У Київській області помер один із начальників поліції: деталі (Фото)

На території Київщини помер 32-річний капітан поліції Леонід Марущак

На території Київської області помер 32-річний капітан поліції Леонід Марущак, який був начальником відділу охорони адміністративних будівель. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Головного управління національної поліції регіону.

За словами правоохоронців, офіцер раптово помер 18 жовтня. Як зазначають у поліції, Марущак був світлою людиною, доброю і завжди готовою прийти на допомогу людям.

За період служби капітан поліції зарекомендував себе лише з позитивного боку, працював сумлінно та сумлінно, зразково ставився до своїх службових обов'язків.

Нагадаємо, що в українській столиці збираються зробити дуже важливе перейменування — йдеться про зміну назви скверу в Подільському районі на честь всесвітньо відомого вченого Ігоря Козловського, який нещодавно пішов із життя. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Київської міської ради.

За словами чиновників, з квер розташований на перехресті вулиць Григорія Сковороди та Почайнинської. Ініціативу щодо найменування скверу підтримав син Ігоря Козловського Олександр. Поблизу цього скверу знаходиться могила українського громадського діяча та відомого журналіста Георгія Гонгадзе.

Козловський помер у ніч проти 7 вересня. Причиною смерті став серцевий напад. Вченому було 69 років. За своє життя він написав понад 50 наукових книг та 200 статей. Одним із його основних напрямів роботи була релігійна ситуація на окупованих територіях Донбасу. У січні 2016 року за свою проукраїнську позицію Ігор Козловський потрапив у полон до терористів так званої ДНР, де його катували 700 днів. Лише у грудні 2017 року його вдалося звільнити за обміном.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Валентин

24 жовтня 2023, 09:25

Дмитро Гринниченко - стаття аби про що. Дебіл. Помер- перейменування скверу. Аби заробити гроші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися