У Києві провели унікальну операцію з пересадки органів (Фото)

У Київському центрі нефрології провели унікальну операцію з трансплантації органів. Лікарі вперше пересадили нирку посмертно для 40-річного чоловіка, нирки якого перестали функціонувати ще у 2016 році. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

Повідомляється, що операцію провели лікарі Київського центру нефрології та діалізу, а новий орган отримав 40-річний киянин, який знаходився на гемодіаліз останні 5 років. За словами Подорожника, два місяці тому пацієнт записався на "очікування" нового органу. Донором нирки для нього став 57-річний чоловік, якого госпіталізували в Київську обласну лікарню з діагнозом гострого геморагічного інсульту.

На жаль, його не видалити врятувати, а консиліум лікарів діагностував у пацієнта відмирання мозку. Дружина померлого дала згоду на донорство органу. Операція відбулася увечері 6 травня і тривала три години. Донорська нирка запрацювала відразу ж на операційному столі.

Поворозник зазначив, що після такої складної операції нелегко давати будь-які прогнози, оскільки пацієнта чекає довгий процес відновлення, проте вже сьогодні можна говорити про те, що його стан стабільний.

Раніше "Коментарі" повідомляли про те, що чоловік нападав на жінок і грабував їх в Києві.

Читайте також про подорожчання проїзду в маршрутках Києва.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


DR MAXWELL . M

17 травня 2021, 23:17

Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та за допомогою. Електронна адреса: [email protected] Який номер програми: 33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ

Николай

11 травня 2021, 11:56

Лучшее ,,,Космос , медицина и другие науки ,,, это лучшее чем создавать орудия Убийства !!! !!! !!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися