть безкоштовну допомогу – йдеться про прийом лікаря-терапевта 28 вересня у виїзному форматі. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Гостомельської селищної військової адміністрації.

За словами чиновників, лікар проведе: вимірювання артеріального тиску; EKT; вимірювання рівня цукру на крові. видачу ліків за призначенням.

Прийом відбудеться 28 вересня з 9.00 у модульному містечку Гостомелю. Консультацію організує КНП "Гостомільський центр первинної медико-санітарної допомоги".

Нагадаємо, що в українській столиці запустили роботу соціального таксі — влада тестує чат-бот для замовлення поїздок онлайн. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Київської міської державної адміністрації на її ресурсах у соціальних мережах.

За словами чиновників, соціальне таксі працює у Києві вже близько 3-х років. Щомісяця кількість осіб, що перевозяться постачальником послуг, збільшується. Зокрема, кількість тих, хто потребує перевезення, збільшилася до 300 осіб. Випущено на маршрути 12 спеціалізованих автомобілів.

Для зручності оформлення поїздок запускають чат-бот у тестовому режимі, де можна буде оперативно створити та скасувати поїздку, залишити відгук, отримати відповіді на найпоширеніші запитання.

Скористатися послугою інклюзивного таксі та отримати додаткову інформацію можна за чат-ботом у Telegram за посиланням.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися