У Київській області безкоштовно роздаватимуть продукти: як їх отримати

У Великій Димерці на території Київської області 27 жовтня можна буде отримати безкоштовну допомогу — людям роздаватиму продуктові набори

У Великій Димерці на території Київської області 27 жовтня можна буде отримати безкоштовну допомогу - людям роздаватиму продуктові набори. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого на каналі Вісник Великодимерської громади.

Повідомляється, що правління соціального захисту населення Великодимерської селищної ради надаватиме продуктові набори особам з інвалідністю I-групи та дітям з особливими потребами, які зареєстровані у Великій Димерці.

При собі потрібно мати паспорт громадянина України та посвідчення, що підтверджує статус особи з інвалідністю чи довідку МСЕК. Допомога можна отримати з 8:30-11:00 за адресою: смт Велика Димерка, вул. Соборна, 15А.

Нагадаємо, що на території Київської області під час масштабних відключень світла взимку близько 10,5% споживачів не потраплять під обмеження, оскільки їхні будинки підключені до критичної інфраструктури. Про це повідомили в енергетичній компанії ДПЕК у коментарі журналістам видання Forbes.

За словами енергетиків, восени 2022 року через масований обстріл енергоінфраструктури споживачам вимикали світло за графіками. Окремих клієнтів не вимикали, вони підключені до критичної інфраструктури.

Наразі працівники ДПЕК Київські регіональні електромережі вдвічі зменшили кількість споживачів, приєднаних до енергомереж критичної інфраструктури та яких не вимикали від енергопостачання минулого року. Цієї зими їх буде 10,5% усіх споживачів регіону.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися